Hulajnoga elektryczna

ZERO 10X

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Amortyzacja, Oświetlenie tył
Cena
6999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
1600 W
Prędkość
Prędkość max
65 km/h
Zasięg
Zasięg
60 km
Oferta

RECENZJA ZERO 10X

Hulajnoga Zero 10X jest przeznaczona przede wszystkim do jazdy po mieście. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie niezależność i komfort podczas jazdy. Zero 10X posiada zasięg aż do 60 km , a jej maksymalna prędkość wynosi 65 km/h .
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Zero 10X? Jakie są jej wady i zalety? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej ZERO 10X !

ZASIĘG I ŁADOWANIE ZERO 10X

Producent wbudował w tę hulajnogę elektryczną akumulator litowo-jonowy LG 18 Ah. Dzięki niemu użytkownik może przejechać nawet do 60 km na jednym ładowaniu. Jest to bardzo zadowalający wynik, ponieważ w porównaniu ze standardowymi hulajnogami, których zasięg waha się między 20 a 25 km – 60 km to naprawdę pokaźna liczba. Bateria Zero 10X do pełnego naładowania potrzebuje około 9 godzin. Nie jest to co prawda najmniej, ale mając na uwadze to, ile kilometrów na jednym ładowaniu jest w stanie pokonać ta hulajnoga – uważamy, że 9 godzin to zdecydowanie dobry czas. Istnieje możliwość kupienia tego modelu z mocniejszym akumulatorem – 24 Ah. Zasięg tego urządzenia będzie wynosił nawet do 110 km, przy czym czas ładowania baterii się nie zmieni.

SILNIK I MOC ZERO 10X

Hulajnoga posiada dwa silniki o mocy znamionowej 800 W każdy. Umożliwiają one rozpędzenie się pojazdu nawet do 65 km/h. Przy tak dużych prędkościach należy pamiętać o zachowaniu szczególnego bezpieczeństwa – zadbaniu o kask i odpowiednie miejsce, w którym użytkownik nie stworzy zagrożenia dla innych uczestników ruchu lub pieszych.

KOMFORT JAZDY ZERO 10X

Pojazd posiada 10 calowe, pompowane opony wyposażone są w skuteczne hamulce tarczowe. Należy pamiętać, że jazda na hulajnodze posiadającej takie koła, może wiązać się z ryzykiem ich przebicia, jednak umożliwiają one pokonywanie krawężników i nierówności terenu, co zdecydowanie daje przewagę tego modelu nad niewielkimi konstrukcjami z małymi kółkami.

Producent zadbał o sprężynowo-hydrauliczny system amortyzacji zarówno na przednie, jak i tylne koła oraz wysoko zawieszony podest, dzięki czemu korzystanie z tego urządzenia jest w pełni bezpieczne i komfortowe . Hulajnoga jest ciężka – waży aż 35 kg. Zapewnia to pełną stabilność, jednak w przypadku konieczności podniesienia lub przeniesienia urządzenia – może sprawiać kłopot. Ten pojazd posiada składaną, regulowaną kierownicę oraz wyświetlacz. Jej dodatkowym atutem jest składana nóżka. Maksymalna waga użytkownika pojazdu nie powinna przekraczać 120 kg.

WYGLĄD ZERO 10X

Hulajnoga jest koloru czerwonego. Posiada regulowaną kierownicę, na której znajduje się manetka gazu, rączki hamulca tarczowego i przejrzysty wyświetlacz, pozwala kontrolować bieżące parametry jazdy, a także dokonać ustawień w jej pracy. Wbudowane oświetlenie zapewnia świetne warunki do jazdy nocą.

Hulajnoga Zero 10X elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY ZERO 10X

Zalety

rozmiar i konstrukcja

duża prędkość maksymalna

dedykowana aplikacja

duży zasięg

duża prędkość maksymalna

składana nóżka

dwa silniki

wyświetlacz LCD

sprężynowo-hydrauliczny system amortyzacji

składana, regulowana kierownica

wbudowane oświetlenie

Wady

duża waga

wysoka cena

 

 

 

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ ZERO 10X?

Ta hulajnoga doskonale sprawdzi się użytkownikom, którzy szukają urządzenia do przemieszczania się między pracą, uczelnią, a domem bez konieczności ciągłego ładowania akumulatora. Duża prędkość, jaką rozwija ten model umożliwia wielką frajdę z jazdy.

CENA ZERO 10X

Hulajnoga elektryczna ZERO 10X dostępna jest w cenie 6999 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 4 opinii

Ocena ogólna: 4/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 4/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 40 km
Waga użytkownika: 88 kg
Średnia prędkość: 30 km/h
Prędkość maksymalna: 60 km/h
Czas ładowania: 8 h
super wygląd, świetny komfort (zawieszenie miękkie komfortowe), na jednym silniku moc oddawana łagodnie i delikatnie przyśpiesza, na dwóch silnikach \"szatan\", bardzo wygodna pozycja, szeroki blat, wygodna wysoka kierownica. Świetne hamulce tarczowe +++, światła przednie to w zasadzie obrysówki, nie dają żadnego komfortu jazdy po zmroku (nisko umieszczone słabe ledy) Realny zasięg przy jeździe \"spokojnej\" (30-40km/h) nie przekracza 40km, snując się 20-25km/h (bez sensu dla tych możliwości) można wydłużyć do 60km
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 34 km
Waga użytkownika: 76 kg
Średnia prędkość: 22 km/h
Prędkość maksymalna: 62 km/h
Czas ładowania: 5-9 h
Bardzo sprawna i szybka hulajnoga (wystarczająco szybka,żeby móc zachować bezpieczeństwo). Komfort jazdy wysoki. Wszystko trochę trzeszczy ale jeździ się zaskakująco płynnie.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 45 km
Waga użytkownika: 53 kg
Średnia prędkość: 40 km/h
Prędkość maksymalna: 60 km/h
Czas ładowania: Nwm h
Hulajnoga fajna dobrze przyśpiesza zasięg to max 55 przy bardzo spokojnej jeździe przy mojej wadze ok 20-30 kmh przy ciągłym gazowaniu 0-40 20-45 itp to powyżej 40 nie zrobi przejechałem już około 2000 km i moim zdaniem jakby chociaż o 10 km zasięgu więcej dali było by 5 gwiazdek
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 53 km
Waga użytkownika: 95 kg
Średnia prędkość: 22 km/h
Prędkość maksymalna: 63 km/h
Czas ładowania: 8 h
Kupiłem to dla amortyzatorów i to jest jej największy +. Po 20 km padła tylna dętka, po 50 km manetka, po 400 km pojawił się luz na łożyskach przedniego zawieszenia. W trybie EKO zużywam 13 wh/km, w trybie 2 już 30, a w trybie 3 ponad 45wh/km więc cisnąc na maxa można wydoić 18Ah w 20 km. Coś za coś albo zasięg, albo zabawa. Trzeba dokupić dodatkową baterię i będzie OK. Mimo chorób dziecięcych X10-ki jest to wciąż fajny sprzęt i nie żałuje grosza nań wydanego. warto pomyśleć o dodatkowym oświetleniu drogowym
Zobacz więcej opinii
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre