Ranking hulajnóg

Techlife X6

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat
Cena (zł)
4199 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
600 W
Prędkość
Prędkość max
47 km/h
Czas
Czas ładowania
4 h
Oferta

RECENZJA Techlife X6

Hulajnoga Techlife X6 doskonale sprawdzi się zarówno na jazdę po mieście, jak i w terenie. Jej maksymalna prędkość wynosi aż 47 km, dzięki czemu podczas jazdy można poczuć dreszczyk adrenaliny. Hulajnoga Techlife X6 posiada zasięg do 45 km.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Techlife X6? Jakie są jej wady i zalety? Co wyróżnia ją na tle konkurencyjnych modeli?
Sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektrycznej Techlife X6 !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Techlife X6

Techlife X6 została wyposażona w świetny akumulator marki LG o pojemności 13 Ah , który zapewnia użytkownikowi zasięg do 45 kilometrów. W porównaniu do innych hulajnóg elektrycznych, które są dostępne na rynku, to naprawdę świetny wynik. Warto również wspomnieć o wymienności akumulatora. W przypadku kiedy użytkownik nie ma zbyt wiele czasu, a chce pokonać większy dystans – wystarczy, że wyciągnie baterię i zmieni ją na nową. Bateria Techlife X6 do pełnego naładowania potrzebuje 4 godzin – bardzo niewiele w stosunku do tego, jaki zasięg daje.

SILNIK I MOC Techlife X6

Ta hulajnoga elektryczna została wyposażona w bardzo mocny silnik 600W , którzy umożliwia rozwinięcie prędkości do 47 km/h . Przy jeździe z taką prędkością należy pamiętać o odpowiednich środkach bezpieczeństwa, ponieważ urządzenie w żadnym stopniu nie asekuruje użytkownika w przypadku ewentualnego upadku. Hulajnoga posiada także tempomat, dzięki któremu można ustawić stałą prędkość z jaką będzie się poruszać urządzenie.

KOMFORT JAZDY Techlife X6

Hulajnoga elektryczna Techlife X6 została wyposażona w tylne amortyzatory, które połączeniu z pompowanym gwarantują przyjemną i komfortową jazdę nawet po najbardziej wymagającym podłożu.
X6 posiada mocne przednie oświetlenie LED, które zapewnia dobrą widoczność podczas nocnych jazd na hulajnodze.
Za wysokie bezpieczne podróżowanie odpowiadają przede wszystkim mocne hamulce. Przedni tarczowy oraz tylny bębnowy, które gwarantują szybkie zatrzymanie pojazdu nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.
Hulajnoga elektryczna Techlife X6 posiada trzy tryby jazdy. Duży kolorowy, wyświetlacz informuje o: stopniu naładowania akumulatora, aktualnej prędkości i przebiegu przebieg. Dodatkowo licznik ma funkcję regulacji biegów hulajnogi (ustawienie maksymalnej prędkości).

Pojazd waży 18 kg i posiada funkcję składania, dzięki czemu można go dowolnie przechowywać i transportować.

WYGLĄD Techlife X6

Ten model dostępny jest dostępny jedynie w czarno-czerwonej wersji kolorystycznej. Przy kierownicy urządzenia znajduje się wyświetlacz LED, manetka gazu oraz przycisk odpowiedzialny za dodatkowe funkcje urządzenia. Posiada również składaną nóżkę i dzwonek.

Hulajnoga Techlife X6 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Techlife X6

Zalety

krótki czas ładowania baterii

wysoka prędkość maksymalna

wyświetlacz LCD

oświetlenie hulajnogi

składana nóżka

podwójny system hamowania

niewielka waga

duży udźwig

 

 

Wady

wysoka cena

dostępny jeden kolor

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Techlife X6?

To hulajnoga przeznaczona dla bardziej zaawansowanych użytkowników . Doskonale sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w terenie. Szereg dodatkowych funkcji zdecydowanie ułatwia jazdę na tym urządzeniu, jednak ze względu na prędkość, jaką rozwija – nie jest przeznaczona dla każdego.

CENA Techlife X6

Hulajnoga elektryczna Techlife X6 dostępna jest w cenie 4199 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Hulajnoga elektryczna Techlife X6

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 3 opinii

Ocena ogólna: 2.33/5
Komfort jazdy: 2.67/5
Przyspieszenie: 3/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 36 km
Waga użytkownika: 70 kg
Średnia prędkość: 28 km/h
Prędkość maksymalna: 40 km/h
Czas ładowania: 6-8 h
Generalnie sprawia dobre wrażenie. Nie jest przesadnie ciężka, ładnie wygląda i świeci, energicznie przyspiesza i pewnie hamuje. Niestety ta konstrukcja ma dwa poważne minusy. Po pierwsze za słabe dętki - zwłaszcza z tyłu - łapałem kapcia co miesiąc. Do tego zawór jest nietypowo poprowadzony co ogranicza dostępność dętek. Po drugie tragiczna jakość wykonania przedniego zawieszenia, co doprowadziło do urwania przedniego koła w czasie jazdy (sic!). Dobrze, że było płasko, wolno i kask na głowie też był, bo inaczej byłby szpital, albo... Dlatego daję 2 gwiazdki zamiast 4.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 30 km
Waga użytkownika: 100 kg
Średnia prędkość: 35 km/h
Prędkość maksymalna: 43 km/h
Czas ładowania: 6 h
Ogólnie fajna hulajka troche droga ale super sie jeździ
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: km
Waga użytkownika: kg
Średnia prędkość: km/h
Prędkość maksymalna: km/h
Czas ładowania: h
Zobacz więcej opinii
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre