Hulajnoga elektryczna

JEEP 2XE Sentinel

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, System KERS, Aplikacja mobilna, Wymienna bateria, Kierunkowskazy
Cena
2899 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
25 km
Oferta

RECENZJA JEEP 2XE Sentinel

Hulajnoga elektryczna JEEP 2XE Sentinel nowoczesna hulajnoga elektryczna, pozwoli na przemieszczanie się z maksymalną prędkością wynoszącą aż 25 km/h, dzięki czemu dotrzemy do pracy, szkoły, czy na spotkanie, unikając korków.   Hulajnoga  marki JEEP jest bogato wyposażona i komfortowa. Docenić należy ją również za dobry stosunek ceny do parametrów.

Sprawdziliśmy JEPP 2XE Sentinel pod kątem najważniejszych dla użytkowników cech. 

ZASIĘG I ŁADOWANIE JEEP 2XE Sentinel

Hulajnogą elektryczną JEEP 2XE Sentinel pokonamy trasę 25 km, czas ładowania to ok. 5 godzin. Szybkość ładowania baterii a także możliwość jej wymiany również wpływa na komfort i wygodę użytkowania.

 

SILNIK I MOC JEEP 2XE Sentinel

Hulajnoga elektryczna JEEP 2XE Sentinel została wyposażona w silnik o mocy 350 W, który zasilany jest akumulatorem z pojemnością 7,5 Ah i napięciem 36 V. Dzięki temu pojazd ten może osiągnąć maksymalną prędkość nawet na poziomie 20 km/h.

KOMFORT JAZDY JEEP 2XE Sentinel

Nawet kiedy poruszamy się głównie po mieście, nie możemy liczyć na to, że droga będzie gładka jak tafla lodu. Na drodze występują nierówności, wyrwy, czy dziury, aby hulajnoga pokonała je bez przeszkód potrzebny jest odpowiedni silnik, natomiast 8.5 calowe opony minimalizują wstrząsy i drgania. O opony należy odpowiednio dbać co zwiększa ich żywotność. Hulajnogą JEEP 2XE Sentine  można również jeździć w nocy, lub w pochmurne dni, dzięki widocznym i co ważne nie oślepiającym światłem z przodu i tyłu, a także kierunkowskazom. Co jeszcze sprawia, że ta hulajnoga elektryczna jest komfortowa? Czytelny wyświetlacz, możliwość połączenia z funkcjonalną aplikacją mobilną, 4 tryby jazdy do wyboru, tempomat, antypoślizgowy szeroki podest a także amortyzacja. 

Podróżowanie JEEP 2XE Sentinel jest proste i komfortowe, a także bezpieczne.

 

 

WYGLĄD JEEP 2XE Sentinel

Jak przystało na producenta JEEP również w przypadku modelu 2XE Sentinel zachowany został wyjątkowy charakter. Jeśli poszukujesz spokojnego, eleganckiego, typowego pojazdu elektrycznego, z pewnością ta hulajnoga elektryczna nie jest dla ciebie.

Hulajnoga JEPP 2XE Sentinel bokiem

ZALETY I WADY JEEP 2XE Sentinel

Zalety

duży zasięg

ciekawy design

szeroki, antypoślizgowy podest

krótki czas ładowania

 nieoślepiające oświetlenie z przodu i tyłu pojazdu

 kierunkowskazy

system KERS

aplikacja mobilna

 stopień ochrony IPX4

Wady

brak blokady antykradzieżowej

 maksymalne obciążenie do 100 kg

 

 

CZY WARTO KUPIĆ JEEP 2XE Sentinel

JEEP to marka, której można zaufać, szczególnie w kwestii precyzji wykonania. Hulajnoga  JEEP 2XE Sentinel to komfort jazdy, łatwość obsługi oraz bezpieczeństwo. Można powiedzieć, że jest to bardzo dobry wybór, kiedy szukamy hulajnogi do dojazdów do pracy, czy szkoły. Sprawdzi się również jako pierwszy model hulajnogi elektrycznej, ale powinien zadowolić również bardziej doświadczonych użytkowników.

CENA JEEP 2XE Sentinel

Hulajnoga elektryczna JEEP 2XE Sentinel dostępna jest w cenie 2899 zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

 

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre