Hulajnoga elektryczna

Joyor S10-S

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, System KERS, Port USB, Wymienna bateria
Cena
5659 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
2000 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
70-80 km
Oferta

RECENZJA Joyor S10-S

Z roku na rok hulajnogi elektryczne cieszą się coraz większą popularnością, przesiadamy się chętnie z rowerów, samochodów osobowych, czy autobusów, właśnie na ten nowoczesny środek transportu. Hulajnogi elektryczne są tańsze w eksploatacji, bardziej ekologiczne, oraz pozwalają na uniknięcie uciążliwych korków na drodze.

Hulajnoga elektryczna Joyor S10-S  wzbogacona o sportowe elementy z bardzo dobrymi parametrami i niezwykłymi osiągami, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. 

Jakie parametry  Joyor S10-S  zaskakują?

ZASIĘG I ŁADOWANIE Joyor S10-S

Zasięg w przypadku tej hulajnogi elektrycznej jest bardzo, bardzo dobry. Według producenta na jednym pełnym ładowaniu będziemy w stanie pokonywać trasę 70-85 km. Z tego powodu również czas ładowania jest wydłużony. W pełni baterię naładujemy w przeciągu 10-12 godzin, dlatego jej ładowanie najlepiej zaplanować na noc.

SILNIK I MOC Joyor S10-S

W przypadku tej hulajnogi mowa nie tylko o jednym ale dwóch silnikach o niebanalnej mocy 1000W (każdy), dzięki temu moc wyjściowa wynosi 2000W. Pokonywanie przeszkód nie stanowi dla niej większego problemu, natomiast przyspieszenie czuć jak w żadnej innej hulajnodze z tego przedziału cenowego.  Silnik pracuje dość głośno, ale nie jest to aż tak uciążliwe, nie można też wymagać od hulajnogi wyposażonej w dwa silniki bardzo cichej pracy. Hulajnoga elektryczna Joyor S10-S dzięki dwóm silnikom może rozwinąć prędkość  do 65 km/h, jednak w związku z obowiązującymi przepisami prędkość maksymalna została zablokowana do 20 km/h

KOMFORT JAZDY Joyor S10-S

10-calowe opony oraz amortyzatory z przodu i z tyłu minimalizują wstrząsy i pozwalają na poruszanie się po piaszczystym podłożu. Oświetlenie z przodu i z tyłu sprawia, że użytkownik jest widoczny z dużej odległości. Hamulce hydrauliczne to gwarancja szybkiego zatrzymania się nawet w bardziej ekstremalnych warunkach. Niestety przy większej prędkości hulajnoga sprawia wrażenie nieco niestabilnej, najprawdopodobniej przyczyna tkwi w podeście, poruszając się jednak z mniejszą prędkością stabilizacji jest w porządku. Czytelny wyświetlacz umieszczony na kierownicy pozwala na kontrolę stopnia naładowania, prędkości, czy przebytej odległości.

 

 

WYGLĄD Joyor S10-S

Hulajnoga  Joyor S10-S wygląda sportowo i terenowo. Wygląd to również ta cecha charakterystyczna tej hulajnogi, które wyróżnia ją na tle innych pojazdów elektrycznych. 

Hulajnoga Joyor s10-s

ZALETY I WADY Joyor S10-S

Zalety

bardzo daleki zasięg

bardzo duża prędkość maksymalna

podwójny silnik o dużej mocy

 ciekawy design

nieoślepiające oświetlenie z przodu i tyłu pojazdu

duże maksymalne obciążenie (150 kg)

amortyzatory

10-calowe opony

wyświetlacz LCD

 

Wady

brak blokady antykradzieżowej

duża waga hulajnogi

długi czas ładowania

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Joyor S10-S

Hulajnoga elektryczna Joyor S10-S  to model dla bardziej wymagających klientów, którzy od hulajnogi oczekują czegoś więcej. W przypadku tej hulajnogi raczej się nie rozczarują, duża prędkość, daleki zasięg, podwójny silnik, wszystko to czyni ją modelem klasy premium. Dobry wybór dla zaawansowanych użytkowników.

CENA Joyor S10-S

Hulajnoga elektryczna Joyor S10-S dostępna jest w cenie 5659  zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 4 opinii

Ocena ogólna: 4.75/5
Komfort jazdy: 4.25/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 66 km
Waga użytkownika: 100 kg
Średnia prędkość: 37 km/h
Prędkość maksymalna: 61 km/h
Czas ładowania: <6 h
Najlepszy stosunek ceny do jakości, nowa kosztuje teraz 4300 zł a osiągi jak Nami Klima. Polecam każdemu, jest sztos. Urywa łokcie , załóżcie kask
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 55 km
Waga użytkownika: 103 kg
Średnia prędkość: 45 km/h
Prędkość maksymalna: 62 km/h
Czas ładowania: 8-12 h
Hulajnoga fajnie się zbiera i daje dużą frajdę z jazdy. Za takie pieniądze (4200 zł w moim przypadku) trudno będzie kupić lepszy sprzęt, z takim kopem. Zrobiłem nią (póki co) ponad 300km i na tę chwilę wszystko działa bez problemu. Waga to ok 27kg , więc dla mnie wniesienie jej na 3 piętro nie stanowi problemu. Polecam zdecydowanie.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 35 km
Waga użytkownika: 82 kg
Średnia prędkość: 30 km/h
Prędkość maksymalna: 60 km/h
Czas ładowania: 10 h
Generalnie jezdzi się bardzo bobrze. Przyspieszenie takie, ze na 2 silnikach zrywa asfalt, trochę zbyt duże jak na takie koła (10 cali). Niestety cienka sztyca kierownicy po paru przejazdach zaczyna mieć luzy. Manetka przy biegu 2 i 3 nie przyspiesza płynnie tylko zrywa, zasięg w górach jakieś 30-40 km zależy od prędkości jazdy i terenu. Przy bardzo dużym obciążeniu pod górę potrafi się zgrzać i wyłączyć. Nie ma jeszcze dostępnej instrukcji do nowych wyświetlaczy oraz kodów błędów. Mam nadzieje ze wkrótce się to pojawi
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 55 km
Waga użytkownika: 60 kg
Średnia prędkość: 40 km/h
Prędkość maksymalna: 77 km/h
Czas ładowania: 9 h
Super hulajnoga, polecam.
Zobacz więcej opinii
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre