Hulajnoga elektryczna

APRILIA E-SR2

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Tempomat, System KERS, Aplikacja mobilna, Wymienna bateria
Cena
2599 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
25 km
Oferta

RECENZJA APRILIA E-SR2

Hulajnoga APRILIA E-SR2 to hulajnoga elektryczna, która sprawdzi się zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i na nieco cięższych terenach. 10-calowe pneumatyczne koła, a także amortyzacja pozwalają tej hulajnodze pokonywać nierówności terenów bez nieprzyjemnego uczucia wstrząsów. 

W kwestii osiągów (maksymalna prędkość 25km/h, maksymalny zasięg 25 km) bliżej jej jednak do hulajnogi miejskiej. 

Czym model APRILIA E-SR2 zaskoczy użytkownika? Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych cech produktu.

ZASIĘG I ŁADOWANIE APRILIA E-SR2

Hulajnoga elektryczna APRILIA E-SR2 zabierze użytkownika na jednym pełnym naładowaniu w podróż nieprzekraczającej 25 km. Kiedy ten środek transportu zamierzamy wykorzystać jako znacznie bardziej ekologiczny niż samochód,  dojazd do pracy, taki dystans jest w zupełności wystarczający. 

Kolejnym bardzo ważnym parametrem są kwestie ładowania baterii. Zdarza się, że aby w pełni naładować hulajnogę trzeba poświęcić na to  sporo czasu. W przypadku hulajnogi elektrycznej APRILIA E-SR2 długość ładowania jest optymalna, wynosi ok. 5 godzin

25 km zasięg, a także szybkość ładowania hulajnoga zawdzięcza akumulatorowi, którego pojemność wynosi 8 Ah

SILNIK I MOC APRILIA E-SR2

Silnik zamontowany w tym modelu hulajnogi elektrycznej ma moc 350 W, co pozwala na rozwijanie prędkości nie przekraczającej 25 km/h. Użytkownicy o większej masie są w stanie rozwinąć na hulajnodze APRILIA E-SR2 prędkość ok 20 km/h. Mocny silnik ponadto pozwala na łatwiejsze pokonywanie przeszkód i szybkie poruszanie się po nierównej nawierzchni.

KOMFORT JAZDY APRILIA E-SR2

Hulajnoga APRILIA E-SR2 wyposażona w szerokie 10-calowe pneumatyczne koła, z łatwością wyeliminuje nieprzyjemne wstrząsy podczas podróżowania, na co pozwala również odpowiednia amortyzacja, którą posiada ten model hulajnogi elektrycznej.  Dzięki oświetleniu z przodu i tyłu przemieszczanie się po zmroku jest możliwe, ale także po prostu bezpieczne. 

Komfortowa jazda to także bezpieczeństwo, a bezpieczeństwo to nie tylko oświetlenie, ale przede wszystkim system hamowania. Hulajnoga APRILIA E-SR2  została wyposażona w przedni hamulec bębnowy oraz tylny hamulec elektryczny. Taką hulajnogą poruszamy się nie tylko komfortowo, ale również bezpiecznie nie martwiąc się, że w razie potrzeby hulajnoga się nie zatrzyma. 

Model  APRILIA E-SR2 to także czytelny, wysokiej jakości wyświetlacz LCD, 3 tryby jazdy, tempomat, funkcjia Bluetooth i aplikacja Aprilia Smart Movement. Wszystko to czyni tę hulajnogę elektryczną niezwykle wygodnym i funkcjonalnym środkiem transportu do pracy, szkoły, czy na spotkanie z przyjaciółmi. 

WYGLĄD APRILIA E-SR2

Trzeba przyznać, że hulajnoga APRILIA E-SR2 ma delikatnie drapieżne zacięcie w wyglądzie, czym zdecydowanie przyciąga uwagę, nie wygląda jednak przy tym tak topornie jak niektóre hulajnogi szczególnie Offroadowe. Czerwono-czarna barwa także nadaje jej ciekawy charakter.

Hulajnoga APRILIA E-SR2 skosem

ZALETY I WADY APRILIA E-SR2

Zalety

szybkie ładowanie

system odzyskiwania energii

tempomat

czytelny wyświetlacz

sygnalizacja dźwiękowa

aplikacja mobilna

 

Wady

brak lakierowania, hulajnoga jest oklejona

 brak blokady antykradzieżowej

 pojawiający się luz na kierownicy

 brak możliwości samodzielnego usuwanie niektórych usterek

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ APRILIA E-SR2?

Zdecydowanie warto postawić na hulajnogę APRILIA E-SR2, jeśli szukamy szybkiej, stabilnej hulajnogi elektrycznej, która poradzi sobie zarówno w terenie miejskim, jak również na nieco bardziej wymagających drogach. To model, który zapewnia duży komfort jazdy, a nowoczesne rozwiązania jak czytelny wyświetlacz i aplikacja mobilna wyróżni go na tle innych hulajnóg miejskich.

CENA APRILIA E-SR2

Hulajnoga elektryczna APRILIA E-S2 dostępna jest w cenie 2599 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre