Hulajnoga elektryczna

ARGENTO Evo Active

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Tempomat, Aplikacja mobilna, Wymienna bateria, Kierunkowskazy
Cena
2499 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
25 km
Oferta

RECENZJA ARGENTO Evo Active

Szybka, miejska  hulajnoga elektryczna w atrakcyjnej cenie, to zdecydowanie możliwe jeśli wybierzemy ARGENTO Evo Active. Prędkość jaką można rozwinąć podczas przemieszczania się tą hulajnogą wynosi 20 km/h, co czyni ją wystarczająco szybki pojazdem elektrycznym do podróży do pracy, szkoły, czy na spotkanie. Jej cena nie przekracza 2500 zł, co przy tych parametrach jest naprawdę atrakcyjne. 

W hulajnodze zastosowana wysokoodporne 10-calowe opony, wygodny antypoślizgowy podest, a także czytelny wyświetlacz. O bezpieczeństwo podczas podróży zadbaj odpowiednie hamulce, a także mocne oświetlenie.

Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj wady i zalety hulajnogi elektrycznej ARGENTO Evo Active dzięki naszej recenzji.

ZASIĘG I ŁADOWANIE ARGENTO Evo Active

Zasięg na pełnym ładowaniu w przypadku ARGENTO Evo Active wynosi 25 km, natomiast baterię o pojemności 7.5 Ah naładujemy w przeciągu 4 godzin, to zdecydowanie dobry wynik.

SILNIK I MOC ARGENTO Evo Active

Silnik stanowi bardzo ważny element każdej hulajnogi elektrycznej. W modelu ARGENTO Evo Active zastosowano silnik o mocy 350 W, który pracuje naprawdę cicho. Często zdarza się, że silniki są po prostu bardzo głośne, w tym przypadku jest zupełnie inaczej, a silnik jest niemal niesłyszalny.  Hulajnoga ma trzy tryby jazdy Eco, Standard oraz Sport.

KOMFORT JAZDY ARGENTO Evo Active

W kwestii komfortu jazdy hulajnogę należy pochwalić, za stabilny, szeroki, antypoślizgowy podest, dzięki któremu poczujesz się po prostu komfortowo i wygodnie. Plusem są również rączki kierownicy, których nawet po dłuższej podróży nie czujesz. Hulajnogę ARGENTO Evo Active, złożysz prosto i szybko, a także postawisz dzięki składanej nóżce. 

Dodatkowe elementy jak czytelny wyświetlacz, kierunkowskazy, czy takie funkcje jak tempomat, a także aplikacja mobilna, czynią tą hulajnogę niezwykle wygodną i nowoczesną w użytkowaniu.

WYGLĄD ARGENTO Evo Active

Hulajnoga ARGENTO Evo Active w kolorze czarno-zielono-szarym, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych i choć połączono w tym przypadku aż trzy kolory, hulajnoga nadal pozostała delikatna i niekrzykliwa.

Hulajnoga ARGENTO Evo Active bokiem

ZALETY I WADY ARGENTO Evo Active

Zalety

szybkie ładowanie

3 tryby jazdy

 10-calowe opony

 tempomat

mocne oświetlenie

 czytelny wyświetlacz

 sygnalizacja dźwiękowa

aplikacja mobilna

 atrakcyjna cena

 

Wady

brak amortyzacji

jeden wariant kolorystyczny

brak blokady antykradzieżowej

 brak systemu odzyskiwania energii

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ ARGENTO Evo Active?

Hulajnoga elektryczna ARGENTO Evo Active nadaje się raczej do podróży miejskich po równym podłożu, pomimo zastosowania 10-calowych opon, na nieco trudniejszej nawierzchni ze względu na brak amortyzacji wstrząsy są zdecydowanie bardziej odczuwalne. Biorąc pod uwagę bardzo dobre parametry jak na hulajnogę miejską jej cena jest bardziej niż atrakcyjna. Idealna na początek przygody z tego rodzaju pojazdami elektrycznymi.

CENA ARGENTO Evo Active

Hulajnoga elektryczna ARGENTO Evo Active dostępna jest w cenie 2499 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 2 opinii

Ocena ogólna: 5/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 40 km
Waga użytkownika: 47 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 20 km/h
Czas ładowania: 4 h
hulajnoga bardzo dobra polecam obecnie w miedia markt po dobrej cenie zapłaciłem 2500 zł w tym montaż i ubezpieczenie na 3 lata
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 0 km
Waga użytkownika: 0 kg
Średnia prędkość: 9999999 km/h
Prędkość maksymalna: 90000 km/h
Czas ładowania: 90000 h
Wie ktoś jak odblokować
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre