Hulajnoga elektryczna

APRILIA E-SR2 Evo

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat, System KERS, Aplikacja mobilna, Wymienna bateria
Cena
5179 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
500 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
50 km
Oferta

RECENZJA APRILIA E-SR2 Evo

APRILIA E-SR 2 Evo hulajnoga elektryczna zaprojektowana by dowieźć Cię szybko i naprawdę daleko. Prędkość jaką rozwiniemy jadąc tą hulajnogą elektryczną nie przekroczy 20 km/h natomiast na jednym pełnym ładowaniu, w zależności od warunków, prędkości a także nawierzchni będzie w stanie przejechać nawet do 50 km. 

APRILIA E-SR 2 Evo to hulajnoga elektryczna, która pokona różne przeciwności na drodze, także przeszkody, czy wzniesienia, wszystko to dzięki dużej mocy silnika wynoszącej 500 W. Ten pojazd napędzany elektrycznie sprawdzi się zarówno w przestrzeni miejskiej, jak również na innych bardziej wymagających drogach. 

Chcesz poznać wszystkie zalety i wady APRILIA E-SR2 Evo? Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją.

ZASIĘG I ŁADOWANIE APRILIA E-SR2 Evo

Zasięg w APRILIA E-SR 2 Evo jest imponujący, jak na miejską hulajnogę elektryczną, wynosi on aż 50 km na jednym pełnym ładowaniu. Oczywiście pamiętać należy, że zasięg jest uzależniony od kliku ważnych kwestii, np. prędkości z jaką się poruszamy, wagi użytkownika, czy nawierzchni. Maksymalnie jednak na tej hulajnodze pokonamy trasę nie przekraczającą 50 km. To wynik, który trzeba pochwalić.

Czas ładowania baterii jest dość długi i najlepiej zaplanować ładowanie np. na noc. Baterię w hulajnodze APRILIA E-SR 2 Evo naładujemy w przeciągu 6-7 godzin. Pamiętaj, aby nie ładować hulajnogi bezpośrednio po użytkowaniu, należy dać jej nieco odpocząć, dzięki czemu przedłużamy żywotność baterii.

SILNIK I MOC APRILIA E-SR2 Evo

Pojazd posiada wbudowany mocny silnik, którego moc wynosi aż 500 W. Im mocniejszy silnik, tym łatwiej jest się poruszać, przyśpieszenie jest o wiele lepsze, a pokonywanie przeszkód i wzniesień na drodze bezproblemowe. Mocny silnik sprawia, że hulajnoga przyspieszy już w kilka sekund. Maksymalne obciążenie nie może wówczas przekroczyć 100 kg. Prędkość jaką rozwiniemy na modelu APRILIA E-SR 2 Evo to 20km/h.

KOMFORT JAZDY APRILIA E-SR2 Evo

Hulajnoga APRILIA E-SR 2 Evo została wyposażona w 10-calowe pneumatyczne koła, a także amortyzator, dzięki czemu nawet na dużych nierównościach wstrząsy i drgania nie są tak odczuwalne. Hulajnogę charakteryzuje także szeroki, antypoślizgowy podest stanowi on o wysokim komforcie i wygodzie podróżowania tym środkiem transportu. Hulajnoga, która rozwija prędkość ok. 20 km/h powinna zapewniać także maksymalne bezpieczeństwo, w tym wypadku o bepieczeństwie decydują hamulce, przedni bębnowy oraz tylny elektryczny, a także oświetlenie przednie LED i tylne hamowania. Hulajnoga została również dodatkowo oklejona odblaskami, dzięki czemu widoczność nawet w trudnych warunkach jest zwiększona. 

Komfort równa się funkcjonalność, w tym przypadku pozytywnie ocenić można czytelny wyświetlacz, dedykowaną aplikacje mobilną, czy  możliwość wyboru jednego z trzech dostępnych trybów jady. Opinie użytkowników hulajnogi APRILIA E-SR 2 Evo wskazują, że szczególnie cenią sobie funkcję tempomatu.

WYGLĄD APRILIA E-SR2 Evo

Hulajnoga APRILIA E-SR 2 Evo wyglądem nieco przypomina hulajnogi terenowe, przy czym zachowana tutaj została subtelność hulajnóg miejskich. Czerwono-czarny kolor to cecha charakterystyczna modeli marki APRILIA, taki dobór koloru nadaje urządzeniom charakteru.

Hulajnoga APRILIA E-SR2 Evo bokiem

ZALETY I WADY APRILIA E-SR2 Evo

Zalety

daleki zasięg

 mocny silnik

 10-calowe opony

amortyzator

 system odzyskiwania energii

tempomat

czytelny wyświetlacz

sygnalizacja dźwiękowa

aplikacja mobilna

 

Wady

długie ładowanie

brak blokady antykradzieżowej

 brak możliwości samodzielnego usuwanie niektórych usterek

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ APRILIA E-SR2? Evo

Hulajnoga elektryczna  APRILIA E-SR2 Evo to pojazd dzięki, któremu szybko i ekologicznie przemieścisz się np. do pracy, czy szkoły.  10-calowe opony zapewniają duży komfort poruszania się, dzięki czemu ta hulajnoga nadaje się również na podróże poza miastem. Ze względu na swój charakterystyczny wygląd z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tego typu gadżetów.

CENA APRILIA E-SR2 Evo

Hulajnoga elektryczna APRILIA E-SR2 Evo dostępna jest w cenie 5179 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 4/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 4/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 35 km
Waga użytkownika: 97 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 20 km/h
Czas ładowania: 6 h
Używam od miesiąca jedyny mankament to zbyt niska prędkość na poszczególnych biegach I-6 km II- 15 km III- 20 km Super by było jak by miała na I-10 km II-20km III- 30 km . Mam nadzieję że uda mi się znaleźć sposób jak to zmienić.
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre