Hulajnoga elektryczna

APRILIA E-SR1

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Tempomat, Wymienna bateria
Cena
3299 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
25 km
Oferta

RECENZJA APRILIA E-SR1

Hulajnoga elektryczna APRILIA ESR1 to model ze średniej półki cenowej, który pozwala na takie osiągi jak: prędkość 25km/h, zasięg na jednym pełnym ładowaniu 25 km, łatwe pokonywanie trudności na drodze dzięki mocy silnika wynoszącej 350 W. Choć to model miejski nie jest jej trudno pokonywać nawet większe nierówności na drodze dzięki 10-calowym oponowym oraz amortyzacji.

Czym jeszcze zaskakuje a czym zawodzi hulajnoga APRILIA E-SR1. Zapraszamy do lektury recenzji.

ZASIĘG I ŁADOWANIE APRILIA E-SR1

Jak daleko zajedziemy na APRILIA ESR1? Na jednym pełnym ładowaniu poruszając się średnią prędkością po równym terenie hulajnoga może osiągać zasięg do 25 km. W porównaniu z modelami ze średniej a nawet niskiej półki cenowej taki zasięg jest całkiem dobry. Pamiętać należy jednak, że im cięższy użytkownik, tym krótszy może być zasięg.Tą hulajnogę elektryczną w pełni naładujemy natomiast w czasie 6-7 godzin, czyli całkiem długo w porównaniu z innymi modelami tego producenta to jeden z najdłuższych czasów ładowania  baterii, także przy miejskich parametrach długość ładowania można niestety ocenić negatywnie.

SILNIK I MOC APRILIA E-SR1

Zamontowany w pojeździe elektrycznym silnik ma moc 350 W. Standardowe hulajnogi miejskie zazwyczaj są wyposażone w silnik o mocy 250 W. Moc 350 W w hulajnodze APRILIA ESR1 czyni ją dużą konkurencją do innych miejskich modeli z mniejszą mocą. Jest zdecydowanie bardziej dynamiczna i to się czuje. Maksymalna prędkość jaką możemy rozwinąć poruszając się tą hulajnogą elektryczną to 25 km/h, dzięki czemu drogę do pracy pokonany znacznie szybciej  niż idą pieszo. Może nie jest to moc zapewniająca dużą adrenalinę, ale raczej taka pozwalająca na szybsze pokonywanie trasy.

KOMFORT JAZDY APRILIA E-SR1

Wstrząsy i nierówności na drodze zostaną zniwelowane i pokonane również dzięki 10-calowym oponą. Dzięki temu podróż jest znacznie bardziej komfortowa. Szkoda, że w tym modelu zabrakło amortyzacji, ale za tą cenę nie można mieć wszystkiego. Hulajnoga APRILIA ESR1 waży 15.5 kg czyli nie jest ani bardzo lekka ani ciężka, a dzięki wygodnemu systemowi składania z łatwością złożymy ją np. w przypadku kiedy potrzebujemy hulajnogę  przenieść czy przetransportować. Na komfort a przede wszystkim bezpieczeństwo wpływ mają dobrej jakości hamulce skracające drogę hamowania, także w złych warunkach pogodowych oraz oświetlenie. Jeśli chcemy poruszać się z tą samą prędkością nie będzie tutaj problemu, ponieważ hulajnoga posiada funkcję tempomatu.  Z czystym sumieniem można stwierdzić, że przemieszczanie się na APRILIA ESR1 należy do komfortowych.

WYGLĄD APRILIA E-SR1

Ten model ma charakter i na myśl przywodzi terenowe hulajnogi, jednak z większą gracją. Użytkownicy z pewnością docenią jego wodoodporność IPX4.

Hulajnoga APRILIA ESR1 skosem

ZALETY I WADY APRILIA E-SR1

Zalety

3 tryby jazdy

 10-calowe opony

 tempomat

mocne oświetlenie

czytelny wyświetlacz

sygnalizacja dźwiękowa

hak do przewożenia bagażu

 

Wady

brak amortyzacji

brak aplikacji mobilnej

 brak blokady antykradzieżowej

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ APRILIA E-SR1?

Hulajnoga elektryczna model APRILIA ESR1 to pojazd świetnie nadający się do podróży miejskich, choć 10-calowe opony pozwalają na pokonywanie  nieco trudniejszych tras. To dobry wybór dla osób szukających hulajnogi o dobrych parametrach w atrakcyjnej cenie. Jeśli natomiast zależy nam na rozwijaniu większych prędkości w tym przypadku możemy liczyć na niemal standardową prędkość dla hulajnóg miejskich, czyli bez większej adrenaliny. Docenią ją jednak osoby, które szukają elektrycznego środka transportu typowo do podróży miejskich np. do pracy. Hulajnoga elektryczna APRILIA ESR1 jest prosta i wygodna w obsłudze, a jej użytkownicy z pewnością docenią np. łatwość dostępu do baterii, czy szybki system składania. Dobry wybór zarówno dla nowicjusza, jak i użytkownika z doświadczeniem.

CENA APRILIA E-SR1

Hulajnoga elektryczna APRILIA E-SR1   dostępna jest w cenie 3299 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre