Hulajnoga elektryczna

Frugal Basic

Produkt wycofany
Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Blokada urządzenia
Cena
1269 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
300 W
Prędkość
Prędkość max
18 km/h
Zasięg
Zasięg
15 km
Oferta

RECENZJA Frugal Basic

Hulajnoga Frugal Basic jest dedykowana głównie młodszym użytkownikom. Bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy zapewniają szeroki podest oraz regulowana kierownica. Frugal Basic posiada zasięg do 15 km, jej maksymalna prędkość wynosi 18 km/h.
Chcesz wiedzieć więcej o hulajnodze elektrycznej Frugal Basic? Poznać jej wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje!
Hulajnoga Frugal Basic jest dostępna na stronie Electricfeel.pl

ZASIĘG I ŁADOWANIE Frugal Basic

Frugal Basic wyposażony jest w dwa akumulatory bezobsługowe 12V12Ah. Umożliwiają one przejechanie do 15 km na jednym ładowaniu, jednak dystans ten jest uzależniony od wagi użytkownika. Bateria Frugal Basic potrzebuje do pełnego naładowania około 8 godzin.

SILNIK I MOC Frugal Basic

Hulajnoga wyposażona jest w silnik o mocy 300W, który znajduje się w tylnym kole urządzenia. Według producenta jego maksymalna prędkość wynosi 18 km/h, jednak pojazd może rozpędzić się bardziej – jest to uzależnione od wagi użytkownika. Prędkość reguluje się za pomocą przekręcanej manetki gazu, znajdującej się przy kierownicy. Zdecydowanym plusem tej hulajnogi jest wysoki moment obrotowy, co wpływa na jej przyspieszenie.

KOMFORT JAZDY Frugal Basic

Dzięki 10 calowym, pompowanym, szosowym oponom i amortyzatorowi użytkownik tej hulajnogi elektrycznej może się swobodnie poruszać zarówno w mieście – umożliwiają one wjechanie na krawężniki, jak i w terenie – doskonale sprawdzą się na nierównościach i niewielkich pagórkach. Pojazd ten jest dość ciężki – waży 23,8 kg. Z jednej strony waga ta zapewnia stabilną, komfortową jazdę, a z drugiej w przypadku konieczności podniesienia urządzenia – może sprawiać kłopot. Hulajnoga jest składana, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca i można ją dowolnie przechowywać.

Pojazd posiada, zapewniające efektywne hamowanie, hamulce tarczowe. Hulajnoga została wyposażona w regulowaną kierownicę, która posiada trzy stopnie wysokości. Pojazd jest sprzedawany z siedziskiem lub bez. Warto przy tym zwrócić uwagę na maksymalny udźwig sprzętu. W wersji bez siedziska wynosi on 90 kg, a z siedziskiem 65 kg. Maksymalny wzrost osoby korzystającej z tego pojazdu to 195 cm.

Dodatkowymi i bardzo przydatnymi elementami wyposażenia Frugal Basic są: składana nóżka, która umożliwia pozostawienie hulajnogi w stabilnej pozycji, sygnał dźwiękowy w postaci klaksona oraz umożliwiająca włączenie hulajnogi stacyjka na kluczyk.

WYGLĄD Frugal Basic

Ta hulajnoga elektryczna dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych: czerwonej, zielonej, niebieskiej, różowej oraz czarnej. Posiada szeroki, gumowy podest, dzięki czemu kierowca może czuć się bezpiecznie i komfortowo. Jej prześwit wynosi 9 cm, co ułatwia odepchnięcie się nogą od podłoża. Przy kierownicy znajduje się przekręcana manetka gazu, rączka hamulca, wskaźnik poziomu baterii oraz klakson. Rama urządzenia jest wykonana ze stali.

Hulajnoga Frugal Basic elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Frugal Basic

Zalety

duża pojemność silnika

dwa akumulatory

możliwość regulacji kierownicy

możliwość zamontowania siedziska

kilka wersji kolorystycznych

składana nóżka

klakson

gumowy podest

duże, szerokie opony

wysoki moment obrotowy

stacyjka na kluczyk

Wady

głośna praca silnika

duża waga urządzenia

długi czas ładowania akumulatora

niewielki zasięg

niewielka prędkość maksymalna

brak oświetlenia

wymagający użycia siły system składania

 

 

 

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Frugal Basic?

Pojazd będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z hulajnogami elektrycznymi. Świetnie sprawdzi się jako środek transportu zarówno w mieście, jak i w terenie. To urządzenie dedykowane przede wszystkim młodszym użytkownikom.

CENA Frugal Basic

Hulajnoga elektryczna Frugal Basic dostępna jest w cenie 1269 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych:Hulajnoga elektryczna Frugal Basic

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre