Hulajnoga elektryczna

Vsett 9

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Blokada urządzenia, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, Kierunkowskazy
Cena
5900 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
650 W
Prędkość
Prędkość max
40 km/h
Zasięg
Zasięg
60 km
Oferta

RECENZJA Vsett 9

Vsett 9 to hulajnoga idealna na długie podróże. Model ten posiada zasięg do aż 60 km na jednym ładowaniu, rozwijając przy tym prędkość do 40 km/h. Hulajnoga została wyposażona w dodatkowe elementy takie jak system antykradzieżowy czy kierunkowskazy.

☑ KUP TANIEJ O 250 ZŁ

Specjalnie dla użytkowników Rankingu został przygotowany rabat na VSETT 9 w autoryzowanym sklepie marki VSETT – electricfeel.pl. Aby skorzystać z rabatu, wpisz kod rabatowy: HR250v9, a zaoszczędzisz aż 250 zł.

Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Vsett 9? Jakie są jej wady i zalety? Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Vsett 9.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Vsett 9

Hulajnoga Vsett 9 może pochwalić się wysokimi parametrami. Szczególnie wyróżnia się zasięg, który kształtuje się na poziomie aż 60 km! Litowo-jonowy akumulator o pojemności 17,5 Ah do pełnego naładowania potrzebuje od 5 do 11 godzin. Hulajnogę możemy podłączyć do ładowania w nocy, a rano ponownie ruszyć w trasę.

SILNIK I MOC Vsett 9

Vsett 9 potrafi rozwinąć prędkość aż do 40 km/h. Wszystko dzięki silnikowi o mocy aż 650 W. Prędkość maksymalną możemy ograniczyć za pomocą trybów jazdy. Vsett 9 został także wyposażony w tempomat. Dzięki niemu możemy ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się pojazd.

KOMFORT JAZDY Vsett 9

Komfort podczas podróżowania hulajnogą Vsett 9 zapewniają 8.5-calowe opony, które sprawiają, że jazda jest niezwykle płynna. Natomiast podwójna amortyzacja odpowiada za tłumienie wszelkich wstrząsów, spowodowanych jazdą po nierównym terenie. Dla jeszcze większej kontroli, na kierownicy hulajnogi znajduje się wyświetlacz, który informuje nas o aktualnej prędkości, poziomie naładowania baterii, wybranym trybie jazdy czy przebiegu.

Niezwykle ważne jest także bezpieczeństwo podczas jazdy. Producent wyposażył hulajnogę w  hamulec elektryczny oraz tarczowy. Natomiast dobrą widoczność na drodze zapewnia mocne oświetlenie LED. Vsett 9 został wyposażony także w światło hamowania oraz kierunkowskazy. Ponadto hulajnoga posiada system antykradzieżowy. Aby uruchomić pojazd, najpierw należy przyłożyć unikalną kartę do czytnika znajdującego się na kierownicy urządzenia.

WYGLĄD Vsett 9

Na pierwszy rzut oka rzuca się sportowy design hulajnogi. Głównym kolorem jest czarny, który został jednak wzbogacony o niebieskie elementy. Vsett 9 posiada szybki system składania, złożyć można także rączki kierownicy. Waga hulajnogi wynosi 23 kg, a jej maksymalny udźwig to 120 kg. Ponadto pojazd posiada klasę wodoszczelności IP44.

Hulajnoga Vsett 9 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Vsett 9

duży zasięg,

pojemny akumulator,

duża moc silnika (650W),

 tempomat,

wyświetlacz,

blokada antykradzieżowa,

regulacja kierownicy,

system składania,

składane rączki,

kierunkowskazy,

podwójna amortyzacja.

długi czas ładowania,

brak aplikacji,

jeden wariant kolorystyczny.

CZY WARTO KUPIĆ Vsett 9?

Hulajnoga Vsett 9 to przede wszystkim świetne parametry i dobrze dobrane wyposażenie. Ten rodzaj pojazdu to doskonała alternatywa dla samochodu. Dzięki hulajnodze Vsett 9 zawsze i wszędzie dotrzesz na czas. Pojazd został solidnie skonstruowany, a każdy element dokładnie przemyślany. Vsett 9 to pełnoprawny środek transportu, którym dotrzesz do pracy, szkoły czy na uczelnię.

CENA Vsett 9

Hulajnoga elektryczna Vsett 9 dostępna jest w cenie 5900 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych VSETT.

☑ KUP TANIEJ O 250 ZŁ

Specjalnie dla użytkowników Rankingu został przygotowany rabat na VSETT 9 w autoryzowanym sklepie marki VSETT – electricfeel.pl. Aby skorzystać z rabatu, wpisz kod rabatowy: HR250v9, a zaoszczędzisz aż 250 zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 0/5
Komfort jazdy: 0/5
Przyspieszenie: 0/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: km
Waga użytkownika: kg
Średnia prędkość: km/h
Prędkość maksymalna: km/h
Czas ładowania: h
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre