O NAS

Hulajnogi elektryczne skradły serca mieszkańców miast i turystów – na każdym kroku spotykamy kogoś, kto w ekologiczny sposób próbuje ominąć korki. Większość dużych miast oferuje wprawdzie hulajnogi do wypożyczenia, ale po kilku przejażdżkach jak większość osób  stwierdzasz, że lepiej mieć przecież własną. 

Kiedy elektromobilne szaleństwo dopadło również Ciebie i zaczynasz przeszukiwać internet, aby znaleźć ten wymarzony model hulajnogi elektrycznej.

Mija godzina, dwie… a Ty zamiast ekscytacji czujesz tylko rosnącą frustrację i niezdecydowanie – wszystkie hulajnogi wyglądają podobnie i praktycznie nie różnią się parametrami. Rozglądasz się za opiniami i recenzjami, ale masz wrażenie, że większość z nich nie jest do końca obiektywna. Dlatego dzwonisz po radę do kolegi, który kupił ostatnio jeden z popularnych modeli, a on narzeka do słuchawki, że prawdziwe osiągi hulajnogi nijak się mają do tego, co pisze producent. A  to nie jest przecież tani sprzęt. Postanawiasz więc, że wrócisz do sprawy jutro… 

Masz wrażenie, że czytasz o sobie? Chyba każdy fan elektromobilności był w podobnej sytuacji. My również. 

Realne osiągi hulajnogi są zależne od wielu czynników. Na prędkość i zasięg pojazdu wpływa to, po jakiej nawierzchni się poruszamy, ile ważymy, czy jest gorąco, zimno, a może wieje wiatr? Z tego powodu nie można skupiać się tylko na tym, co pisze producent. Potrzebne są prawdziwe opinie osób, które korzystają z konkretnej hulajnogi na co dzień, w różnych warunkach.

Dla nas taka sytuacja jest podwójnie frustrująca, ponieważ na co dzień zajmujemy się sprzedażą hulajnóg elektrycznych w sklepie ElectricFeel i zależy nam na tym, żeby oferować klientom wyłącznie ten sprzęt, który jest warty swojej ceny. Pojazdy, które zachwycają nie tylko po tygodniu, ale również po miesiącu lub roku użytkowania. Szukając rozwiązania zapragnęliśmy stworzyć ranking, w którym hulajnogi oceniają ich użytkownicy. Bez taryfy ulgowej, bez litości. W ten sposób powstał Ranking hulajnóg elektrycznych. To narzędzie, które tworzymy wspólnie z wami. Miejsce, w którym każdy może wymienić się swoimi doświadczeniami.

Jesteśmy osobami, które są zafascynowane elektromobilnością. 

Jesteśmy specjalistami.

Jesteśmy użytkownikami. 

Jesteśmy…Electricfeel!