Hulajnoga elektryczna

RED BULL Racing 10

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Składane rączki, Wymienna bateria
Cena
2499 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
30 km
Oferta

RECENZJA RED BULL Racing 10

Hulajnoga elektryczna RED BULL Racing 10 , to charakterystyczne czerowno-czarny skuter elektryczny, dzięki któremy z łatwością poradzimy sobie z korkami w mieście. Jedno pełne ładowanie sprawi, że przejedziemy ok. 30 km, z prędkością nieprzekraczającą 20 km/h. Mocny silnik, stabilny podest i ciekawy wygląd to cechy charakterystyczne tej hulajnogi elektrycznej. 

Jaka jest jeszcze RED BULL Racing 10 ? Sprawdziliśmy to dla Ciebie.

ZASIĘG I ŁADOWANIE RED BULL Racing 10

Hulajnogą elektryczną RED BULL Racing 10  użytkownik pokona trasę nieprzekraczającą 30 km. W warunkach miejskich to całkiem dobry wynik. Do pełnego naładowania baterii potrzeba ok. 7 godzin.

SILNIK I MOC RED BULL Racing 10

Moc zamontowanego silnika wynosi 350W, hulajnoga podczas jazdy pracuje naprawdę cicho, co niewątpliwie wpływa na komfort podróżowania. Taka moc silnika pozwala natomiast na łatwiejsze pokonywanie np. wzniesień oraz lepsze przyśpieszenie.

KOMFORT JAZDY RED BULL Racing 10

Jazda hulajnogą RED BULL Racing 10  należy do przyjemnych, zamontowane 10-calowe opony powodują, że wyraźnie wygodniejsze jest podróżowanie także po nierównym terenie. Czytelny wyświetlacz informuje użytkownika o prędkości, czy przebytym dystansie oraz o poziomie naładowania . Hamulce i oświetlenie czynią hulajnogę elektryczną bezpieczną zarówno dla użytkownika, jak i innych uczestników ruchu.

 

 

WYGLĄD RED BULL Racing 10

RED BULL Racing 10 jest charakterystyczna, ale przy tym nie brak jej elegancji. Z pewnością wyróżni się na drodze.

Hulajnoga RED BULL Racing 10

ZALETY I WADY RED BULL Racing 10

Zalety

daleki dystans

ciekawy design 

8,5-calowe opony

czytelny wyświetlacz

cicha praca silnika

Wady

brak blokady antykradzieżowej

długi czas ładowania

brak funkcji tempomatu

 

 

CZY WARTO KUPIĆ RED BULL Racing 10?

RED BULL Racing 10 to dobrej klasy hulajnoga miejska, która spełnia bardzo dobrze swoje zadanie. Biorąc pod uwagę mocny silnik i dobre parametry, tej hulajnodze można wystawić naprawdę dobrą opinię, także jej cena jest bardzo atrakcyjna.

CENA RED BULL Racing 10

  Hulajnoga elektryczna RED BULL Racing 10 dostępna jest w cenie 2499  zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 2/5
Komfort jazdy: 2/5
Przyspieszenie: 3/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 15 km
Waga użytkownika: 65 kg
Średnia prędkość: 23 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 6 h
Plusy: -Ladnie wyglada -da sie odblokowac predkosc, Minusy Sprzet ma tylko logo Read Bull. Niestety jest sprzedawana jako produkt tej marki. Firma Read Bull na pytanie o czesci zamienne odpisala ze nie maja nic wspolnego z tym sprzetem tylko w chunach ktos kupil ich logo i zgodnie zx umowa je nakleja. Efekt jest taki ze nawet bezposredni importer firma 4CV na swoich stronach internetowych nie wspomina o tym produkcie. Nie ma czesci zamiennych OE i OEM. Przykladowo peknieta obudowa plastikowa rowna sie koniec zycia sprzetu. Kierownica, srodki i inne elementy sa bardzo delikatne. Wyginaja sie i rdzewieja nawet w pokoju goscinnym przy kaloryferze:) odkrecenie srobki rowna sie potrzeba wymiany na nowa.
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre