Hulajnoga elektryczna

Techlife X8S

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Blokada urządzenia, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat, System KERS, Wymienna bateria
Cena
8600 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
2x 1000 W
Prędkość
Prędkość max
60 km/h
Zasięg
Zasięg
80 km
Oferta

RECENZJA Techlife X8S

Hulajnoga elektryczna Techlife X8S charakteryzuje się niespotykanie mocnym podwójnym silnikiem, dzięki czemu z łatwością radzi sobie nawet na trudnym terenie a przyśpieszenie wyraźnie się odczuwa. Spektakularne osiągi czyli 80 km trasa przy maksymalnej prędkości wynoszącej 60 km/h jest możliwa do osiągnięcia dzięki użyciu akumulatora o pojemności 22.4 Ah. 

Dlaczego hulajnoga Techlife X8S może określać się mianem marki PREMIUM?

ZASIĘG I ŁADOWANIE Techlife X8S

Zasięg tej hulajnogi elektrycznej jest imponujący, na jednym pełnym naładowaniu akumulator zawiezie użytkownika w trasę nieprzekraczającą 80 km. Ładowanie natomiast należy zaplanować np. na noc ponieważ czas pełnego naładowania akumulatora to od 6 do aż 12 godzin.

SILNIK I MOC Techlife X8S

Hulajnoga elektryczna Techlife X8S została wyposażona nie w jednym ale w aż 2 dobrej klasy silniki 2x 1000W, przy czym szczytowa moc wynosi 2x 1600 W. Co ciekawe choć hulajnoga ma aż dwa tak mocne silniki, wcale nie jest bardzo głośna, co pozytywnie wpływa na komfort podróżowania.

KOMFORT JAZDY Techlife X8S

Techlife X8S została wyposażona w 10-calowe bezdętkowe  opony, które skutecznie minimalizują odczuwanie np. nieprzyjemnych wstrząsów spowodowanych nierównością terenu. Oczywiście im mniej odczuwamy tego typu nieprzyjemności, tym komfort z jazdy jest wyższy.

Podest w hulajnodze Techlife X8S został zaprojektowany w taki sposób aby zapewnić maksymalną stabilizację.

Za bezpieczeństwo odpowiadać tu będą hamulce hydrauliczne, a także mocne oświetlenie, dzięki czemu podróż o zmroku, lub w pochmurne dni jest po prostu możliwa. Hulajnoga posiada aż dwa porty ładowania, wyświetlacz jest czytelny i za jego sprawą skontrolujesz między innymi poziom naładowania baterii, prędkość z jaką się poruszasz, czy zmienisz tryb jazdy.

 

 

 

WYGLĄD Techlife X8S

Hulajnoga jest wyprodukowana z odpornych mocnych materiałów i to widać na pierwszy rzut oka. Stabilną konstrukcję uzupełnia charakterystyczny, nieco drapieżny wygląd. To na pewno tego typu pojazd elektryczny, który przyciąga wzrok innych.

Hulajnoga Techlife X8S bokiem

ZALETY I WADY Techlife X8S

Zalety

szybko się rozpędza

posiada trzy tryby prędkości

duży zasięg

wymienny akumulator

hamulce hydrauliczne

wyświetlacz

pneumatyczne opony

mocne oświetlenie

prosty system składania

składana nóżka

antypoślizgowy podest

 

 

 

Wady

cena

duża waga

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Techlife X8S?

Jeśli zależy nam na bardzo dobrych parametrach i klasie PREMIUM, to Techlife X8S będzie najlepszym wyborem. Daleki zasięg, duża prędkość, stabilna konstrukcja i ciekawy charakter, czynią tą hulajnogę jedną z najlepiej ocenianych przez użytkowników.

CENA Techlife X8S

Hulajnoga elektryczna Techlife X8S dostępna jest w cenie 8600  zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

 

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 5/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 83 km
Waga użytkownika: 110 kg
Średnia prędkość: 30 km/h
Prędkość maksymalna: 80 km/h
Czas ładowania: 14 h h
TechLife X8s kupiłem w czerwcu 2022 roku. Dotychczas jeździłem Hulajnogą Blaupunkt na kołach 10 cali. Zamiana na model TechLife X8s była genialnym pomysłem. Większa moc, zasięg i prędkość (w granicach rozsądku). Nie mam teraz problemu z jazdą pod górkę i nierównościach naszych dróg. Amortyzacja działa bezbłędnie, a tego brakowało mi w poprzednim modelu. X8s jest niezastąpionym pojazdem po codzienne drobne zakupy i świeże pieczywo. gdzie muszę pokonać odległość ok. 1,5 km w jedną stronę do piekarni po pieczone tradycyjnie pieczywo na zakwasie. W terenie leśnym też radzi sobie dobrze. Do tej pory przejechałem 156 KM. i szczerze polecam. Żadnych niespodzianek czy problemów. Pozdrawiam Krzysztof
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre