Hulajnoga elektryczna

Techlife L5

Produkt wycofany
Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Blokada urządzenia, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki
Cena
3499 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
35 km/h
Zasięg
Zasięg
40 km
Oferta

RECENZJA Techlife L5

Hulajnoga Techlife L5 to doskonały wybór dla osób chcących poruszać się nią po mieście, a także w terenie. Jej maksymalna prędkość wynosi 35 km/h . Techlife L5 posiada zasięg do 40 km dzięki czemu spokojnie można się nią wybrać w dłuższą podróż.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Techlife L5? Jakie ma wady i zalety? Co wyróżnia ją na tle konkurencyjnych modeli?
Sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy pakiet najważniejszych informacji o hulajnodze elektrycznej Techlife L5 !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Techlife L5

Akumulator litowo-jonowy wykorzystany w modeli L5 cechuje się dużą pojemnością (13Ah) i krótkim czasem ładowania. Z zasięgiem równym 40 km hulajnoga może zastąpić nam tramwaj i inne, miejskie środki transportu. A gdyby bateria niebezpiecznie zbliżała się do rozładowania, bez trudu uzupełnimy ją w ciągu dnia, bateria Techlife L5 potrzebuje tylko 3 godzin (maksymalnie 5) do pełnego naładowania.

SILNIK I MOC Techlife L5

Hulajnoga L5 posiada silnik o mocy 350 W, który pozwala rozpędzić się do 35 km/h. Prędkość tą w razie potrzeby możemy ograniczyć do 25 km/h za pomocą specjalnej blokady, która przy zakupie pojazdu jest fabrycznie włączona.

KOMFORT JAZDY Techlife L5

Ponieważ kierownica w modelu L5 jest w pełni regulowana, możemy każdorazowo ustawiać ją na wysokości odpowiadającej aktualnemu użytkownikowi. Wystarczy do tego kilka prostych ruchów. Równie łatwe jest złożenie hulajnogi do mniejszych rozmiarów, co przydaje się, gdy chcemy schować ją w szafie lub włożyć do bagażnika. Składane są nawet rączki na kierownicy, a co najważniejsze – hulajnogę w tej formie można wygodnie przenosić.

Hulajnoga Techlife L5 wyposażona została w 10-calowe opony z głębokim bieżnikiem oraz pełną amortyzację (podwójny amortyzator przedni sprężynowy oraz pneumatyczny tylny). Taki zestaw zapewnia wysoki komfort jazdy niezależnie od nawierzchni – kostka brukowa, nierówny chodnik, trawa czy mokre podłoże nie stanowią dla L5 najmniejszego problemu. Wygodę użytkowania zwiększa dodatkowo wyświetlacz, który przekazuje nam wszystkie potrzebne informacje, np. prędkość i poziom baterii.

Bezpieczną jazdę zapewniają przednie i tylne hamulce tarczowe, które skutecznie wytracają prędkość oraz bogate oświetlenie LED (mocne lampy z przodu i z tyłu oraz pomarańczowe światła odblaskowe), zapewniające dobrą widoczność po zmroku.

WYGLĄD Techlife L5

Techlife L5, pomimo nie tak dużej jak na model terenowy wagi (27 kg), wygląda bardzo solidnie i masywnie. Szeroki podest i gruba rama w czarnym kolorze sprawiają, nadają jej mocnego charakteru i wzbudzają podziw przechodniów. Jej maksymalny udźwig wynosi 120 kg, więc na hulajnodze o takim wyglądzie i wytrzymałości będziesz czuć się pewnie nawet na bardzo wymagających trasach.

Hulajnoga Techlife L5 elektryczna - recenzje

ZALETY I WADY Techlife L5

 

bardzo dobre hamulce

nowoczesny wygląd

duża, regulowana kierownica

składana nóżka

dzwonek

duży zasięg

duża prędkość 

przednie i tylne oświetlenie LED

krótki czas ładowania

stosunkowo mała waga (jak na model terenowy)

wyświetlacz z prędkościomierzem

podwójna amortyzacja

system szybkiego składania

możliwość przenoszenia w złożonej pozycji

duży udźwig

 

 

 

brak odzysku energii

brak sygnału dźwiękowego

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Techlife L5?

Hulajnoga elektryczna Techlife L5 to świetny kompromis pomiędzy modelami terenowymi i typowo miejskimi. Z jednej strony posiada dużo większą wytrzymałość, moc oraz zasięg niż przeciętny model przeznaczony do jazdy pomiędzy blokami, a z drugiej nie jest tak ciężka i droga jak pojazdy w pełni terenowe. Jest to najlepszy wybór dla osób, które chcą korzystać z hulajnogi w mieście, zamiast samochodu czy tramwaju, a od czasu do czasu planują wybrać się na rekreacyjną przejażdżkę w teren.

CENA Techlife L5

Hulajnoga elektryczna Techlife L5 dostępna jest w cenie 3499 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Hulajnoga elektryczna Techlife L5

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 5/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 4/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 25 km
Waga użytkownika: 85 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 38 km/h
Czas ładowania: 4 h
Jak napisano w opinii, bardzo dobry kompromis. Wysoki komfort jazdy dzieki amortyzatorom i szerokiej desce. Moc/Przyspieszenie jest bardzo przyzwoite do jazdy miejskiej z dluższymi dystansami bez przeszkód/hamowania/świateł/przejść. Nie było problemów z podjazdami, aczkolwiek pojazd istotnie zwalniał np z 37->14, lub z 20 do 12/14km. Przy pełej baterii i stałej jeździe (trasa mieszana: miejski ruch, bruk, asfalt, proste ścieżki rowerowe i podjazdy) na maxymalnej prędkości 36-38m/h na 3 biegu zasięg wyniósł 25/26km. Przy pełnej baterii i stałej jeździe na tej samej trasie (trasa mieszana: miejska, bruk, asfalt, proste ścieżki rowerowe i podjazdy) na maxymalnej prędkości 20km/h na 1 biegu zasięg wyniósł 31/32km. Światło w jeździe nocnej (po mieście/parku) jest też ok. Ogólnie ocena po przejechaniu 57/58km jest Bardzo dobra.
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre