Ranking hulajnóg

Speedway 4

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, Kierunkowskazy
Cena
5999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
800 W
Prędkość
Prędkość max
50 km/h
Zasięg
Zasięg
90 km
Oferta

RECENZJA Speedway 4

Hulajnoga elektryczna Speedway 4 to już czwarty model tej popularnej, koreańskiej marki. Stanowi doskonały kompromis pomiędzy hulajnogą miejską i terenową, a kupić ją można w relatywnie przystępnej cenie.

Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Speedway 4 !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Speedway 4

W hulajnodze zamontowano akumulator litowo-polimerowy 26 Ah. Naładowanie go do pełna zajmuje długo, bo aż 10-12 godzin, jednak rekompensuje to niezwykle duży zasięg. Po takim ładowaniu możemy bowiem pokonać aż 90 km! Na takim pojeździe dotrzemy dosłownie wszędzie i wrócimy do domu, a uzupełnić baterię możemy przez noc.

SILNIK I MOC Speedway 4

Hulajnoga Speedway 4 wyposażona została w silnik o mocy 800 W (moc szczytowa 1600 W). Pozwala on rozpędzić się nawet do 50 km/h, musimy jednak wcześniej zdjąć blokadę, ponieważ fabrycznie nałożono na hulajnogę ograniczenie do 25 km/h. Pojazd radzi sobie na wzniesieniach o kącie nachylenia do 15 stopni.

KOMFORT JAZDY Speedway 4

Hulajnogi Speedway znane są z bogatego wyposażenia i komfortowej jazdy. Nie inaczej jest w tym przypadku. Speedway 4 posiada 10-calowe, pompowane koła z dętką oraz podwójne amortyzatory (powietrzno-sprężynowe) z regulowaną twardością. Nie straszna mu kostka brukowa i krzywe chodniki. Kierownica w modelu 4 posiada regulowaną wysokość, którą możemy dostosować do wzrostu użytkownika. Znacząco zwiększa to wygodę podczas jazdy. Hulajnoga jest składana za pomocą sprawnego systemu. Składane są nawet rączki kierownicy! Dzięki temu możemy wygodnie przenieść hulajnogę pomimo jej sporej wagi (23,7 kg).    

Jeden hamulec elektromagnetyczny i dwa hamulce tarczowe (na przednim i na tylnym kole) wspomagane są przez system eABS, gwarantując tym niezawodność podczas zatrzymywania. Hulajnoga może pochwalić się też bogatym oświetleniem – posiada nie tylko standardowe światło przednie i czerwone, tylne światło stop, ale również kierunkowskazy umieszczone przy podeście. Na kierownicy umieszczono funkcjonalny wyświetlacz, który pozwala nam kontrolować parametry jazdy oraz zmieniać wszelkie ustawienia.

WYGLĄD Speedway 4

Hulajnoga Speedway 4 nie różni się znacząco wyglądem od modelu Speedway 5. Tak samo posiada mocny, sportowy charakter, a jej design zdecydowanie bardziej przypomina hulajnogi terenowe, niż miejskie.

Hulajnoga Speedway 4 bokiem

ZALETY I WADY Speedway 4

Zalety

duża moc

duży zasięg

10-calowe koła

wyświetlacz

bogate oświetlenie

kierunkowskazy

relatywnie niska waga

trzy hamulce

system składania

sygnał dźwiękowy

Wady

długi czas ładowania

brak blokady antykradzieżowej

CZY WARTO KUPIĆ Speedway 4?

Hulajnoga Speedway 4 jest zupełnie unikatowa. Ciężko znaleźć inny model, który w tak udany sposób łączyłby parametry i gabaryty. To idealny pojazd na miasto oraz okazjonalne wycieczki w teren

CENA Speedway 4

Hulajnoga elektryczna Speedway 4 dostępna jest w cenie 5999 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 2 opinii

Ocena ogólna: 4/5
Komfort jazdy: 2.5/5
Przyspieszenie: 4/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 0 km
Waga użytkownika: 88 kg
Średnia prędkość: 30 km/h
Prędkość maksymalna: 48 km/h
Czas ładowania: 12 h
Pierwsza hulajka i naprawdę daje rade. Nie za mocna nie za ciężka a też trzyma się w rankingach i cenie. Polecam.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 60 km
Waga użytkownika: 85 kg
Średnia prędkość: 30 km/h
Prędkość maksymalna: 50 km/h
Czas ładowania: 12 h
Moja pierwsza hulajnoga, choć jeździłem przed zakupem różnymi modelami, więc z mojego doświadczenia jest bardzo dobra i jestem ogólnie bardzo zadowolony.
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre