Hulajnoga elektryczna

Techlife X7

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Blokada urządzenia, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat
Cena
6899 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
2000 W
Prędkość
Prędkość max
60 km/h
Zasięg
Zasięg
60 km
Oferta

RECENZJA Techlife X7

Hulajnoga Techlife X7 to model, który doskonale poradzi sobie w warunkach miejskich , jak i terenowych. Urządzenie charakteryzuje się świetnymi parametrami. Techlife X7 posiada zasięg 60 km , a jej maksymalna prędkość wynosi aż 60 km/h. To idealny produkt dla osób chcących poczuć dreszczyk adrenaliny podczas jazdy.

☑ KUP TANIEJ O 350 ZŁ

Specjalnie dla użytkowników Rankingu został przygotowany rabat na Techlife X7 w autoryzowanym sklepie marki Techlife – electricfeel.pl. Aby skorzystać z rabatu, wpisz kod rabatowy: HR350X7, a zaoszczędzisz aż 350 zł.

Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Techlife X7? Jakie ma wady i zalety? Czym się charakteryzuje?
Sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Techlife X7 !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Techlife X7

Te urządzenie posiada jeden z najmocniejszych akumulatorów dostępnych na rynku hulajnóg elektrycznych. Posiada baterię o pojemności 18 Ah , która umożliwia użytkownikowi o średniej wadze (60 kg) przebycie aż do 60 km na jednym ładowaniu akumulatora. Osoba, która waży mniej, być może pokona jeszcze większy dystans. Bateria Techlife X7 potrzebuje do pełnego naładowania 6 godzin – to bardzo zadowalający czas, jak na to ile może przejechać ten pojazd bez konieczności ponownego ładowania.

SILNIK I MOC Techlife X7

Ta hulajnoga wyposażona jest w dwa potężne silniki o mocy szczytowej 1600W każdy , które pozwalają rozpędzić się aż do 60 km/h . To najszybsza hulajnoga firmy Techlife. Przeznaczona jest dla zaawansowanych użytkowników, którzy mieli doświadczenie z podobnymi prędkościami. Hulajnoga posiada także tempomat, dzięki któremu można ustawić stałą prędkość z jaką będzie się poruszać urządzenie.

KOMFORT JAZDY Techlife X7

Ta hulajnoga elektryczna posiada 10 calowe pompowane koła, w których znajdują się hamulce tarczowe. Przy tym rodzaju opon należy pamiętać, że nie są one odporne na przebicia, co podczas jazdy w terenie może być kłopotliwe. Producent wyposażył X7 w przednie i tylne amortyzatory olejowo-sprężynowe, których twardość można regulować poprzez dokręcenie śruby. Pojazd posiada dwa porty do ładowania , dzięki czemu można podpiąć dwa zasilacze i skrócić czas ładowania akumulatora o połowę.

Pojazd jest wyposażony w przednie i tylne oświetlenie LED oraz mrugające światło stopu. Na jego kierownicy zamontowany jest duży, kolorowy wyświetlacz informujący o: aktualnej prędkości, poziomie naładowania akumulatora, trybie jazdy czy przebytym dystansie. Hulajnoga jest ciężka – waży 35 kg, co z jednej strony zapewnia stabilną i bezpieczną jazdę, a z drugiej utrudnia przenoszenie pojazdu. Mimo to X7 posiada funkcję składania oraz wbudowane zabezpieczenie antykradzieżowe, które po przekręceniu kluczyków zablokuję całkowicie zapłon hulajnogi. Dodatkowo zaopatrzona jest w woltomierz zapewniając tym możliwość sprawdzenia stanu baterii w każdej chwili. Maksymalny udźwig tej hulajnogi wynosi 130 kg.

Po lewej stronie kierownicy znajdują się dwa przyciski umożliwiające wybór trybu jazdy eco lub włączenie drugiego – przedniego – silnika.

WYGLĄD Techlife X7

Ten model hulajnogi elektrycznej dostępny jest jedynie w kolorze czerwono-czarnym. Zaopatrzony jest w duży kolorowy wyświetlacz. Na kierownicy pojazdu znajduje się manetka gazu, dzwonek, przyciski włączające dodatkowe funkcje oraz woltomierz. Bardzo przydatnym elementem wyposażenia tego pojazdu jest składana nóżka.

Hulajnoga Techlife X7 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Techlife X7

 

bardzo dobre hamulce

nowoczesny wygląd

duża kierownica

dobre przyspieszenie

składana nóżka

dzwonek

duży zasięg

duża prędkość maksymalna

dwa porty ładowania

system antykradzieżowy

woltomierz

dwa silniki

trzy tryby jazdy

przednie i tylne oświetlenie LED; światło stopu

 

 

 

wysoka cena

duża waga

brak uchwytu do przenoszenia hulajnogi

krótki błotnik

brak odzyskiwania energii

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Techlife X7?

Ta hulajnoga jest przeznaczona dla osób, które będą z niej korzystać nie tylko podczas dojazdów z punktu A do punktu B, ale również w ramach rozrywki i spędzania czasu wolnego w terenie. Ten model ma naprawdę świetne parametry i zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

CENA Techlife X7

Hulajnoga elektryczna Techlife X7 dostępna jest w cenie 6899 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych.

☑ KUP TANIEJ O 350 ZŁ

Specjalnie dla użytkowników Rankingu został przygotowany rabat na Techlife X7 w autoryzowanym sklepie marki Techlife – electricfeel.pl. Aby skorzystać z rabatu, wpisz kod rabatowy: HR350X7 a oszczędzisz aż 350 zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 5 opinii

Ocena ogólna: 4.8/5
Komfort jazdy: 4.8/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 72 km
Waga użytkownika: 81 kg
Średnia prędkość: 55 km/h
Prędkość maksymalna: 72 km/h
Czas ładowania: 7 h
Jest to moja druga hulajnoga. Głównie poruszam się weekendami. W tygodniu albo samochód albo \"zwykła\" hulajnoga elektryczna. Na niej na prawdę jeździ się mega wygodnie. Mega wrażenia z jazdy i solida konstrukcja. Polecam wszystkim fanom mocnych wrażeń.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 80 km
Waga użytkownika: 50 kg
Średnia prędkość: 35 km/h
Prędkość maksymalna: 70 km/h
Czas ładowania: 6 h
Hulajnogę mam od kilku dni i nie miałam jeszcze okazji sprawdzić maksymalnego zasięgu, poruszam się jak na razie też nie szybciej niż te 35 km/h, ale jestem pod ogromnym wrażeniem! Komfort jazdy jest nie do opisania. Wcześniej jeździłam na miejskich i różnica między nimi to niebo a ziemia. Przy Limeach to nawet na zwykłym chodniku miałam wrażenie, że stracę zęby od wstrząsów, a na Techlifie jeździłam po naprawdę złej nawierzchni i jazda była bardzo gładka i płynna. Przyspieszenie też super, a manetka gazu i hamulca bardzo dobrze reagują nawet na niewielką zmianę nacisku. Wprawdzie nie jest to tani sprzęt i kupując miałam spore wątpliwości, czy to dobry pomysł, ale teraz jestem bardzo zadowolona i uważam, że ten Techlife jest w 100% warty swojej ceny. Super sprzęt!
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 65 km
Waga użytkownika: 94 kg
Średnia prędkość: 35 km/h
Prędkość maksymalna: 67 km/h
Czas ładowania: 6 h
Super hulajka, bardzo szybka.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 30 km
Waga użytkownika: 92 kg
Średnia prędkość: 40 km/h
Prędkość maksymalna: 55 km/h
Czas ładowania: 5 h
Ogólnie jestem zadowolony trzeszczy kierownicą irytuje klocki szybko się zużywają i jeśli jest się ciężkim użytkownikiem zalecam zmianę tylnej opony na terenowała inaczej będziemy naprawiać tylne koło co 20 km jak to miało miejsce u mnie polecam kupić ja w Chinach czeka się długo w moim przypadku 65 dni ale cenna to 4300 z wszystkim kosztami
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 35 km
Waga użytkownika: 90 kg
Średnia prędkość: 35 km/h
Prędkość maksymalna: 55 km/h
Czas ładowania: 7 godz h
Jest to moja druga hulajnoga przejechałem na niej ponad 2tyś km Super się na niej jeździ tylko kłopot z zasięgiem myślę, że producent podaje zasięg tylko na jednym silniku i w idealnie płaskim terenie u mnie są pagórki i żeby się spokojnie jeździło to trzeba na dwóch silnikach i wtedy to jest jazda, a jeśli się poszaleje z prędkością to zasięg spada do 20 km. Jeszcze dodam ,że doskonały jest service tej firmy tak że ogólnie poza zasięgiem to hulajnoga jest bez zarzutu.
Zobacz więcej opinii
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre