Hulajnoga elektryczna

DUCATI Pro III 2022

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Blokada urządzenia, Oświetlenie tył, Tempomat, System KERS, Aplikacja mobilna, Port USB, Wymienna bateria
Cena
4499 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
50 km
Oferta

RECENZJA DUCATI Pro III 2022

Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro III 2022 to zarówno model do typowych krótkich podróży miejskich, ale również długodystansowiec, dzięki swojemu dalekiemu zasięgowi wynoszącemu aż 50 km. DUCATI Pro III 2022 rozwinie prędkość nieprzekraczającą 20 km/h

Jakie jeszcze zalety ma hulajnoga od Ducati? Czy model ma również wady?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją DUCATI Pro III 2022.

ZASIĘG I ŁADOWANIE DUCATI Pro III 2022

DUCATI Pro III 2022 to hulajnoga długodystansowa, na jednym pełnym ładowaniu (biorąc pod uwagę prędkość, wagę użytkownika i nawierzchnię) może pokonać odległość do 50 km, to bardzo dobry wynik i cecha charakterystyczna zaawansowanych modeli hulajnóg elektrycznych.  Czas ładowania hulajnogi elektrycznej to od 8 do 9 godzin, z tego powodu najlepiej jest ładowanie zaplanować na noc, żeby rano pojazd był gotowy do podróży.

SILNIK I MOC DUCATI Pro III 2022

Większość modeli od DUCATI zostało wyposażone w mocne, wydajne i ciche silniki o mocy 350 W. Maksymalna prędkość z jaką można przemieszczać się na modelu Pro III 2022 wynosi 20 km/h. Im większa moc silnika tym bardziej dynamiczne przyśpieszenie oraz łatwość pokonywania trudności na drodze.

KOMFORT JAZDY DUCATI Pro III 2022

Pokonywanie tak dalekich dystansów na jednym ładowaniu to już świadczy o wysokim komforcie podróżowania tym modelem hulajnogi elektrycznej. Na komfort wpływa również wielkość opon w tym przypadku to 10 cali, które z łatwością niwelują nieprzyjemne wstrząsy. 4 tryby jazdy oraz tempomat, także wpływa na wygodną, szybką i niezwykle komfortową podróż. Hulajnoga DUCATI Pro III 2022 została wyposażona w czytelny wyświetlacz,  z którego wyczytamy takie informacje jak: aktualna prędkość, tryb jazdy czy stan baterii. Wyświetlacz jest także dość czytelny w nocy i w pochmurne dni.  Pojazd posiada również port USB zlokalizowany pod deską rozdzielczą, aby podczas jazdy można było naładować urządzenia mobilne. Ponadto na pochwałę zasługuje aplikacja mobilna, system odzyskiwania energii KERS, czy innowacyjny system hamowania.

WYGLĄD DUCATI Pro III 2022

DUCATI Pro III 2022 to charakter i moc. Dla osób lubiących sportowy wygląd i ciekawy design

Hulajnoga DUCATI Pro III2022 skos

ZALETY I WADY DUCATI Pro III 2022

Zalety

bardzo daleki zasięg

 system KERS

port USB

aplikacja mobilna

dobra widoczność po zmroku

10-calowe opony 

zabezpieczenia antykradzieżowe

tempomat, czytelny wyświetlacz

 

 

 

 

Wady

brak amortyzacji

duża waga

brak kierunkowskazów

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ DUCATI Pro III 2022

Na tle konkurencji hulajnogę DUCATI Pro III 2022 wyróżnia daleki zasięg, możliwość połączenia z aplikacją mobilną, port USB oraz wbudowana blokada silnika, która stanowi doskonałe zabezpieczenie antykradzieżowe. To zdecydowanie bardziej zaawansowany model dla dorosłych użytkowników.

CENA DUCATI Pro III 2022

Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro III 2022  dostępna jest w cenie  4499 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 2 opinii

Ocena ogólna: 2/5
Komfort jazdy: 4/5
Przyspieszenie: 4/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 35 km
Waga użytkownika: 78 kg
Średnia prędkość: 25 km/h
Prędkość maksymalna: 32 km/h
Czas ładowania: 4,5 h
Jestem posiadaczem od 8 miesięcy i żałuję bardzo bo nie czytałem opinie z Włoch i strony google producenta po 1600 km serwisowana hulajnoga odmówiła posłuszeństwa wpierw błąd manetki i hamulców a po kilometrze błąd e12. Serwis zerowy gwarancyjny a jedynie dowiadujemy że nic nie obejmuje gwarancja przy błędzie e12 wmawiają uszkodzenie szczenki manetka hamulca wszystko co niezwiązane z błędem i odpłatnie. Hulajnogi tej firmy to chiński bubel z określoną ilością km po której wyłączają się. A główny problem to błotnik tylni który na nierównościach łamie się na łączach śrub z błotnikiem.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 32 km
Waga użytkownika: 90 kg
Średnia prędkość: 25 km/h
Prędkość maksymalna: 28 km/h
Czas ładowania: 5 h
Ładny wygląd, dobry silnik a po za tym duża awaryjność i brak profesjonalnego serwisu gwarancyjnego bo go nie ma. Posiadam 2 hulajnogi jedna padła po 1500 km druga dojechała do 1500 km. 2 miesiące użerania z serwisem i informacja że hulajnoga została programowo odblokowana więc wykonają naprawę odpłatnie. O dziwo że hulajnogami poruszają się starsze osoby i nie w głowie im jest szybkość. Ten model to porażka bardzo awaryjny,
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre