Hulajnoga elektryczna

BIRD Air

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, Aplikacja mobilna, Wymienna bateria
Cena
2399 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
250 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
25 km
Oferta

RECENZJA BIRD Air

Elegancka czarna hulajnoga elektryczna  BIRD Air, z solidnej aluminiowej stali, przewiezie Cię szybko i bezpiecznie do miejsca oddalonego nawet o 25 km, ponieważ taki jest jej zasięg na pełnym ładowaniu, rozwijając przy tym prędkość do 25km/h. Dzięki funkcji Bluetooth połączysz się z aplikacją mobilną, a funkcja tempomatu pozwoli Ci na jazdę ze stałą prędkością. 

Czym jeszcze charakteryzuje się hulajnoga  BIRD Air?

ZASIĘG I ŁADOWANIE BIRD Air

W pełni naładujemy tą hulajnogę już w przeciągu 3-4 godzin, należy pochwalić ten wynik ponieważ w porównaniu z innymi hulajnogami z tej półki cenowej jest jedną z lepszych. Na hulajnodze  BIRD Air pokonamy maksymalną trasę wynoszącą 25 km, co z pewnością pozwoli na szybsze przemieszczanie  się np. do pracy i z powrotem bez konieczności ponownego ładowania hulajnogi.

SILNIK I MOC BIRD Air

Silnik ma moc 250W, a jego napęd jest zabezpieczony blokadą cyfrową. Na hulajnodze  BIRD Air pojedziemy z  maksymalną prędkością 25km/h. Ponadto silnik nie pracuje za głośno.

KOMFORT JAZDY BIRD Air

Hulajnoga elektryczna  BIRD Air posiada intuicyjny i czytelny wyświetlacz LED, z którego wyczytamy takie informacje jak prędkość, historia podróży, czy stopień naładowania baterii, co pozwala na odpowiednie zaplanowanie jazdy. 8.5-calowe koła są wystarczająco dobre na podróże miejskie, gdzie nawierzchnia jest raczej mało wymagająca, to hulajnoga miejska, która nie nadaje się na drogi szutrowe. Dużym udogodnieniem jest prosty system składania oraz możliwość regulacji kierownicy. Użytkownicy doceniają również aplikację mobilną oraz szeroki podest, zapewniający stabilność podczas jazdy. Docenić należy również dbałość w kwestiach bezpieczeństwa, czyli odpowiednie hamulce, a także oświetlenie, które nie oślepia, za to sprawia, że jest widoczna z dużej odległości. Jazda na hulajnodze jest komfortowa i wygodna, nawet na nieco dłuższej trasie. 

WYGLĄD BIRD Air

To co można powiedzieć o wyglądzie tej hulajnogi elektrycznej to klasa i elegancja, użytkownicy którzy cenią sobie te cechy wyglądu z pewnością nie przejdą obok modelu  BIRD Air obojętnie.

Hulajnoga BIRD Air skos

ZALETY I WADY BIRD Air

Zalety

szybkie ładowanie

hamulec z automatycznym wyłączeniem silnika

tempomat

 mocne oświetlenie

czytelny wyświetlacz

sygnalizacja dźwiękowa

aplikacja mobilna

atrakcyjna cena

stopień ochrony IP 35

bardzo lekka konstrukcja (jedynie 13kg)

 

Wady

brak amortyzacji

brak blokady antykradzieżowej

brak systemu odzyskiwania energii

nie sprawdza się na wymagających nawierzchniach

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ BIRD Air?

Zdecydowanie warto kupić BRIT Air jeśli szukamy typowej hulajnogi miejskiej. Hulajnoga przypadnie do gustu osobom, które cenią elegancki, wygląd prostą obsługę oraz możliwość połączenia z aplikacją mobilną. Sprawdzi się również jako pierwsza hulajnoga elektryczna.

CENA BIRD Air

Hulajnoga elektryczna BIRD Air  dostępna jest w cenie 2399 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 2 opinii

Ocena ogólna: 2/5
Komfort jazdy: 4/5
Przyspieszenie: 4.5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 12 km
Waga użytkownika: 96 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 4 h
Hulajniga wydaje się solidna i trwała testowana w mieście na różnej nawierzchni oraz na drodze leśnej i daje rade mimo 8 calowych gumowych opon. Oczywiście amortyzacji żadnej ale coś za coś, za to nie trzeba się martwić o przebicie opon. Hulajniga osiąga spokojnie 25 km/h przy wadze 96 kg, problemem jest jednak zasięg bo przy mojej wadze to będzie jakieś 12-13 km. Osoba lżejsza jadąc na prostym odcinku bez wzniesień przy oszczędniej prędkości powinna zrobić 15-18 km. Więc jak na dojazd do pracy czy szkoły wystarczy ale trzeba zabrać ze sobą ładowarkę i naładować żeby można było spokojnej wrócić do domu jeśli miejsce docelowe jest dalej niż 10 km.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 12 km
Waga użytkownika: 0 kg
Średnia prędkość: 18 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 6h h
Beznadziejna, nigdzie nie da się jej zaparkować bo pokazuję że (niby) nie ma stref parkowania. A firma Bird w ogóle nie odpisuje...
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre