Ranking hulajnóg

Fiat 500 F500-F10K

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył
Cena (zł)
1799 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Czas
Czas ładowania
4 h
Oferta

RECENZJA Fiat 500 F500-F10K

Fiat 500 F500-F10K to miejska hulajnoga o świetnych parametrach. Doskonale sprawdzi się do jazdy po mieście, ale również poradzi sobie na krótkich dystansach po nierównym terenie. Jej maksymalna prędkość wynosi 25 km/h, a zasięg, który jest w stanie pokonać na jednym ładowaniu wynosi 20 km. Podróżowanie hulajnogą Fiat 500 F500-F10K jest niezwykle przyjemne i komfortowe!

Co jeszcze ją wyróżnia wśród innych hulajnóg elektrycznych? Jakie ma wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje!
Hulajnoga Fiat 500 F500-F10K jest dostępna na stronie Electricfeel.pl.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Fiat 500 F500-F10K

Posiada akumulator litowy 7,5 Ah. Hulajnoga Fiat 500 F500-F10K posiada zasięg do 20 km bez konieczności ładowania hulajnogi. Jest to zadowalający wynik, jeśli użytkownik porusza się na krótkich odcinkach. Atutem hulajnogi Fiat 500 F500-F10K  jest bateria, która posiada krótki czas ładowania wynoszący około 3-4 godziy.  Dodatkowo o poziomie baterii informuje nas wyświetlacz znajdujący się na kierownicy urządzenia.

SILNIK I MOC Fiat 500 F500-F10K

Hulajnoga  Fiat 500 F500-F10K posiada silnik o mocy 350W, dzięki czemu maksymalna prędkość wynosi 25km/h.  Takie parametry urządzenia pozwalają na szybkie i wygodne przemieszczanie się po mieście, do pracy, szkoły czy na zakupy. Dodatkowo do wyboru mamy dwa tryby poruszania się: zwykły, dzięki któremu możemy rozpędzić się do 25km/h oraz tryb eco, w którym prędkość maksymalna jest ograniczona do 15km/h.

KOMFORT JAZDY Fiat 500 F500-F10K

Na podkreślenie zasługuje fakt, że hulajnoga  Fiat 500 F500-F10K została wyposażona w 10-calowe koła, które znacznie poprawiają poczucie komfortu podczas jazdy. Opony eliminują wstrząsy związane z jazdą po nierównym terenie, więc żadne przeszkody miejskie nie stanowią dla niej problemu.

Dodatkowo hulajnoga posiada antypoślizgowy podest, dzięki czemu zwiększa się nasze bezpieczeństwo nawet podczas jazdy w trakcie lekkiego deszczu.  Hamulec tarczowy skutecznie wyhamowuje pojazd, a oświetlenie LED, boczne odblaski oraz  światła hamowania zapewniają dobrą widoczność na drodze.

Możliwość złożenia hulajnogi i jej lekka waga – 13 kg umożliwiają łatwe przenoszenie w dowolne miejsce. Możesz mieć ją zawsze przy sobie i nie musisz martwić się gdzie ją zostawić, gdyż spokojnie zmieścisz ją pod biurkiem w domu, pracy czy szkole.  Fiat 500 F500-F10K posiada udźwig aż 140 kg!

WYGLĄD Fiat 500 F500-F10K

Minimalistyczna, a do tego czarna to klasyka stylu!  Hulajnoga  Fiat 500 F500-F10K została stworzona z nawiązaniem do znanego samochodu – Fiata 500.  Jej prosty a zarazem elegancki design sprawdzi się przy każdej okazji i przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Hulajnoga Fiat 500 F500-F10K - recenzja

ZALETY I WADY Fiat 500 F500-F10K

Zalety

system składania

10-calowe koła

antypoślizgowy podest

wyświetlacz

dwa tryby jazdy

duży udźwig

krótki czas ładowania 

 

 

 

Wady

niewielki zasięg

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Fiat 500 F500-F10K ?

Fiat 500 F500-F10Kod innych hulajnóg miejskich różni się przede wszystkim 10-calowymi kołami, które doskonale amortyzują i poprawiają komfort podczas jazdy. Sprawdzi się na niedługie podróżowanie poza miastem. Hulajnoga została wyposażona w wyświetlacz, na którym możemy znaleźć informacje takie jak: prędkość, dzienny przebieg, tryb jazdy oraz sygnalizacje o włączonym świetle i hamowaniu.  Fiat 500 F500-F10K ma korzystną cenę co do jakości i parametrów, które posiada.

CENA Fiat 500 F500-F10K

Hulajnoga elektryczna Fiat 500 F500-F10K dostępna jest w cenie 1799 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Hulajnoga Fiat 500 F500-F10K

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 2 opinii

Ocena ogólna: 5/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 15 km
Waga użytkownika: 77 kg
Średnia prędkość: 25 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 4 h
Zalety: - duże opony, dobrze radzą sobie na progach i chodnikach - mocny silnik, wjeżdża płynnie na wzniesienia Wady: - zasięg mógłby być większy Ogólnie to był dobry zakup, mogę polecić.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 12 km
Waga użytkownika: 70 kg
Średnia prędkość: 25 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 4 h
Mając na uwadze żywotność akumulatora ciężko wykonać realny test od 100% do 0% dlatego moje informacje dotyczą sytuacji w której nie dopuszczam do przeładowania baterii (odłączam niedługo po skończeniu ładowania) oraz całkowitego rozładowania. Na dodatek zwróciłem uwagę że mocno przekłada się na żywotność akumulatora czy użytkownik cały czas \"dodaje gazu\"(nawet jadąc z górki), nawierzchnia (kostka czy asfalt), prawidłowa postawa (rozłożenie ciężaru równomiernie na obie opony), czy użytkownik się odpycha podczas startu (największym obciążeniem dla silnika jest start) oraz wzniesienia które powodują obciążenie silnika. Innymi słowy pierwszy przejazd hulajnogą lekko rozczarował zasięgiem ale wynikało to z nie umiejętnej jazdy ponieważ następne były bardziej efektywne. Duże znaczenie również ma ustawiony bieg - moja opinia głównie opiera się na doświadczeniach z jazdy na najwyższych (trzecim) biegu, uważam że zasięg mógłby być o wiele większy jeśli stosowałbym drugi bieg (ograniczenie do 15km/h) ponieważ przy maksymalnej prędkości odczuwalny jest opór powietrza który na pewno stanowi obciążenie dla silnika. Odnoszę wrażenie, że hulajnoga rozpędza się powyżej 25 km/h, na pewno utrzymuje taką prędkość nawet na wzniesieniach. Po założeniu plecaka z obciążeniem około 10kg (sprzęt fotograficzny) hulajnoga również miała dobre przyspieszenie więc osoby o większym ciężarze nie będą rozczarowane brakiem przyspieszenia. Duże koła (10 cali) to bardzo dużą zaletą tej hulajnogi, a w połączeniu z bezdętkowymi oponami zapewniają większą bezawaryjność. Krawężniki czy progi nie stanowią dla niej wyzwania lecz w ramach przezorności wolę unikać agresywnego wjeżdżania ponieważ hulajnoga nie posiada żadnej amortyzacji. Błotniki nie hałasują są sztywne ale elastyczne więc nic nie wskazuje aby miały się złamać od wibracji. Hulajnogę składa i rozkłada się szybko i wygodnie chociaż na łączeniu występuje lekki luz - nie miałem jeszcze okazji porównać do innych hulajnogi lecz nie jest to tak odczuwalne aby sprawiało dyskomfort ani nie jest to wada która sprawia zagrożenie ponieważ dodatkowa blokada uniemożliwia samoistne złożenie się kierownicy - nie zmienia to faktu że luz występuje.
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre