Hulajnoga elektryczna

Razor E100 Glow

Wyposażenie
Nóżka
Cena
1016 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
200 W
Prędkość
Prędkość max
16 km/h
Zasięg
Zasięg
13.5 km
Oferta

RECENZJA Razor E100 Glow

Razor E100 Glow to obecnie jedna z najlepszych na rynku hulajnoga dla dzieci. Podświetlany na niebiesko podest wyróżnia ją z tłumu. Dodatkowo w pełni naładowana bateria Razor E100 Glow starcza aż na 40 minut jazdy.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Razor E100 Glow? Jakie są jej wady i zalety?
Na co warto zwrócić uwagę?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycnej Razor E100 Glow !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Razor E100 Glow

Hulajnoga ma wbudowane dwa akumulatory o łącznym napięciu 24V, które pozwalają na nieprzerwaną jazdę aż do 40 min.Razor E100 Glow posiada zasięg około 10 km. Czas ładowania akumulatora wynosi 8 godzin.

SILNIK I MOC Razor E100 Glow

Hulajnoga wyposażona jest w jednobiegowy silnik o wysokim momencie obrotowym, napędzany łańcuchem o mocy 201-300 W. Pobór mocy uwarunkowany jest prędkością z jaką się poruszamy. Hulajnoga Elektryczna Razor E100 GLOW jest w stanie poruszać się z prędkością do 16 km/h. Sprawdzi się świetnie jako prezent dla dziecka.

KOMFORT JAZDY Razor E100 Glow

Hulajnoga dla dziecka musi nie tylko dostarczać frajdy i dobrze wyglądać, ale przede wszystkim musi być odporna i bezpieczna w użytkowaniu. Hulajnoga elektryczna Razor E100 Glow spełnia wszystkie te wymogi. Osiąga prędkość 16 km/h i pozwala na 40 min ciągłej jazdy po jednym naładowaniu baterii. Szerokie opony i pewny hamulec ręczny gwarantują stabilną, bezpieczną jazdę, a podświetlany podest wyróżnia hulajnogę z tłumu i wprawia w zachwyt wszystkich najmłodszych użytkowników. Zalecana jest powyżej 8 roku życia .

WYGLĄD Razor E100 Glow

Hulajnoga dostępna jest w kolorze czarnym z niebieskimi elementami. Posiada podświetlany podest, co wyróżnia ją na tle innych hulajnóg elektrycznych. Posiada składaną nóżkę. Jest dość lekka – waży jedynie 13 kg .

Hulajnoga Razor E100 Glow elektryczna- recenzja

ZALETY I WADY Razor E100 Glow

Zalety

atrakcyjna cena

podświetlany podest

trwała konstrukcja

Wady

niewielki zasięg

brak oświetlenia

długi czas ładowania

mały udźwig

 

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Razor E100 Glow?

Jest jedną z najlepszych elektrycznych hulajnóg dostępnych na rynku. Idealna dla młodszych użytkowników. Na tej hulajnodze nawet zmęczone dziecko zawsze dojedzie do celu. A radość z posiadania niezwykłej, bo elektrycznej zabawki do jeżdżenia – bezcenna.

CENA Razor E100 Glow

Hulajnoga elektryczna Razor E100 Glow dostępna jest w cenie 1099 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Hulajnoga elektryczna Razor E100 Glow

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre