Hulajnoga elektryczna

4SWISS EX-9

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, System KERS, Wymienna bateria
Cena
3499 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
500 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
45 km
Oferta

RECENZJA 4SWISS EX-9

Hulajnoga 4SWISS EX-9 to zdecydowany lider ze średniej półki cenowej. Łączy w sobie najważniejsze z perspektywy użytkownika cechy. Stworzona z myślą o codziennym środku transportu. Na szczególną uwagę zasługuje  jej daleki zasięg, nawet do 45 km na jednym ładowaniu! Wszystko to dzięki wydajnej baterii o pojemności wynoszącej 15,6 Ah. Czas ładowania potrzebny do pełnego jej uzupełnienia wynosi od 8 do 9 godzin, to w stosunku do hulajnóg o podobnych parametrach  bardzo dobry wynik. 

Co jeszcze doceni użytkownik modelu 4SWISS EX-9? Jakie są jej najważniejsze zalety, a jakie wady. Szczegółowo sprawdziliśmy to urządzenie. Zbierając najważniejsze informacje o 4SWISS EX-9

ZASIĘG I ŁADOWANIE 4SWISS EX-9

Choć prędkość w modelu 4SWISS EX-9 nie jest ekstremalna, to jeśli mowa o jej zasięgu, zdecydowanie zasługuje na pochwałę. Zasięg w modelu  4SWISS EX-9 wynosi aż 45km na jednym ładowaniu, natomiast do pełnego uzupełnienia baterii potrzeba około 8-9 godzin. W modelu EX-9 bateria jest ukryta w podeście, co pozytywnie wpływa na wyważenie środka ciężkości hulajnogi, a także wygodne jej wyciąganie i ładowanie, wszędzie tam gdzie jesteśmy. 

Biorąc pod uwagę zasięg hulajnogi i długość ładowania baterii, z czystym sumieniem można ją określić bardzo komfortową i wygodną w eksploatacji. 

SILNIK I MOC 4SWISS EX-9

4SWISS EX-9 została wyposażona w wysokoobrotowy tzw. silnik bezszczotkowy, który jest zdecydowanie wygodniejszy w eksploatacji. Moc silnika w tym modelu wynosi 500 W, dzięki czemu hulajnoga z łatwością rozwinie prędkość do  20 km/h, czyniąc ją szybkim środkiem transportu do pracy, szkoły, czy na spotkanie ze znajomymi. 

KOMFORT JAZDY 4SWISS EX-9

Wygoda i komfort jazdy to przede wszystkim koła. Hulajnoga 4SWISS EX-9 została wyposażona w 10-calowe koła, które skutecznie amortyzują wstrząsy i umożliwiają bezpieczne i komfortowe przemieszczanie się po różnych nierównych powierzchniach. Bezdętkowe opony ponadto zostały wykonane z wysoce odpornej gumy, co minimalizuje ryzyko przebicia. Wzmocnione opony, to także łatwość pokonywania miejskich przeszkód, np. wysokich krawężników, na hulajnodze 4SWISS EX-9 pokonamy je bez obaw o uszkodzenia. 

Hulajnoga, którą można określić komfortową, powinna również być wykonana z dobrej jakości materiału, a pokład powinien być odpowiednio szeroki. W tej kwestii model 4SWISS EX-9 jest zdecydowanym liderem. Konstrukcja jest wykonana ze stopu magnezu, który został odlany ciśnieniowo, co w dużej mierze wpływa na wytrzymałość pojazdu, natomiast antypoślizgowy podest zapewnia stabilizację, wygodę i wysoką jakość podróżowania, w każdych warunkach.  Maksymalne obciążenie hulajnogi wynosi aż 120 kg.  Komfort i wygoda to również bezpieczeństwo, hulajnoga 4SWISS EX-9 to potrójny układ hamulcowy, dzięki czemu skutecznie zahamujemy, nawet w wymagających i ekstremalnych sytuacjach. Mocne oświetlenie LED z przodu  oraz światło hamowania z tyłu pojazdu, pozwala na swobodną podróż także w pochmurny dzień, czy wieczorną porą.  

System składania hulajnogi 4SWISS EX-9  jest równie prosty i bezpieczny. Zabierzesz ją wszędzie tam gdzie tylko zechcesz, zmieści się do bagażnika, z łatwością przewieziesz ją w pociągu czy autobusie miejskim.

WYGLĄD 4SWISS EX-9

4SWISS EX-9 to miejski styl i look. Hulajnoga przyciąga uwagę, nie potrzebując przy tym za wielu ozdobników. To klasa sama w sobie!

Hulajnoga elektryczna 4SWISS EX-9 bokiem

ZALETY I WADY 4SWISS EX-9

Zalety

duży zasięg

krótki czas ładowania

system odzyskiwania energii

10-calowe opony

światło przednie i tylne

tempomat

wyświetlacz

system składania

sygnalizacja dźwiękowa

Wady

brak blokady antykradzieżowej

dostępny jeden kolor

brak aplikacji mobilnej

duża waga

 

 

CZY WARTO KUPIĆ 4SWISS EX-9?

Hulajnoga elektryczna 4SWISS EX-9 to model, który doskonale sprawdzi się w podróżach miejskich. Szerokie 10-calowe koła w dużej mierze pozytywnie wpływają na komfort przemieszczania się, nawet po nierównych nawierzchniach, problemem nie będzie również pokonywanie takich przeszkód jak krawężniki. Szereg dodatkowych funkcji jak tempomat, wyświetlacz, czy system odzyskiwania energii, czyni to urządzenie niezwykle komfortowym i funkcjonalnym. Doskonały wybór dla osób szukających miejskiej hulajnogi elektrycznej, o dalekim zasięgu i krótkim czasie ładowania. 

CENA 4SWISS EX-9

Hulajnoga elektryczna 4SWISS EX-9 dostępna jest w cenie 3499 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 2 opinii

Ocena ogólna: 5/5
Komfort jazdy: 4.5/5
Przyspieszenie: 4.5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 40 km
Waga użytkownika: 85 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 20 km/h
Czas ładowania: 8 h
Polecam
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 34 km
Waga użytkownika: 115 kg
Średnia prędkość: 30 km/h
Prędkość maksymalna: 36 km/h
Czas ładowania: 8 h
Zasięg 34 km przy mojej wadze i mocno wciśniętej manetce uważam za świetny. Pewnie jadąc 18-20 km na godz. bym go sporo wydłużył. Dodatkowo uszczelniłem ją i jeżdżę przez około 200 dni w roku (głównie dojazdy do pracy 8 km w jedną stronę).
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre