Hulajnoga elektryczna

Joyor S5

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, System KERS, Port USB, Wymienna bateria
Cena
4199 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
600 W
Prędkość
Prędkość max
50 km/h
Zasięg
Zasięg
55 km
Oferta

RECENZJA Joyor S5

Hulajnoga elektryczna Joyor S5 to model klasy premium, dobre parametry stanowią doskonałe połączenie z efektownym wyglądem. Modele Joyor S5 na jednym pełnym naładowaniu będzie w stanie pokonywać imponująco dalekie trasy nawet 55km.Dobra amortyzacja z przodu i tyłu, a także 10-calowe bezdętkowe opony, pozwala  na komfortową jazdę w różnych warunkach i na  różnych podłożach. 

Czym jeszcze zaskakuje designerska hulajnoga Joyor S5?

ZASIĘG I ŁADOWANIE Joyor S5

Wspominany już we wstępnie zasięg jest imponująco dobry, maksymalnie ile km może pokonać hulajnoga Joyor S5 to 55 km, jeśli poruszamy się z większą prędkością, a waga użytkownika przekracza 60 km, wówczas osiągi mogą być nieco mniejsze, jednak dalej bardzo dobre. W pełni naładujemy ten model w przeciągu 12-14 godzin, to dość długi czas, dlatego konieczne będzie zaplanowanie ładowania np. na noc

SILNIK I MOC Joyor S5

Tak jak imponująco dobry jest zasięg tej hulajnogi elektrycznej, tak równie imponująca jest w tym przypadku moc silnika. W modelu Joyor S5 zamontowano silnik o moc 600W i uwierzcie, że to czuć, szczególnie podczas przyspieszania. Maksymalna prędkość wynosi 50 km/h (hulajnoga ma blokadę do 20 km/h).

KOMFORT JAZDY Joyor S5

10-calowe opony oraz amortyzacja z  przodu i tyłu niweluje wstrząsy i drgania, które powodują nierówności na drodze. Jasne reflektory oraz czerwone światło hamowania, sprawiają, że poruszanie się tą hulajnogą elektryczną jest nie tylko wygodne ale również bezpieczne. Tylko 3 proste kroki dzielą nas od złożenia hulajnogi elektrycznej, a dzięki temu, że jest ona dość smukła zmieści się nawet w niewielkim bagażniku. Czytelny wyświetlacz LCD, to dodatkowy plus tej hulajnogi, z wyświetlacza wyczytamy takie informacje jak stan naładowania baterii, przebytą trasę oraz prędkość.

 

 

WYGLĄD Joyor S5

Hulajnoga elektryczna Joyor S5 wygląda precyzyjnie i efektownie, wzbogacona o czarne detale, dla wielu jest jedną z najładniejszych hulajnóg elektrycznych, dostępnych w polskich sklepach.

Hulajnoga Joyor S5 bokiem

ZALETY I WADY Joyor S5

daleki zasięg

bardzo duża prędkość maksymalna

 mocny silnik

 ciekawy design

nieoślepiające oświetlenie z przodu i tyłu pojazdu

duży udźwig (150kg)

2 amortyzatory

10-calowe opony

wyświetlacz LCD

 

 

 

Wady

brak blokady antykradzieżowej

duża waga hulajnogi

długi czas ładowania

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Joyor S5

Marka Joyo nie zawodzi niemal w każdym wymiarze, tworząc hulajnogi elektryczne, które są szybkie, bezpieczne i wygodnie się nimi podróżuje. Model Joyor S5 zdecydowanie polecam osobą, które od skutera elektrycznego oczekują czegoś więcej. Dobre parametry, świetny wygląd i przyjemność z podróżowania, to wystarczająco dobre argumenty do kupienia tej hulajnogi elektrycznej.

CENA Joyor S5

Hulajnoga elektryczna Joyor S5 dostępna jest w cenie 4199  zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre