Hulajnoga elektryczna

Denver SCO-80110

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Wyświetlacz
Cena
1621 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
300 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
12 km
Oferta

RECENZJA Denver SCO-80110

Hulajnoga Denver SCO-80110 doskonale sprawdzi się na jazdę po mieście w niewielkich odległościach. Urządzenie gwarantuje swobodne i komfortowe podróżowanie. Jej maksymalna prędkość wynosi 20 km/h .
Chcesz wiedzieć jeszcze więcej ?
Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o hulajnodze Denver SCO-80110.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Denver SCO-80110

Hulajnoga Denver SCO-80110 wyposażona jest w baterię 4000 mAh. Czas ładowania akumulatora jest naprawdę niewielki, ponieważ wynosi 2-3 h. Hulajnoga Denver SCO-80110 posiada zasięg 12 km. Maksymalny udźwig tego pojazdu nie może przekraczać 100 kg.

SILNIK I MOC Denver SCO-80110

Hulajnoga wyposażona jest w silnik o mocy aż 300 W, co stawia ją w dobrym świetle w porównaniu do większości innych hulajnóg elektrycznych, które mają wbudowane silniki o mocy 250 W. Dzięki silnikowi o takiej mocy urządzenie jest w stanie rozwinąć prędkość aż do 20 km/h– w zależności od wagi użytkownika. Hulajnoga daje możliwość ciągłej jazdy przez ponad pół godziny, więc dla miejskich użytkowników będzie strzałem w dziesiątkę.

KOMFORT JAZDY Denver SCO-80110

Dzięki wbudowanemu hamulcowi FLex Flender hamowanie tym pojazdem jest niezwykle efektywne. Hulajnoga wyposażona jest w wyświetlacz, który informuje o aktualnym stanie baterii oraz przebytym dystansie. Istnieje możliwość zamontowania lampy LED na przedniej kierownicy, aby czuć się bezpieczniej, kiedy na dworze się ściemni. Wbudowany silnik 300 W pozwala rozwinąć prędkość aż do 20 kilometrów na godzinę. Bateria zaś – przejechać 12 km bez przerwy. Hulajnoga waży jedynie 9,9 kg, co ma ogromny wpływ na prędkość maksymalną jazdy oraz zasięg możliwy do przebycia.

WYGLĄD Denver SCO-80110

Hulajnoga dostępna jest w kolorze czarnym, a na podeście widnieje logo producenta. Istnieje możliwość składania hulajnogi, co jest zdecydowanym plusem tego urządzenia. Bez problemu można przechowywać je w domu lub bagażniku samochodowym.

Hulajnoga Denver SCO-80110 elektryczna- recenzja

ZALETY I WADY Denver SCO-80110

Zalety

atrakcyjna cena

duża pojemność akumulatora

krótki czas ładowania baterii

 

 

Wady

niewielki zasięg

niewielka prędkość maksymalna

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Denver SCO-80110 ?

Ze względu na silnik oraz pojemność baterii, hulajnoga jest zdecydowanie warta uwagi. Cena przekłada się na możliwości tej hulajnogi elektrycznej. Denver SCO-80110 będzie doskonałym wyborem dla użytkowników poruszających się po mieście i mających do pokonania niewielkie odległości.

CENA Denver SCO-80110

Hulajnoga elektryczna Denver SCO-80110 dostępna jest w cenie 1621 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre