Hulajnoga elektryczna

MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, Aplikacja mobilna, Wymienna bateria
Cena
5499 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
500 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
50 km
Oferta

RECENZJA MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10

Hulajnoga elektryczna MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10 to kolejny model hulajnogi miejskie w naszym rankingu, który został wyposażony w zdecydowanie mocniejszy 500 W silnik niż standardowo ma to miejsce. Hulajnoga jest zwrotna, wytrzymała i wydajna. Podstawowe parametry to 50 kilometrowy zasięg oraz maksymalna prędkość wynosząca 20 km/h.

Chcesz poznać więcej szczegółów MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10? Zapraszamy do lektury naszej recenzji.

ZASIĘG I ŁADOWANIE MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10

Hulajnoga MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10 na jednym pełnym ładowaniu będzie w stanie pokonać trasę przekraczającą 50 km, według opinii użytkowników, jest to realny wynik, biorą pod uwagę w szczególności wagę użytkownika i prędkość z którą się poruszamy. Żeby w pełni naładować akumulator potrzeba ok. 6 godzin, to standardowy czas ładowania w tego typu modelach.

SILNIK I MOC MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10

Mocny 500 W silnik sprawa, że ta hulajnoga przyspiesza bardzo dobrze, przy czym należy pochwalić producentów, za silnik, który przy takiej mocy pracuje dość cicho. Maksymalna prędkość jaką można poruszać się tą hulajnogą elektryczną wynosi 20 km/h.

KOMFORT JAZDY MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10

Hulajnoga MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10 wyróżnia się na tle wielu innych miejskich hulajnóg elektrycznych mocna, stabilną konstrukcja. Wyprofilowana kierownica bardzo dobrze leży w dłoni, natomiast 10-calowe opony niwelują wstrząsy i drgania, dzięki czemu podróżowanie jest przyjemniejsze. Drogę hamowania skrócą hamulce tarczowe, które dodatkowo charakteryzują się dłuższą żywotnością. Przydatne informacje wyczytamy z wyświetlacza, a także z łatwością połączymy się z aplikacją mobilną. Funkcja tempomatu a także 3 tryby jazdy dodatkowo zwiększają komfort jazdy.

WYGLĄD MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10

Zdecydowanie nie  da się przejść obojętnie obok MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10, to hulajnoga o mocnym charakterze, konstrukcja i kolory od razu przywodzą na myśl stabilizację i wysoką moc.

Hulajnoga MV-AGUSTA-Rapido-Serie-Oro-10

ZALETY I WADY MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10

Zalety

daleki zasięg

ciekawy design 

mocny silnik(500W)

10-calowe opony

czytelny wyświetlacz

aplikacja mobilna

prosty system składania

 

Wady

brak blokady antykradzieżowej

brak amortyzacji i kierunkowskazów

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10?

Osoby ceniące sobie płynne przyspieszenie i komfortowe pokonywanie wzniesień, docenia hulajnogę MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10. Na tle konkurencji wyróżniają ja właśnie moc silnika, a także ciekawy design, czy możliwość połączenia z aplikacją mobilną. To pojazd, którym szybko i przyjemnie dotrzemy do celu.

CENA MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10

Hulajnoga elektryczna MV AGUSTA Rapido Serie Oro 10 dostępna jest w cenie 5499  zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre