Hulajnoga elektryczna

Ninebot by Segway KickScooter E25E

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat, Aplikacja mobilna
Cena
2499 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
300 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
25 km
Oferta

RECENZJA Ninebot by Segway KickScooter E25E

Ninebot by Segway KickScooter E25E to pojazd przeznaczony do jazdy po mieście. Jego prędkość maksymalna wynosi 25 km/h, a zasięg jaki jest w stanie pokonać na jednym ładowaniu to aż 25 km. Dzięki dodatkowej baterii możemy przedłużyć zasięg aż do 45 km! Ponadto do hulajnogi Ninebot by Segway KickScooter E25E została stworzona specjalna aplikacja mobilna, za pomocą której możemy zmieniać ustawienia pojazdu.
Chcesz uzyskać więcej informacji na temat hulajnogi elektrycznej Ninebot by Segway KickScooter E25E? Jakie są jej wady i zalety? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli?
Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy szczegółowy opis o hulajnodze elektrycznej Ninebot by Segway KickScooter E25E !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Ninebot by Segway KickScooter E25E

Hulajnoga Ninebot by Segway KickScooter E25E została wyposażona w litowo-jonowy akumulator o pojemności 5,96 Ah. Zasięg jaki pojazd jest w stanie osiągnąć na jednym ładowaniu wynosi 25 km. Istnieje również możliwość wyposażenia się w dodatkową baterię, dzięki której zwiększymy zasięg aż do 45 km. Czas ładowania baterii wynosi 4 godziny, więc hulajnogę można podłączyć do zasilania nawet w ciągu dnia, będąc w pracy czy w szkole.

SILNIK I MOC Ninebot by Segway KickScooter E25E

Hulajnogą  Ninebot by Segway KickScooter E25E możemy rozpędzić się do 25 km/h. Wszystko za sprawą silnika o mocy 300 W. Ponadto prędkość maksymalną możemy zredukować za pomocą trzech dostępnych trybów –  Eko, Normalny i Sportowy. Natomiast opcja tempomatu umożliwia nam ustawienie stałej prędkości z jaką będzie poruszało się urządzenie. Hulajnoga z łatwością porusza się po wzniesieniach do 15 stopni.

KOMFORT JAZDY Ninebot by Segway KickScooter E25E

Każda podróż hulajnogą elektryczną  Ninebot by Segway KickScooter E25E jest komfortowa i bezpieczna. Szczególną uwagę zwrócono na system hamowania. Hulajnoga została wyposażona w aż trzy hamulce: przedni elektryczny i regencyjny, tylny magnetyczny i nożny. Dobrą widoczność drogi po zmroku, a przy tym niesamowity efekt stwarzają przednie, boczne i tylne reflektory E-MARK.

Natomiast niezwykle płynna jazda to zasługa 9-calowych, bezdętkowych opon, odpornych na przebicia. Na kierownicy pojazdu umieszczono wyświetlacz LCD, na którym pojawiają się najważniejsze informacje dotyczące urządzenia, takie jak: aktualna prędkość czy poziom naładowania baterii. Za pomocą specjalnie stworzonej aplikacji mobilnej mamy dostęp do bardziej szczegółowych danych i z jej poziomu możemy także zmieniać ustawienia.

WYGLĄD Ninebot by Segway KickScooter E25E

Hulajnoga  Ninebot by Segway KickScooter E25E została stworzona w minimalistycznym stylu. Model dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej z matowym wykończeniem. Dzięki systemowi składania, hulajnogę możemy w szybki i łatwy sposób złożyć do mniejszych rozmiarów i dogodnie ją przewozić lub przechowywać. Jej waga wynosi 14.3 kg, a maksymalny udźwig z jakim jest w stanie sobie poradzić to aż 100 kg.

Hulajnoga Ninebot by Segway E25E elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Ninebot by Segway KickScooter E25E

 

9-calowe, bezdętkowe opony,

Trzy hamulce,

Krótki czas ładowania,

System składania,

Oświetlenie przednie, boczne i tylne,

Tempomat,

Wyświetlacz LED,

Aplikacja mobilna,

Opcjonalna zewnętrzna bateria zwiększająca zasięg i maksymalną prędkość

Amortyzacja.

 

Brak regulacji kierownicy,

Jedna wersja kolorystyczna do wyboru.

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Ninebot by Segway KickScooter E25E ?

Jeśli szukasz pojazdu do miejskich przejażdżek to hulajnoga Ninebot by Segway KickScooter E25E będzie idealnym wyborem. Jest w stanie pokonać 25-kilometrowy zasięg osiągając przy tym prędkość do 25 km/h. Podróżowanie hulajnogą Ninebot by Segway KickScooter E25E to niebywałe uczucie komfortu. Wszystko za sprawą 9-calowych opon i aplikacji mobilnej, za której pomocą możemy dostosowywać ustawienia do indywidualnych preferencji użytkownika. Natomiast bezpieczne hamowanie, nawet na śliskiej nawierzchni, zapewniają aż trzy hamulce.

CENA Ninebot by Segway KickScooter E25E

Hulajnoga elektryczna Ninebot by Segway KickScooter E25E dostępna jest w cenie 2499 zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 3 opinii

Ocena ogólna: 4.67/5
Komfort jazdy: 3/5
Przyspieszenie: 4.33/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 20 km
Waga użytkownika: 75 kg
Średnia prędkość: 15 km/h
Prędkość maksymalna: 22 km/h
Czas ładowania: 4 h
Kupiłem do miasta i do pracy. Planuje zwiększyć jej możliwości przez dołożenie baterii dodatkowej. Wykonanie.materialy. mega ok.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 25 km
Waga użytkownika: 77 kg
Średnia prędkość: 19 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 5 h
Wykonanie Segway to historia. Materiały super. Wszystko przemyślane
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 40 km
Waga użytkownika: 78 kg
Średnia prędkość: 15 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 6 h
Bez dodatkowej baterii to muł pasiasty. Z dodatkową jest ok.
Zobacz więcej opinii
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre