Hulajnoga elektryczna

Techlife X7 LITE

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Blokada urządzenia, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat, System KERS, Port USB, Wymienna bateria
Cena
6999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
1000 W
Prędkość
Prędkość max
50 km/h
Zasięg
Zasięg
60 km
Oferta

RECENZJA Techlife X7 LITE

Marka Techlife jest dobrze znana w branży hulajnóg elektrycznych. Techlife X7 LITE to uszczuplona wersja Techlife X7. Brakuje tutaj dwóch silników, co jednak wcale nie oznacza , że nie jest TURBO dobra. Nadaje się nie tylko na asfaltowe nawierzchnie, ale także na dużo trudniejsze tereny. Moc silnika wynosząca aż 1000 W jest odczuwalna przy pokonywaniu wzniesień i trudności na drodze. 

Czym jeszcze charakteryzuje się hulajnoga Techlife X7 LITE ? Zapraszam do recenzji.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Techlife X7 LITE

Hulajnoga Techlife X7 LITE została wyposażona w 3 tryby jazdy i kiedy poruszamy się w trybie ECO pokonamy nawet 60 km trasę na jednym pełnym naładowaniu akumulatora. Ile czasu natomiast potrzeba aby akumulator naładować? Przeciętnie czas ładowania nie powinien przekroczyć 12 godzin, to sporo, dlatego tą czynność koniecznie lepiej zaplanować na noc.

SILNIK I MOC Techlife X7 LITE

W hulajnodze od Techlife zazwyczaj montowane są bardzo dobrej jakości mocne silniki, w przypadku Techlife X7 LITE producent również nie zawiódł, znajdziemy tutaj bowiem mocny 1000W silnik, który wcale nie pracuje bardzo głośno, co oczywiście ma znaczenie dla komfortu podróżowania. Przy takim silniku wzniesienia, czy przeszkody na drodze nie będą nam straszne. Przyśpieszenie to również czysta przyjemność. Hulajnoga Techlife X7 LITE może rozwijać prędkość do 50 km/h ( przy zdjęciu blokady)

KOMFORT JAZDY Techlife X7 LITE

Podróżowanie hulajnogą Techlife X7 LITE to czysta przyjemność. Konstrukcja hulajnogi jest bardzo stabilna, kierownica odpowiednio wyprofilowana, co jest bardzo ważne szczególnie podczas dłuższych dystansów. Doskonałą amortyzację zapewniają tutaj 10-calowe opony, doskonale tłumiąc wszelkie nierówności na drodze. System składania hulajnogi jest na tyle prosty, że nie wymaga dodatkowych umiejętności a sama hulajnoga choć dość ciężka, zmieści się do bagażnika niemal każdego samochodu.

Mocne oświetlenie LED z przodu i tyłu pojazdu zapewnia bardzo dobrą widoczność nawet po zmroku. Mocne hamulce, to krótsza droga hamowania, a co za tym idzie zwiększone bezpieczeństwo. Hulajnoga Techlife L7 LITE wyróżnia się na tle konkurencji chociażby zabezpieczeniem antykradzieżowym. Wszystko to sprawia, że jazda w różnych, nawet bardziej ekstremalnych warunkach jest niezwykle przyjemna.

 

 

WYGLĄD Techlife X7 LITE

Kto zna markę Techlife wie, że nudny nie będzie , również w kwestii wyglądu. Hulajnoga przywodzi na myśl sportowy, terenowy pojazd. Czerwone elementy dodają jej wyjątkowego charakteru.

Hulajnoga Techlife X7 LITE bokiem

ZALETY I WADY Techlife X7 LITE

Zalety

szybko się rozpędza

posiada trzy tryby prędkości

duży zasięg

wymienny akumulator

hamulce tarczowe

wyświetlacz

pneumatyczne opony

mocne oświetlenie

prosty system składania

składana nóżka

antypoślizgowy podest

system antykradzieżowy

 

 

Wady

cena

duża waga

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Techlife X7 LITE?

Oczywiście, że warto Techlife to taki guru wśród hulajnóg elektrycznych, odchudzona wersja Techlife X7 LITE dostarczy wrażeń, nawet bardziej wymagającym klientom. Tego typu hulajnogi doskonale sprawdzają się jako codzienny środek transportu, ale również jako pojazd zapewniający nieco dreszczyku emocji.

CENA Techlife X7 LITE

Hulajnoga elektryczna Techlife X7 LITE dostępna jest w cenie 6999 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Hulajnoga elektryczna Techlife X7 LITE

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre