Ranking hulajnóg

Speedway 4 mini PRO

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat, Wymienna bateria
Cena (zł)
3699 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
500 W
Prędkość
Prędkość max
45 km/h
Czas
Czas ładowania
6 h
Oferta

RECENZJA Speedway 4 mini PRO

Hulajnoga elektryczna Speedway 4 mini PRO to idealne urządzenie dla osób lubiących szybkie i długie podróżowanie. Jej maksymalna prędkość wynosi 45 km/h . Hulajnoga Speedway 4 mini PRO posiada zasięg do 40 km, dzięki czemu możesz nią przemierzać wiele kilometrów bez żadnej przerw.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Speedway 4 mini PRO? Jakie są jej wady i zalety? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Speedway 4 mini PRO !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Speedway 4 mini PRO

Posiada akumulator litowo-jonowy o pojemności 13 Ah, który umożliwia przebycie nawet 40 km na jednym ładowaniu. Jest to uzależnione od warunków atmosferycznych, wagi użytkownika oraz podłoża, po jakim się porusza. Bateria Speedway 4 mini PRO do pełnego naładowania potrzebuje 6 h.

SILNIK I MOC Speedway 4 mini PRO

Moc silnika wynosi 500W, ale chwilowo da się z niego „wyciągnąć” 1200W, jest to więc jak na swój rozmiar hulajnoga bardzo dynamiczna. Niektóre rozwiązania w konstrukcji zostały zaczerpnięte od Dualtrona, można mieć zatem pewność, że hulajnoga sprawdzi się w wymagającym warunkach. Ta hulajnoga elektryczna może rozpędzić się nawet do 45 km/h. 

KOMFORT JAZDY Speedway 4 mini PRO

Hulajnoga elektryczna Speedway Mini 4 Pro to najbardziej kompaktowy model firmy Minimotors. Lekka, mała hulajnoga jak zawsze zaskakuje swoimi parametrami. Ten pojazd elektryczny waży zaledwie 16 kg. 

Hulajnoga elektryczna Speedway Mini została wyposażona w dedykowaną jednostkę napędową, umieszczoną w tylnym kole pojazdu. Dzięki temu zarówno prędkość maksymalna jak i przyspieszenie pozostają niezmienne, niezależnie od poziomu naładowania baterii. Całość dopełnia system odzyskiwania energii KERS aktywowany podczas hamowania czy zjazdu z górki.

Speedway Mini posiada niezwykle skuteczne amortyzatory, zarówno na przód jak i na tył pojazdu. Tylny system zawieszenia oparty o dwie mocne sprężyny. Przedni amortyzator w parze z 8 calowym pompowanym kołem powoduje, że Speedway Mini jest pozbawiony nieprzyjemnych drgań a składana kolumna kierownicy pracuje bardzo równo dając wrażenie ogromnej stabilności.

WYGLĄD Speedway 4 mini PRO

Ta hulajnoga elektryczna jest dostępna w czarnej wersji kolorystycznej. Posiada szeroki, gumowy podest, regulowaną kierownicę i wyświetlacz LCD. Jej dodatkowym atutem jest składana nóżka, która ułatwia parkowanie pojazdu.

Hulajnoga Speedway 4 mini PRO elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Speedway 4 mini PRO

Zalety

system składania

podwyższony, silikonowy podest

wyświetlacz

duży udźwig

system odzyskiwania energii

Wady

duża cena

pompowane, podatne na przebicie opony

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Speedway 4 mini PRO ?

To posiadający świetne parametry pojazd, który nadaje się zarówno do jazdy w mieście, jak i terenie. Ze względu na dużą prędkość, jaką może osiągnąć, dedykowany jest bardziej doświadczonym użytkownikom.

CENA Speedway 4 mini PRO

Hulajnoga elektryczna Speedway 4 mini PRO dostępna jest w cenie 3699 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre