Hulajnoga elektryczna

Techlife L5T

Produkt wycofany
Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Blokada urządzenia, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Kierunkowskazy, Lusterka
Cena
4599 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
35 km/h
Zasięg
Zasięg
40 km
Oferta

RECENZJA Techlife L5T

Techlife L5T to hulajnoga dla osób, które szukają dużego komfortu podczas jazdy. Ten model zawiera siodełko oraz lusterka. Udając się tą hulajnogą w podróż możemy liczyć na długą i przyjemną podróż. Techlife L5T posiada zasięg aż do 40 km , a jej prędkość maksymalna wynosi 35 km/h .
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Techlife L5T? Jakie są jej wady i zalety? Co ją wyróżnia na tle konkurencyjnych modeli?
Sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Techlife L5T !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Techlife L5T

Hulajnoga L5T, tak samo jak jej prostsza wersja L5, posiada akumulator litowo-jonowy 13Ah.Bateria Techhlife L5T do pełnego naładowania potrzebuje wyłącznie 3 do 5 godzin. Przy tak krótkim czasie ładowania zasięg baterii może być zaskakujący, ale wynosi aż 40 km! Dzięki temu model ten świetnie sprawdzi się w roli alternatywy dla komunikacji miejskiej, ponieważ dotrzemy nim w każde wybrane miejsce. A gdyby bateria jednak się wyczerpała, bardzo szybko ją uzupełnimy, choćby podczas pracy w biurze lub wizyty u znajomych.

SILNIK I MOC Techlife L5T

Moc silnika, wynosząca 350W, potrafi rozpędzić hulajnogę do nawet 35 km/h, jednak fabrycznie pojazd ma założoną blokadę, ograniczającą prędkość do 25 km/h. Jest to związane z przepisami dotyczącymi jazdą hulajnogą po mieście w niektórych krajach, jednak blokadę tą można w prosty sposób wyłączyć i cieszyć się pełnymi możliwościami hulajnogi.

KOMFORT JAZDY Techlife L5T

Model L5T jest udoskonaloną wersją hulajnogi Techlife L5. Wyposażona została w siedzisko o regulowanej wysokości, dwa lusterka wsteczne przy kierownicy i kierunkowskazy. Te trzy elementy sprawiają, że jazda na hulajnodze staje się jeszcze bardziej komfortowa, a docenią je w szczególności osoby starsze, młodsi użytkownicy i wszyscy Ci, którzy pokonują hulajnogą długie trasy. Siedzisko umożliwia jazdę w wygodnej pozycji, ale w razie potrzeby możemy je szybko zdemontować i zdjąć.

Komfort jazdy dodatkowo zwiększa podwójny system amortyzacji (amortyzator pneumatyczny z tyłu i podwójny sprężynowy z przodu) oraz 10-calowe opony z głębokim bieżnikiem, które doskonale tłumią wszelkie nierówności na drodze. Zamortyzowana została nawet sztyca siodełka! Pomimo wszystkich dodatkowych elementów model L5T wciąż jest w pełni składany, więc możemy bez większego problemu przenosić go i przechowywać.

O bezpieczeństwo jazdy na hulajnodze L5 dba kilka elementów, w tym bogate oświetlenie. Mocne lampy LED tylne i przednie zapewniają dobrą widoczność po zmroku, a kierunkowskazy informują innych uczestników ruchów o tym, że mamy zamiar skręcić. Te ostatnie stanowią szczególną zaletę modelu L5T, ponieważ ciężko znaleźć je w innych modelach. Kolejnym równie rzadkim wyposażeniem w hulajnogach są lusterka wsteczne, które posiada opisywany model. Pozwalają one stale kontrolować co dzieje się za nami, co zwiększa bezpieczeństwo podróżowania. Ostatnim ważnym elementem w Techlife L5 są przednie i tylne hamulce tarczowe, które gwarantują szybkie zatrzymanie się hulajnogi nawet na mokrej powierzchni.

Rolę wisienki na torcie w wyposażeniu hulajnogi L5T pełni wyświetlacz na kierownicy, który przekazuje nam wszystkie potrzebne informacje, takie jak prędkość, przebieg, czy stan naładowania baterii.

WYGLĄD Techlife L5T

Techlife L5T posiada najbardziej wyróżniający się design ze wszystkich modeli tej marki. Niepowtarzalnego charakteru nadają jej lusterka oraz siedzisko, które sprawiają, że pojazd przypomina bardziej skuter niż klasyczną hulajnogę. Dzięki prostej, grubej ramie i szerokiemu podestowi, hulajnoga wygląda sportowo i nowocześnie. Z taką hulajnogą ciężko poruszać się niezauważonym, ponieważ wzbudza zachwyt wszystkich przechodniów.

Hulajnoga L5T elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Techlife L5T

 

regulowane siedzisko

lusterka wsteczne

kierunkowskazy

bardzo dobre hamulce

nowoczesny wygląd

duża, regulowana kierownica

składana nóżka

duży zasięg

duża prędkość 

przednie i tylne oświetlenie LED

krótki czas ładowania

stosunkowo mała waga (jak na model terenowy)

wyświetlacz z prędkościomierzem

podwójna amortyzacja

system szybkiego składania

możliwość przenoszenia w złożonej pozycji

duży udźwig

 

 

 

brak odzysku energii

brak sygnału dźwiękowego

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Techlife L5T ?

Hulajnoga elektryczna Techlife L5T to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wygodnego i ekologicznego sposobu na poruszanie się po mieście oraz weekendowe wypady na łono natury. Pojazd sobie zarówno na kostce brukowej i nierównym chodniku oraz w terenie, na ścieżce leśnej lub drodze szutrowej. Dzięki kierownicy i siedzisku o regulowanych wysokościach z łatwością dostosujemy jej wielkość do wzrostu i preferencji użytkownika.

CENA Techlife L5T

Hulajnoga elektryczna Techlife L5T dostępna jest w cenie 3599 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych:Hulajnoga elektryczna Techlife L5T

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 5/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 30 km
Waga użytkownika: 75 kg
Średnia prędkość: 30 km/h
Prędkość maksymalna: 35 km/h
Czas ładowania: 3 h
Wrażenia z jazdy są bardzo dobre. Ze względu na siedzisko i kierunkowskazy, czuję się bardziej jak na skuterze, niż hulajnodze : ) Jazda bardzo wygodna. Pomysł z kierunkowskazami ciekawy, choć bardziej doceniam siodełko. Sprawdza się szczególnie w dalekich trasach. Nie mam hulajnodze nic do zarzucenia.
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre