Hulajnoga elektryczna

LAMBORGHINI AL-EXT

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, System KERS, Port USB, Wymienna bateria, Kierunkowskazy
Cena
6999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
500 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
40 km
Oferta

RECENZJA LAMBORGHINI AL-EXT

Trochę emocji w branży hulajnóg elektrycznych, czyli pojazd od LAMBORGHINI model AL-EXT. Hulajnoga elektryczna, która może pochwalić się mocnym silnikiem, stabilną konstrukcją i funkcjonalnością. Pojazd elektryczny od LAMBORGHINI doskonale sprawdzi się jako alternatywny środek transportu w zakorkowanym mieście.

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy najważniejsze cechy miejskie hulajnogi elektrycznej LAMBORGHINI AL-EXT.

ZASIĘG I ŁADOWANIE LAMBORGHINI AL-EXT

W przypadku modelu LAMBORGHINI AL-EXT na jednym pełnym ładowaniu pokaźny trasę ok.40 km, to bardzo dobry wynik biorąc to pod uwagę, że jest to miejski typ hulajnogi. Czas w którym w naładujemy pojazd nie powinien przekroczyć   7 godzin.

SILNIK I MOC LAMBORGHINI AL-EXT

Hulajnoga elektryczna LAMBORGHINI AL-EXT została wyposażona w jeden bardzo mocny silnik, o mocy 500 W i to właśnie wyróżnia ją na tle pozostałych  tego typu miejskich pojazdów elektrycznych. Jej zaletą jest również cicha praca silnika, jak na tak dużą moc. Maksymalna prędkość jaką można rozwinąć dzięki LAMBORGHINI AL-EXT wynosi 20 km/h.

KOMFORT JAZDY LAMBORGHINI AL-EXT

To, że tą hulajnogą miejską podróżuje się bardzo komfortowo, jest oczywiste, co natomiast wpływa na taki komfort jazdy? Przede wszystkim 11-calowe koła, które skutecznie minimalizuje wstrząsy i bardzo dobrze radzą sobie na nierównościach terenu. W hulajnodze mamy także amortyzatory, dzięki czemu jazda jest niezwykle przyjemna. Stabilny podest sprawia, że jazda na hulajnodze jest wygodna, natomiast dobre oświetlenie i hamulce czynią ją bezpieczną, co także wpływa na komfort jazdy. Ponadto hulajnogę charakteryzuje możliwość połączenia z aplikacją mobilną, port USB i czytelny wyświetlacz.

WYGLĄD LAMBORGHINI AL-EXT

Hulajnoga elektryczna LAMBORGHINI AL-EXT jest charakterystyczna a jej konstrukcja jest mocna, 11- calowe koła także nadają jej sportowego charakteru.

Hulajnoga LAMBORGHINI AL-EXT

ZALETY I WADY LAMBORGHINI AL-EXT

Zalety

daleki zasięg

ciekawy design 

mocny silnik(500W)

11-calowe opony

czytelny wyświetlacz

aplikacja mobilna

port USB

amortyzacja

 

 

Wady

brak blokady antykradzieżowej

duża waga

 

 

CZY WARTO KUPIĆ LAMBORGHINI AL-EXT?

Hulajnoga marki LAMBORGHINI to stabilna, bezpieczna i charakterystyczna hulajnoga, która sprawdzi się jako środek transportu. Podróżując hulajnogą elektryczną unikniemy korków i szybciej niż idąc pieszo dostaniemy się np. do pracy, czy na uczelnie. Zdecydowanie warto jeśli szukamy dobrej klasy pojazdu.

CENA LAMBORGHINI AL-EXT

Hulajnoga elektryczna LAMBORGHINI AL-EXT dostępna jest w cenie 5999  zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 4/5
Komfort jazdy: 4/5
Przyspieszenie: 4/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 35 km
Waga użytkownika: 110 kg
Średnia prędkość: 30 km/h
Prędkość maksymalna: 30 km/h
Czas ładowania: 6 h
Czy da się odblokować prędkość w tym modelu to jest moje pytanie ???
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre