Hulajnoga elektryczna

Frugal Spirit

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Blokada urządzenia, Oświetlenie tył, Siedzisko
Cena (zł)
1749 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Czas
Czas ładowania
4 h
Oferta

RECENZJA Frugal Spirit

Hulajnoga Frugal Spirit to pojazd, który sprawdzi się zarówno do jazdy po mieście jak i po nieco bardziej wymagających terenach. Dzięki silnikowi o mocy 350W jest w stanie rozpędzić się do 25 km/h pokonując przy tym dystans 25 km. Dużym atutem jest krótki czas ładowania. Za sprawą siedziska oraz kosza hulajnoga zyskuje oryginalnego wyglądu.
Chcesz zyskać więcej informacji o hulajnodze elektrycznej Frugal Spirit? Jakie są jej wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze Frugal Spirit!

ZASIĘG I ŁADOWANIE Frugal Spirit

Frugal Spirit hulajnoga elektryczna została wyposażona w akumulator o pojemności 8 Ah, który do pełnego naładowania potrzebuje jedynie 4 godzin. Pojazd możemy podładować nawet w ciągu dnia, będąc w pracy, szkole czy na uczelni. Na jednym ładowaniu pojazd jest w stanie pokonać 25-kilometrową trasę bez żadnej przerwy.  

SILNIK I MOC Frugal Spirit

Hulajnogę Frugal Spirit wyposażono w silnik o mocy 350 W. Natomiast maksymalna prędkość pojazdu wynosi 25 km/h. Frugal Spirit jest doskonałą alternatywą dla samochodu. Sprawdzi się jako środek transportu do jazdy po mieście jak również na podróże po nieco bardziej wymagających terenach.

KOMFORT JAZDY Frugal Spirit

Dużym atutem hulajnogi Frugal Spirit jest jej zabezpieczenie. Uruchomić pojazd możemy jedynie za pomocą klucza. Szybkie i skuteczne hamowanie zapewnia hamulec tarczowy. Dobra widoczność drogi po zmroku jest możliwa dzięki przedniej i tylnej lampie LED. Dodatkowo hulajnoga została wyposażona w sygnał dźwiękowy oraz rozkładaną stopkę.

Jazda hulajnogą Frugal Spirit jest niezwykle komfortowa. Wszystko za sprawą 12-calowych opon oraz amortyzacji DOUBLE SPRINT (dwa amortyzatory z tyłu pojazdu). Dzięki takiemu wyposażeniu wszelkie wstrząsy zostają skutecznie wytłumione, a przeszkody napotkane na drodze bezproblemowo pokonane. Hulajnoga posiada system składania, a jej waga wynosi 18 kg. Maksymalny udźwig kształtuje się na poziomie 120 kg. Wyświetlacz znajdujący się na kierownicy urządzenia wskazuje poziom naładowania baterii.

WYGLĄD Frugal Spirit

Frugal Spirit wygląd – hulajnoga wyróżnia się przede wszystkim oryginalnym designem. Wszystko za sprawą dodatkowych elementów – siedziska i kosza, które sprawiają, że hulajnoga znacznie wyróżnia się na tle innych hulajnóg elektrycznych . Frugal Spirit występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym.

Hulajnoga elektryczna Frugal Spirit

ZALETY I WADY Frugal Spirit

Zalety

światło przód i tył

dzwonek

wyświetlacz

siedzisko

kosz

system składania

certyfikat IP54

krótki czas ładowania

amortyzacja DOUBLE SPRING

12-calowe opony

 

 

 

 

Wady

mały zasięg

brak trybów jazdy

brak tempomatu

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Frugal Spirit?

Hulajnoga elektryczna Frugal Spirit to pojazd, który szczególnie przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie wygodę podczas podróżowania. Dzięki siedzisku można podróżować na siedząco, odciążając tym samym nogi. Zamontowany z tyłu koszyk posłuży nam do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy. Ponadto hulajnoga Frugal Spirit została wyposażona w 12-calowe koła oraz amortyzacje DOUBLE SPRING. Dużym atutem jest również krótki czas ładowania. Hulajnoga Frugal Spirit została przeznaczona dla osób od 14 roku życia.

CENA Frugal Spirit

Hulajnoga elektryczna Frugal Spirit dostępna jest w cenie 1749 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Hulajnoga elektryczna Frugal Spirit

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre