Hulajnoga elektryczna

Egret Eight

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Oświetlenie tył
Cena
4999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
30 km/h
Zasięg
Zasięg
30 km
Oferta

RECENZJA Egret Eight

Hulajnoga Egret Eight idealnie sprawdzi się w miejskich warunkach. Jej maksymalna prędkość wynosi 30 km/h . Erget Eight posiada zasięg 30 km, który pozwala na dłuższe podróżowanie bez żadnej przerwy.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze Erget Eight? Jakie są jej wady i zalety? Czym wyróżnia się pośród innych modeli hulajnóg elektrycznych?
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze Egret Eight ?

ZASIĘG I ŁADOWANIE Egret Eight

Hulajnoga jest zaopatrzona w akumulator litowo-jonowy o pojemności 8,7 Ah. Umożliwia on na przejechanie do 30 km na jednym ładowaniu. Bateria Egret Eight do pełnego naładowania potrzebuje do 6 godzin, jednak już w 2 godziny jest w 70% naładowana.

SILNIK I MOC Egret Eight

Silnik pojazdu posiada znamionową moc 350 W oraz maksymalną 650W. Umożliwia on rozwinięcie prędkości do maksymalnie 30 km/h – jest to jednak uzależnione od wagi użytkownika, terenu po jakim się porusza oraz wiatru.

KOMFORT JAZDY Egret Eight

Egret Eight to hulajnoga parametrami lokująca się między topowym modelem Ten oraz bardziej ekonomicznym modelem One. Posiada bardzo skuteczne hamulce bębnowe na obydwu kołach. Opony są pompowane i mają 8 cali. Zapewni to komfortowe poruszanie się po nierównej powierzchni. Posiada lekką, wyważoną konstrukcję – waży 14 kg. Posiada system składania, dzięki czemu jest bardzo wygodna w transporcie.

Ten model hulajnogi elektrycznej posiada przednie i tylne oświetlenie. Na każdym z 5 biegów znajduje się inna maksymalna prędkość. Umożliwia to zoptymalizowanie jej i dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

WYGLĄD Egret Eight

Hulajnoga dostępna jest w kolorze czarnym. Jak w każdym modelu marki Egret, także do wykonania Egret Eight zastosowano najwyższej jakości materiały, które nie tylko są wytrzymałe, ale doskonale się prezentują. Ta hulajnoga jest elegancką alternatywą dla innych sprzętów podobnej klasy.

Hulajnoga Egret Eight elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Egret Eight

Zalety

krótki czas ładowania

system składania

przednie i tylne oświetlenie

5 biegów

składana nóżka

Wady

cena

 

 

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Egret Eight ?

Egret Eight jest dobrą propozycją dla osób poszukujących estetycznego sprzętu wyższej klasy, dostosowanego do miejskich warunków. To hulajnoga dająca swobodę przemieszczania się z umiarkowaną prędkością, dlatego może być użytkowana bezpiecznie przez młodzież. Hamulce mechaniczne zamontowane są na tylnym i przednim kole, dzięki czemu użytkownik szybko i pewnie może reagować na warunki na trasie. Wyraźne światła przednie i tylne ułatwiają jazdę po zmroku i gwarantują bycie widocznym.

CENA Egret Eight

Hulajnoga elektryczna Egret Eight dostępna jest w cenie 4999 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre