Ranking hulajnóg

Kugoo M2 Pro

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Blokada urządzenia, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Aplikacja mobilna
Cena (zł)
1999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Czas
Czas ładowania
4-6 h
Oferta

RECENZJA Kugoo M2 Pro

Kugoo M2 Pro to hulajnoga typowo miejska. Posiada świetne parametry i jest solidnie wykonana. Bateria Kugoo M2 Pro do pełnego naładowania potrzebuje od 4 do 6 godzin. Jej maksymalna prędkość wynosi 25 km/h i potrafi pokonać dystans nawet do 30 km.

Co jeszcze ją wyróżnia wśród innych hulajnóg elektrycznych? Jakie ma wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje!
Hulajnoga Kugoo M2 Pro jest dostępna na stronie Electricfeel.pl.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Kugoo M2 Pro

Dzięki baterii litowo-jonowej o pojemności 7,5 Ah urządzenie posiada duży zasięg przy dość krótkim czasie ładowania. Hulajnoga Kugoo M2 Pro posiada zasięg aż do 30 km, a bateria do pełnego naładowania potrzebuje od 4 do 6 godzin.

SILNIK I MOC Kugoo M2 Pro

Hulajnoga Kugoo M2 Pro została wyposażona w silnik bezszczotkowy o mocy 350W. Tak duża moc pozwala na rozpędzenie się do 25 km/h oraz pokonanie wzniesień o nachyleniu 15 stopni. Istnieje również możliwość wybrania jednego z trzech trybów jazdy, dzięki którym możemy ograniczyć maksymalną prędkość do 15km/h, 20km/h oraz 25km/h.

KOMFORT JAZDY Kugoo M2 Pro

Hulajnoga Kugoo M2 Pro została wyposażona w 8,5-calowe koła, które doskonale poradzą sobie z nierównościami na drodze, a dwa amortyzatory zniwelują wszelkie wstrząsy sprawiając, że jazda będzie jeszcze bardziej komfortowa. Większe bezpieczeństwo dostarczają szeroko rozstawione rączki z wypustkami antypoślizgowymi oraz trzy hamulce: elektryczny, tarczowy i nożny. Widoczność na drodze poprawia przednia lampka LED oraz tylne, czerwone światło hamulca.

Kugoo M2 PRO waży zaledwie 15,6 kg i posiada innowacyjny system składania. Wystarczy, że zwolnisz blokadę, opuścisz kierownicę i ponownie włączysz blokadę. Bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy zapewniają antypoślizgowe wypustki znajdujące się na rączkach kierownicy, a także na podeście. Hulajnoga została wyposażona także w dzwonek oraz nóżkę. Na wyświetlaczu urządzenia można zobaczyć informacje takie jak: stan baterii, aktualna prędkość, włączony tryb jazdy.

Hulajnoga Kugoo M2 Pro posiada także aplikację mobilną. Dostarcza ona dodatkowych informacji takich jak: przebyty dystans oraz lokalizacja GPS.  Za pomocą aplikacji możemy również zablokować zapłon, żeby hulajnoga nie wpadła w niepowołane ręce.

WYGLĄD Kugoo M2 Pro

Hulajnoga Kugoo M2 Pro to przede wszystkim nowoczesność, prostota i elegancja. Na podkreślenie zasługuje fakt, że została stworzona z dobrej jakości materiałów i  wykonana w solidny sposób.  Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej.

Hulajnoga Kugoo M2 Pro elektryczna-recenzja

ZALETY I WADY Kugoo M2 Pro

Zalety

system składania

blokada urządzenia 

amortyzacja 

wyświetlacz

trzy tryby jazdy

duży udźwig

potrójny system hamowania

 

Wady

pompowane, podatne na przebicie opony

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Kugoo M2 Pro?

Kugoo M2 Pro to hulajnoga, która doskonale sprawdzi się do jazdy po mieście. posiada świetne parametry, a jej wykonanie jest solidne. Dodatkowym atutem jest aplikacja mobilna, dzięki której możemy zablokować zapłon urządzenia. Kugoo M2 Pro sprawdzi się doskonale dla osób, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

CENA Kugoo M2 Pro

Hulajnoga elektryczna Kugoo M2 Pro dostępna jest w cenie 1999 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Kugoo M2 Pro

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre