Hulajnoga elektryczna

Vsett 9+

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Blokada urządzenia, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, Kierunkowskazy
Cena
6999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
1300 W
Prędkość
Prędkość max
50 km/h
Zasięg
Zasięg
70 km
Oferta

RECENZJA Vsett 9+

Hulajnoga Vsett 9+ to ulepszona wersja modelu Vsett 9. Zmianie uległy główne parametry – prędkość maksymalna wynosi 50 km/h, a zasięg został podwyższony do aż 70 km.

☑ KUP TANIEJ O 350 ZŁ

Specjalnie dla użytkowników Rankingu został przygotowany rabat na VSETT 9+ w autoryzowanym sklepie marki VSETT – electricfeel.pl. Aby skorzystać z rabatu, wpisz kod rabatowy: HR350v9+, a zaoszczędzisz aż 350 zł.

Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Vsett 9+? Jakie są jej wady i zalety? Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Vsett 9+.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Vsett 9+

Hulajnoga elektryczna Vsett 9+ wyróżnia się przede wszystkim dużym zasięgiem. Tą hulajnogą możesz wybrać się w dalekie podróże, nie martwiąc się o stan naładowania baterii. Hulajnoga jest w stanie pokonać 70-kilometrowy dystans bez żadnej przerwy. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 21 Ah do pełnego naładowania potrzebuje do 5 do 11h.

SILNIK I MOC Vsett 9+

Hulajnoga Vsett 9+ została wyposażona w aż dwa silniki o łącznej mocy 1300 W! Tym modelem możemy rozwinąć prędkość aż do 50 km/h. Z taką prędkością szybko przemierzysz wyznaczoną trasę, a także poczujesz dreszczyk adrenaliny na plecach. Hulajnoga została wyposażona także w tempomat. Za jego pomocą możemy ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie.

KOMFORT JAZDY Vsett 9+

Jazda po polskich drogach, chodnikach, ścieżkach nie należy do najprzyjemniejszych. Vsett 9+ został wyposażony w 8.5-calowe koła oraz podwójną, spężynową amortyzację. Takie połączenie sprawia, że jazda jest niezwykle płynna, a wszelkie przeszkody napotkane na drodze zostają bezproblemowo pokonane. Na kierownicy pojazdu zamontowany został wyświetlacz, za którego pomocą dowiemy się o aktualnej prędkości, poziomie naładowania baterii, przebiegu czy wybranym trybie jazdy. Efektywne hamowanie, nawet na śliskiej nawierzchni jest możliwe dzięki tarczowemu oraz elektrycznemu hamulcowi. Widoczność drogi po zmroku poprawia mocne oświetlenie LED. Vsett 9+ posiada także kierunkowskazy oraz tylne światło stop. Ponadto, aby uruchomić pojazd należy najpierw przyłożyć unikalną kartę do czytnika znajdującego się na kierownicy.

WYGLĄD Vsett 9+

Hulajnoga Vsett 9+ nie wyróżnia się niczym w wyglądzie w porównaniu z modelem Vsett 9. W kolorystyce dominuje czarny kolor, który został wzbogacony o niebieskie elementy. Pojazd został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Kierownicę można złożyć wzdłuż podestu już w 3 sekundy. Składane są również rączki. Waga Vsett 9+ to 25 kg, a jego maksymalny udźwig wynosi 120 kg. Ponadto hulajnoga Vsett 9+ posiada klasę wodoszczelności IP44.

Hulajnoga Vsett 9 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Vsett 9+

duży zasięg,

pojemny akumulator,

duża moc silnika,

tempomat,

wyświetlacz,

blokada antykradzieżowa,

regulacja kierownicy,

system składania,

składane rączki,

kierunkowskazy,

podwójna amortyzacja.

długi czas ładowania,

brak aplikacji,

jeden wariant kolorystyczny.

CZY WARTO KUPIĆ Vsett 9+?

Vsett 9+ to hulajnoga, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Pojazd wyróżnia się dużą prędkością maksymalną oraz ogromnym zasięgiem. Model Vsett 9+ jest idealny do poruszania się po mieście, jak i po nieco trudniejszych terenach. 8.5-calowe opony, podwójna amortyzacja, mocne hamulce i oświetlenie LED wpływają na niebywały komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

CENA Vsett 9+

Hulajnoga elektryczna Vsett 9+ dostępna jest w cenie 6999 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych Vsett.

☑ KUP TANIEJ O 350 ZŁ

Specjalnie dla użytkowników Rankingu został przygotowany rabat na VSETT 9+ w autoryzowanym sklepie marki VSETT – electricfeel.pl. Aby skorzystać z rabatu, wpisz kod rabatowy: HR350v9+, a zaoszczędzisz aż 350 zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 5/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 4/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 50 km
Waga użytkownika: 99 kg
Średnia prędkość: 30 km/h
Prędkość maksymalna: 46 km/h
Czas ładowania: Różnie h
Długo szukałem hulajnogi, która sprosta moim wymaganiom przy wadze użytkownika bliskiej 100kg. Vsett 9+ idealnie sprawuje się w codziennych dojazdach do pracy oraz wypadach za miasto weekendami. Zakładając wyższą wagę użytkownika jej waga w okolicach 25kg nie będzie przeszkodą (sam bardzo często przewożę hulajnogę samochodem i znoszę codziennie z 1piętra). Jak ktoś szuka idealnego kompromisu hulajnogi miejskiej i wyczynowej to będzie to idealny wybór. Mi osobiście hulajnogi typu laotie czy boyueda są już zbyt toporne i niewygodne do miasta. Jak dla mnie 9,5/10 dla tej hulajnogi.
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre