Hulajnoga elektryczna

Vsett 10+ Lite

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Blokada urządzenia, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, Kierunkowskazy
Cena
11900 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
2x1400 W
Prędkość
Prędkość max
75 km/h
Zasięg
Zasięg
60 km
Oferta

RECENZJA Vsett 10+ LITE

Hulajnoga elektryczna Vestt 10+ Lite idealnie łączy w sobie bardzo dobre osiągi z niezwykłym komfortem jazdy. Wyposażona w dwa silniki o łącznej mocy 3600 W rozpędza się nawet do prędkości 75 km/h. Równie imponujący jest także zasięg, w najlepszych warunkach pokona trasę aż 60 km

Czym jeszcze charakteryzuje się VSETT 10+ LITE ?

ZASIĘG I ŁADOWANIE Vsett 10+ LITE

Hulajnoga elektryczna Vestt 10+ Lite na jednym pełnym naładowaniu akumulatora jest w stanie pokonać nawet 60 km trasę. Należy jednak wziąć pod uwagę wagę użytkownika, prędkość oraz warunki, panujące na drodze. Czas ładowania to jednak w tym przypadku mały minus, ponieważ, aby w pełni naładować naładować baterię potrzeba ok 14 godzin.

SILNIK I MOC Vsett 10+ LITE

Hulajnoga terenowa Vsett 10+ Lite  została wyposażona nie w jeden ale w dwa silniki o łącznej mocy 3600 W. Ten kto miał okazję podróżować hulajnogą elektryczną posiadająca dwa mocne silniki z pewnością zgodzi się z tym, że jest to bardzo dobrze wyczuwalne. Hulajnoga przyśpiesza i pokonuje trudności na drodze znacznie szybciej i bezproblemowo. 

Co do hałasu jaki emituje jazda na Vestt 10+ Lite to nie jest on tak uciążliwy jakby można było się spodziewać po hulajnodze wyposażonej w dwa silniki.

KOMFORT JAZDY Vsett 10+ LITE

10-calowe opony, przedni i tylny hamulec tarczowy, mocne oświetlenie LED, stabilny podest i cała konstrukcja, wszystko to niewątpliwie wpływa na wysoki komfort jazdy. Kierownica jest odpowiednio wyprofilowana, dobrze leży w dłoni. Do hulajnogi dołączony kluczyk uruchamiający zasłon co jest wygodne i stanowi bardzo dobre zabezpieczenie. Wyświetlacz LCD oraz kierunkowskazy pozytywnie wpływają na przyjemność prowadzenia hulajnogi a wygodny system składania pozwala na jej szybkie złożenie i rozłożenia, kiedy tylko zajdzie taka potzreba.

WYGLĄD Vsett 10+ LITE

Hulajnoga Vsett 10+ Lite jest charakterystyczna, czarno-żółte elementy nadają jej sportowego charakteru, zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Posiada także wysoką wodoodporność IP44.

Hulajnoga Vsett 10+ lite bokiem

ZALETY I WADY Vsett 10+ LITE

10-calowe opony,

duży zasięg,

pojemny akumulator,

dwa silniki,

tempomat,

wyświetlacz,

blokada antykradzieżowa,

regulacja kierownicy,

system składania,

kierunkowskazy,

podwójna amortyzacja.

długi czas ładowania,

brak aplikacji,

jeden wariant kolorystyczny.

CZY WARTO KUPIĆ Vsett 10+ LITE?

Hulajnoga elektryczna Vestt 10+ Lite to  hulajnoga, która jest przeznaczona dla osób lubiących nieco bardziej ekstremalną jazdę. Bardzo dobre parametry, wysokie osiągi i najlepszy komfort jazdy. Zdecydowanie warto dla miłośników tego typu pojazdów elektrycznych.

CENA Vsett 10+ LITE

Hulajnoga elektryczna Vsett 10+ LITE dostępna jest w cenie 11 900 zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre