Hulajnoga elektryczna

SEGWAY E45D

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Oświetlenie tył, Składane rączki, System KERS, Wymienna bateria
Cena
2599 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
300 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
45 km
Oferta

RECENZJA SEGWAY E45D

Hulajnoga elektryczna o mocy silnika 300 W z łatwością pokona wzniesienia, nawet na trudnej nawierzchni. Taką mocą silnika może pochwalić się SEGWAY E45D, typowo miejski skuter elektryczny, dzięki któremu z maksymalną prędkością 20 km/h dotrzesz wszędzie tam gdzie zechcesz.

Jak jest jeszcze SEGWAY E45D Zapraszamy  do recenzji.

ZASIĘG I ŁADOWANIE SEGWAY E45D

Hulajnogą chińskiego producenta SEGWAY E45D pokonamy maksymalną trasę nieprzekraczającą 45 km, a przynajmniej takie informacje znajdziemy w opisie producenta. Jak się ma to do rzeczywistości?  Średnio osoba z wagą ok 70 kg będzie w stanie pokonać ok 20 km. Całkowite uzupełnienie akumulatora nie powinno zająć dłużej niż 7.5 godziny. Krótko? Długo? Oceńcie sami.

SILNIK I MOC SEGWAY E45D

Silnik o mocy 300 W sprawdza się dobrze, hulajnoga lekko przyspiesza, pokonuje nierówności, czy z łatwością podjedziemy nią pod górkę. Silnik pracuje w miarę cicho nie wpływa to na komfort jazdy.

KOMFORT JAZDY SEGWAY E45D

Hulajnoga elektryczna SEGWAY E45D została wyposażona w 9-calowe opony, które skutecznie niwelują wstrząsy, ale także zapewniają większą stabilność. Jeśli mowa o stabilności to cała konstrukcja łącznie z podestem zapewnia  dobrą stabilizację. Ponadto dobrej jakości hamulce, skracają drogę hamowania, nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Hulajnoga SEGWAY E45D jest również odpowiednio oświetlona. Wyświetlacz jest czytelny, nawet w różnych warunkach atmosferycznych,  trzy tryby jazdy ułatwiają poruszanie się.

 

 

WYGLĄD SEGWAY E45D

O tej hulajnodze elektrycznej można powiedzieć, że jest prosta, klasyczna i elegancka. Docenią ją osoby nielubiące krzykliwości i ekstrawagancji. To klasyczny model o dobrej, stabilnej konstrukcji.

ZALETY I WADY SEGWAY E45D

Zalety

daleki dystans

stabilna konstrukcja 

9-calowe opony

czytelny wyświetlacz

mocny silnik 

cicha praca silnika

dobre oświetlenie

 

Wady

brak blokady antykradzieżowej

brak tempomatu

brak kierunkowskazów

 

 

CZY WARTO KUPIĆ SEGWAY E45D?

Hulajnoga elektryczna  SEGWAY E45D jest dobrym miejskim pojazdem, dzięki któremu podróż do pracy, szkoły, na uczelnie, czy spotkanie z przyjaciółmi zajmie dużo mniej czasu. Klasyczny wygląd i dobre parametry czynią ten pojazd bardzo dobrym wyborem.

CENA SEGWAY E45D

Hulajnoga elektryczna SEGWAY E45D dostępna jest w cenie 2599  zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre