Hulajnoga elektryczna

SHARP EM-KS1

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, Aplikacja mobilna, Port USB, Wymienna bateria
Cena
2699 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
25 km
Oferta

RECENZJA SHARP EM-KS1

Hulajnogi elektryczne marki Sharp, cieszą się dużą popularnością, również z powodu zaufania do firmy. Hulajnoga elektryczna SHARP EM-KS1, wyposażona w 8.5 calowe opony, silnik o mocy 350 W, może pokonać dystans 25 km, z prędkością nieprzekraczającą 20 km/h. To również hulajnoga, która może pochwalić się krótkim czasem ładowania akumulatora. 

Jaka jest jeszcze hulajnoga japońskiego producenta SHARP EM-KS1?

ZASIĘG I ŁADOWANIE SHARP EM-KS1

Hulajnoga elektryczna SHARP EM-KS1 na jednym pełnym ładowaniu akumulatora będzie w stanie pokonać 25 km, natomiast czas ładowania baterii jest bardzo dobrym, ponieważ nie przekracza 4 maksymalnie 5 godzin.

 

SILNIK I MOC SHARP EM-KS1

W SHARP EM-KS1 został zamontowany silnik o mocy 350W, pozwala to na rozpędzenie hulajnogi do prędkości 20 km/h. Takie parametry to przyjemność z jazdy w mieście i doskonały sposób na unikanie korków, w godzinach szczytu, szczególnie w większych miastach. Silnik również pracuje bardzo cicho, co jest dodatkowym plusem.

KOMFORT JAZDY SHARP EM-KS1

Hulajnogą podróżuje się bardzo wygodnie, mocna konstrukcja i antypoślizgowy szeroki podest, zapewniają odpowiednią stabilizację. Rączka kierownicy dobrze leży w dłoni, hamulce zapewniają szybką reakcję, co wpływa pozytywnie nie tylko na komfort jazdy ale przede wszystkim na bezpieczeństwo. Hulajnogę SHARP EM-KS1 wśród innych tego typu hulajnóg miejskich wyróżnia także oświetlenie podestu, dzięki temu podróżowanie tym elektrycznym środkiem transportu w nocy lub w pochmurny dzień jest jak najbardziej możliwe. Hulajnoga posiada także czytelny wyświetlacz, możliwość połączenia z aplikacją mobilną, 3 tryby pracy, a także port USB. Komfort podróżowania jest bardzo wysoki.

 

 

WYGLĄD SHARP EM-KS1

Czarna hulajnoga z elementami czerwonymi, wykonana z aluminium i stali to klasyczny model, który przypadnie do gustu miłośnikom elegancji i wysokiego komfortu.

Hulajnoga SHARP EM KS1

ZALETY I WADY SHARP EM-KS1

Zalety

stosunkowo krótki czas ładowania baterii 

stabilna konstrukcja 

10-calowe opony

czytelny wyświetlacz

oświetlony podest

możliwość połączenia z aplikacją mobilną

port USB

 

Wady

brak blokady antykradzieżowej

brak amortyzacji

brak kierunkowskazów

 

 

CZY WARTO KUPIĆ SHARP EM-KS1?

Hulajnoga elektryczna SHARP EM-KS1, może pochwalić się bardzo dobrymi parametrami, a także dodatkowymi funkcjami jak możliwość połączenia z aplikacją mobilną czy port USB. Będzie dobrym wyborem  kiedy poszukujemy klasycznej miejskiej hulajnogi elektrycznej np. do podróży do pracy. Szybko, bezpiecznie, komfortowo i do celu, unikając korków i dbając o środowisko.

CENA SHARP EM-KS1

Hulajnoga elektryczna SHARP EM-KS1dostępna jest w cenie 2699  zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

 

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre