Hulajnoga elektryczna

ALFA ROMEO Aro 2022

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Tempomat, System KERS, Wymienna bateria
Cena
2899 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
300 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
35 km
Oferta

RECENZJA ALFA ROMEO Aro 2022

Hulajnoga ALFA ROMEO Aro 2022 to nowość w branży hulajnóg elektrycznych. Charakteryzuje ją przede wszystkim bezpieczeństwo, wysoki komfort jazdy, a także bardzo szybkie ładowanie. Model ALFA ROMEO Aro 2022 w pełni naładujesz od 4 do 5 godzin, przy czym ta hulajnoga zawiezie Cię na jednym ładowaniu do miejsca oddalonego nawet o 35 km, oczywiście będzie to uzależnione od warunków, nawierzchni po której się poruszasz oraz prędkości. W hulajnodze od Alfa Romeo możesz wybrać jeden z trzech trybów jazdy: Eco, Standard, Sport, dzięki czemu z łatwością dopasujesz jazdę do panujących warunków i Twoich potrzeb.

Jaka jest jeszcze hulajnoga ALFA ROMEO Aro 2022 ? Sprawdziliśmy najważniejsze parametry!

ZASIĘG I ŁADOWANIE ALFA ROMEO Aro 2022

Na pochwałę w przypadku hulajnogi elektrycznej ALFA ROMEO Aro 2022 zasługuje przede wszystkim szybkość ładowania. Baterię naładujemy w tym przypadku nawet w ciągu 4 do maksymalnie 5 godzin. Ponadto ładowarka wyłączy się w momencie, kiedy hulajnoga zostanie w pełni naładowana.  Podczas ładowania należy pamiętać, aby nie robić tego bezpośrednio po użytkowaniu. Trzeba dać jej czas aby odpowiednio się wychłodziła, taki zabieg pozwoli przedłużyć żywotność baterii.

Kolejnym ważnym parametrem z perspektywy użytkownika jest zasięg. Hulajnoga ALFA ROMEO Aro 2022 jest w stanie przejechać na jednym ładowaniu dystans 35 km, co czynią tą hulajnogę elektryczną idealnie sprawdzającym się modelem miejskim. 

 

SILNIK I MOC ALFA ROMEO Aro 2022

Poruszając się hulajnogą elektryczną ALFA ROMEO Aro 2022 użytkownik może wybrać jeden z trzech trybów jazdy: Eco, Standard, Sport, co daje możliwość dostosowania mocy hulajnogi elektrycznej do panujących warunków czy nawierzchni po której się poruszamy. W przypadku modelu Aro 2022 maksymalna prędkość, jaką można rozwinąć wynosi 20 km/h. Dla osób lubiących szybszą jazdę być może nie będzie to zadowalający parametr, natomiast dla wszystkich tych użytkowników, którzy szukają miejskiego modelu hulajnogi elektrycznej np. do podróży do szkoły lub pracy prędkość 20km/h będzie w zupełności wystarczającą i bezpieczną.

Rozwinięcie takiej prędkości, a także daleki zasięg nie byłyby możliwe gdyby nie mocny silnik. W ALFA ROMEO Aro 2022 moc silnika wynosi 300 W.

KOMFORT JAZDY ALFA ROMEO Aro 2022

Użytkownicy, którzy mają doświadczenie w podróżowaniu hulajnogą elektryczną z pewnością zgodzą się ze stwierdzeniem, że komfort i wygoda jest również ważna co zasięg, prędkość, czy szybkość ładowania. Znawcy tematu zgodzą się również z tym, że na komfort podróżowania wpływają w dużej mierze koła. W modelu ALFA ROMEO Aro 2022 zamontowano 8.5 calowe koła, taki rozmiar kół to jeden z najczęściej montowanych w miejskich hulajnogach elektrycznych i choć 10-calowe koła zdecydowanie lepiej wypadają, to 8.5 również pozwala na stabilną jazdę i co najważniejsze niwelowanie wstrząsów spowodowanych nawierzchnią, po której się poruszamy. Wspomnieć należy jednak, że 8.5 calowe koła zdecydowanie najlepiej sprawdzają się w przestrzeni miejskiej. 

Komfortowa jazda na hulajnodze elektrycznej to również podest. W tym przypadku ALFA ROMEO Aro 2022 prezentuje się bardzo dobrze. Podest jest szeroki, a także antypoślizgowy, co pozwala na stabilną, bezpieczną i wygodną jazdę, nawet przez dłuższy czas. 

Nie sposób nie wspomnieć także o opcjach, które pozytywnie wpływają na podróżowanie tym środkiem transportu. Całkowity dystans, dystans pojedynczego przejazdy, czy konieczność wykonania serwisu skontrolujesz przy pomocy czytelnego wyświetlacza. Natomiast jeśli chcesz jechać ze stałą prędkością, możesz to zrobić wykorzystując funkcję tempomatu. Za bezpieczeństwo natomiast będą odpowiadać  mocne hamulce, a także oświetlenie przód, tył i podest. System składania jest prosty i funkcjonalny, hulajnoga ALFA ROMEO Aro 2022 waży ok. 15 kg dzięki czemu bez większego trudu można ją przenieść.

WYGLĄD ALFA ROMEO Aro 2022

ALFA ROMEO Aro 2022 dostępna jest w 3 kolorach białym, zielonym i czerwonym. To zdecydowanie model miejski, także jeśli mowa o wyglądzie.  Dla użytkowników ceniących prostotę i klasykę. 

Hulajnoga ALFA ROMEO Aro 2022 bokiem

ZALETY I WADY ALFA ROMEO Aro 2022

Zalety

krótki czas ładowania

system odzyskiwania energii

8.5-calowe opony

światło przednie i tylne oraz oświetlony podest

tempomat

wyświetlacz

prosty system składania

sygnalizacja dźwiękowa

3 tryby jazdy

3 opcje kolorystyczne

Wady

brak blokady antykradzieżowej

brak aplikacji mobilnej

brak amortyzacji

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ ALFA ROMEO Aro 2022

Jeśli szukasz hulajnogi elektrycznej o dobrych parametrach, z funkcjami takimi jak tempomat czy system odzyskiwania energii, która sprawdzi się w środowisku miejskim to ALFA ROMEO Aro 2022 będzie bardzo dobrym wyborem.  To również dobry model, kiedy zamierzasz zacząć przygodę z hulajnogami elektrycznymi. 

CENA ALFA ROMEO Aro 2022

Hulajnoga elektryczna ALFA ROMEO Aro 2022 dostępna jest w cenie 2899 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre