Hulajnoga elektryczna

Joyor Y6-S

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Aplikacja mobilna, Siedzisko, Wymienna bateria
Cena
3589 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
500 W
Prędkość
Prędkość max
45 km/h
Zasięg
Zasięg
30 km
Oferta

RECENZJA Joyor Y6-S

Hulajnoga elektryczna marki Joyo model Joyor Y6-S doskonale sprawdzi się w terenie, ponieważ zostały zamontowane w niej amortyzatory, oraz 10-calowe opony, które poradzą sobie z utrudnieniami na drodze. Mocny 500 W silnik pozwala na pokonywanie wzniesień i nierówności terenu z dużą łatwością. 

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy recenzję wyjątkowo dobrej hulajnogi elektrycznej Joyor Y6-S. Zapraszamy do lektury.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Joyor Y6-S

Zgodnie z opisem producenta zasięg hulajnogi elektrycznej Joyor Y6-S wynosi od 55 do 75 km, natomiast aby w pełni uzupełnić akumulator 48 V 18 ah potrzeba od 8 do 10 godzin, jest to na tyle długo, że warto ładowanie zaplanować np. na noc. Funkcjonalne i inteligentne zarządzanie baterią, poinformuje użytkownika o stopniu naładowania oraz ewentualnych błędach.

SILNIK I MOC Joyor Y6-S

Cechą charakterystyczną większości modeli marki Joyo są mocne silniki i w tym przypadku producent nie zawodzi, ponieważ w tej hulajnodze znajdziemy silnik o mocy 500W, dzięki temu przyspieszenie, czy pokonywanie wzniesień nie stanowi dla niej problemu.

KOMFORT JAZDY Joyor Y6-S

Pojazd został wyposażony w 10-calowe opony a także podwójną amortyzację, dzięki czemu przemieszczanie jest niezwykle komfortowe. Nie ma też obaw w kwestii bezpieczeństwa, ponieważ hamulec tarczowy i regeneracyjny układ przeciwblokujący ABS znacząco skracają drogę hamowania. Wyprofilowane rączki kierownicy doskonale leżą w dłoni, nie są również zbyt śliskie, nawet na dłuższych trasach. Oświetlenie jest widoczne, ale nie oślepiające, co także wpływa na bezpieczeństwo. Mechanizm składania jest bardzo prosty i szybki, choć hulajnoga nie należy do najlżejszych (jej waga to 24kg). Wielofunkcyjny wyświetlacz jest bardzo dobrze umiejscowiony, dzięki czemu odczyt informacji nie stanowi większego problemu.

WYGLĄD Joyor Y6-S

Hulajnoga elektryczna Joyor Y6-S nie odbiega wyglądem od innych modeli producenta, lekkiej konstrukcji charakteru nadają sportowe detale.

Hulajnoga Joyor Y6-S przodem

ZALETY I WADY Joyor Y6-S

daleki zasięg

duża prędkość maksymalna

mocny silnik

ciekawy design

duży udźwig (150kg)

2 amortyzatory

10-calowe opony

funkcjonalny panel sterowania

czytelny wyświetlacz

 

 

brak blokady antykradzieżowej

duża waga hulajnogi

długi czas ładowania

 

CZY WARTO KUPIĆ Joyor Y6-S?

Ta hulajnoga elektryczna bardzo dobrze sprawdzi się w trudniejszym terenie, dlatego jeśli interesuje Cię pojazd nie tylko do podróży miejskich Joyor Y6-S, będzie bardzo dobrym wyborem. Dobre parametry, ciekawy wygląd i atrakcyjna cena to połączenie niemal idealne.

CENA Joyor Y6-S

Hulajnoga elektryczna Joyor Y6-S dostępna jest w cenie 3589  zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre