Hulajnoga elektryczna

Joyor A5

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Aplikacja mobilna
Cena
2099.99 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
35 km
Oferta

RECENZJA Joyor A5

Joyor A5 jest typowo miejską hulajnogą, dzięki której zawsze i w odpowiednim czasie dotrzemy na miejsce. Jej prędkość maksymalna kształtuje się na poziomie 25 km/h, a zasięg jaki jest w stanie pokonać na jednym ładowaniu to aż 30 km. Ponadto hulajnoga została wyposażona w port ładowania USB dla urządzeń mobilnych. Natomiast za pomocą aplikacji mobilnej możemy stale kontrolować urządzenie.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat hulajnogi elektrycznej Joyor A5? Jakie są jej zalety i wady? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli?
Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy ten model i przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Joyor A5.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Joyor A5

Hulajnogą Joyor A5 możemy wybrać się w długą podróż nie martwiąc się o stan naładowania baterii. Dzięki akumulatorowi o pojemności 7.8 Ah hulajnoga jest w stanie pokonać 30-kilometrowy zasięg bez żadnej przerwy. Czas, który musimy poświęcić na naładowanie baterii to 5-7 godzin. Akumulator wraz z dodatkową baterią wyjmowaną o dużej żywotności umożliwia zasięg do 35 km.

SILNIK I MOC Joyor A5

Prędkość na poziomie 25 km/h pozwala na szybkie przemieszczanie się wśród miejskiego zgiełku. Osiągnięcie takiego wyniku jest możliwe dzięki silnikowi o mocy 350 W. Na wyświetlaczu znajdującym się na kierownicy pojazdu możemy stale monitorować aktualną prędkość oraz poziom naładowania baterii.

KOMFORT JAZDY Joyor A5

Hulajnoga Joyor A5 to szybki, tani i ekologiczny środek transportu. Producent zadbał o kompletne wyposażenie, dzięki czemu podróżowanie tym modelem jest niezwykle wygodne i bezpieczne. Płynną jazdę zapewniają 8-calowe opony oraz przedni amortyzator. Na kierownicy zamontowano wyświetlacz, który na bieżąco dostarcza nam informacji o aktualnej prędkości czy poziomie naładowania baterii. Dostęp do tych parametrów oraz wielu innych danych możemy także uzyskać za pomocą aplikacji mobilnej. Funkcjonalnym dodatkiem jest port ładowania USB dla urządzeń mobilnych. Z przodu hulajnogi umieszczono bardzo jasny reflektor, który oświetli każdy szczegół drogi po zmroku. O bezpieczne i efektywne wytracanie prędkości dba elektryczny hamulec. Znacznym ułatwieniem jest dodatkowa wymienna bateria, która przedłuża zasięg do aż 35 km.

WYGLĄD Joyor A5

Hulajnoga Joyor A5 została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Rama z aluminium klasy lotniczej o lekko zakrzywionej konstrukcji to element wyróżniający ten pojazd. Waga Joyor A5 wynosi 14 kg, a maksymalny ciężar jaki jest w stanie udźwignąć to 120 kg. Mechanizm składania pozwala na szybkie złożenie hulajnogi, co ułatwia jej przenoszenie oraz przewożenie. Ponadto hulajnoga dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych.

Hulajnoga Joyor A5 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Joyor A5

Dodatkowa wyjmowana bateria ,

Port ładowania USB dla urządzeń mobilnych,

Rama aluminiowa klasy lotniczej,

Mocny, przedni reflektor,

Wyświetlacz LCD,

Aplikacja mobilna,

Krótki czas ładowania,

Przednia amortyzacja,

Wiele wersji kolorystycznych,

Szybki system składania.

 

Brak tempomatu,

Brak regulacji kierownicy.

 

CZY WARTO KUPIĆ Joyor A5?

Hulajnoga Joyor A5 to doskonały wybór dla osób, którzy szukają szybkiego, taniego i wygodnego środka transportu po mieście. Duży zasięg pozwala na długie podróżowanie bez martwienia się o stan naładowania baterii. 8-calowe koła z przednią amortyzacją bez problemu pokonają każdy krawężnik. Dzięki wyświetlaczowi oraz oraz aplikacji mobilnej mamy stałą kontrolę nad urządzeniem. Ciekawym rozwiązaniem jest także port ładowania USB dla urządzeń mobilnych. Wielość dostępnych kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

CENA Joyor A5

Hulajnoga elektryczna Joyor A5 dostępna jest w cenie 2099,99 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 5/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 30 km
Waga użytkownika: 98 kg
Średnia prędkość: 19 km/h
Prędkość maksymalna: 22 km/h
Czas ładowania: 6 h
śmiga po mieście bez problemu, lekka, łatwo się składa
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre