Ranking hulajnóg

Zero 8

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, System KERS, Wymienna bateria
Cena
3999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
30 km/h
Zasięg
Zasięg
30 km
Oferta

RECENZJA Zero 8

Hulajnoga Zero 8 doskonale nadaje się do jazdy po mieście. Jest to szybki i skuteczny sposób przemieszczania się np. do pracy czy szkoły. Zero 8 posiada zasięg do 30 km , a jej maksymalna prędkość wynosi 30 km/h .
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Zero 8? Jakie ma wady i zalety? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektrycznej Zero 8 !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Zero 8

Posiada akumulator litowo-jonowy 10.4 Ah. Umożliwia on przejechanie 30 km bez konieczności ładowania baterii. Bateria Zero 8 do pełnego naładowania potrzebuje około 6 h

SILNIK I MOC Zero 8

Hulajnoga wyposażona jest w silnik o mocy 350 W. Umożliwia on rozpędzenie się hulajnogi do 30 km/h. 

KOMFORT JAZDY Zero 8

Posiada pompowane 8,5 calowe koła z przodu i 8 calowe z tyłu. ZERO 8 to najbardziej kompaktowy model z całej serii. Ma doskonałą amortyzację, dzięki której jazda na tej hulajnodze jest niezwykle komfortowa, a wstrząsy i wibracje wręcz nieodczuwalne. Amortyzator hydrauliczny z tyłu oraz sprężynowy z przodu, a do tego 8,5 calowe przednie, pompowane koło, sprawiają, że jazda na ZERO 8 jest bardzo wygodna i przyjemna.

Moc  hulajnogi jest wystarczająca, aby pokonać wzniesienia o nachyleniu do 10 stopni. Regulowana wysokość składanej kierownicy oraz składane rączki powodują, że sama hulajnoga jest bardzo kompaktowa i łatwa w przechowywaniu oraz transportowaniu. Ten model posiada system odzyskiwania energii KERS , dzięki któremu pojazd będzie mógł przejechać większy dystans na jednym ładowaniu akumulatora. Ma również przednie i tylne oświetlenie LED, które poprawia bezpieczeństwo jazdy.

WYGLĄD Zero 8

Hulajnoga występuje w czarnej wersji kolorystycznej. Posiada szeroki podest, składaną kierownicę oraz składaną nóżkę. 

Hulajnoga Zero 8 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Zero 8

Zalety

system składania

podwyższony, silikonowy podest

wyświetlacz

system odzyskiwania energii

składane rączki

Wady

dość duża cena

pompowane, podatne na przebicie opony

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Zero 8?

To pojazd, który jest zbliżony do koreańskiej hulajnogi Speedway Mini 4 PRO, jednak jest od niej znacznie słabszy. Ma nowoczesny, designerski wygląd, dzięki któremu hulajnoga wygląda niekonwencjonalnie.

CENA Zero 8

Hulajnoga elektryczna Zero 8 dostępna jest w cenie 3999 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre