Ranking hulajnóg

4Swiss EX4 e-orange

Produkt wycofany
Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, System KERS, Kask, Wymienna bateria
Cena
2199 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
20 km
Oferta

RECENZJA 4Swiss EX4 e-orange

Hulajnoga 4Swiss EX4 e-orange jest doskonałym rozwiązaniem dla osób wymagających dużego komfortu podczas jazdy. Na uwagę zasługują 10 calowe koła, które skutecznie eliminują wstrząsy podczas jazdy po nierównym terenie. 4Swiss EX4 e-orange to także jedna z niewielu hulajnóg, która może być użytkowana przez osoby ważące do 150 kg.

Co jeszcze ją wyróżnia wśród innych hulajnóg elektrycznych? Jakie ma wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje!
Hulajnoga 4Swiss EX4 e-orange jest dostępna na stronie Electricfeel.pl.

ZASIĘG I ŁADOWANIE 4Swiss EX4 e-orange

Posiada akumulator litowo-jonowy 6,4 Ah. Hulajnoga 4Swiss EX4 e-orange posiada zasięg do 20 km bez konieczności ładowania hulajnogi. Jest to zadowalający wynik, jeśli użytkownik porusza się na krótkich odcinkach. Atutem 4Swiss EX4 e-orange jest bateria, która posiada krótki czas ładowania, który wynosi około 4 godzin. Akumulator jest wymienny, co pozwala na zwiększenie dystansu tej hulajnogi elektrycznej.

SILNIK I MOC 4Swiss EX4 e-orange

Hulajnoga wyposażona jest w silnik o mocy chwilowej 700W i mocy znamionowej 350W. Pozwala to na rozpędzenie się do 25 km/h. Pojazd posiada trzy tryby prędkości: dla początkujących, normalny i sportowy. Reguluje się ją za pomocą manetki gazu umieszczonej na kierownicy.

KOMFORT JAZDY 4Swiss EX4 e-orange

Pojazd posiada 10 calowe, pompowane koła. Przeprowadzono test hulajnogi 4Swiss EX4 e-orange, który wykazał, że urządzenie doskonale radzi sobie z jazdą po nierównym podłożu czy małych pagórkach.Warto wspomnieć, że tego typu koła, pomimo komfortu jazdy jaki dają, są podatne na przebicia. 12 cm prześwit tej hulajnogi umożliwia bezkolizyjne podjechanie na krawężnik. Urządzenie waży 13 kg, posiada system składane rączki, co umożliwia wygodne przenoszenie i transportowanie.

Dzięki hamulcowi tarczowemu, elektrycznemu i tylnemu użytkownik ma lepszą kontrolę nad hamowaniem pojazdu. Stabilna kierownica, na której znajduje się wyświetlacz informujący o prędkości, stanie baterii oraz wybranych parametrach i trybach to dodatkowy atut tego pojazdu. Podwyższone zawieszenie silikonowego podestu, oświetlenie LED oraz dołączony do zestawu kask, zapewnią użytkownikowi maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Dodatkowymi elementami wyposażenia hulajnogi 4Swiss EX4 e-orange są: tempomat, system odzyskiwania energii, składana nóżka oraz tempomat – specjalny algorytm odczytuje prędkość, z którą porusza się pojazd, a następnie po 6 sekundach stabilizuje ją i automatycznie utrzymuje dla komfortu jazdy. Ponowne naciśnięcie manetki lub użycie hamulca wyłącza tę funkcję. Maksymalny udźwig tej hulajnogi to aż 150 kg.

WYGLĄD 4Swiss EX4 e-orange

Hulajnoga dostępna jest w srebrno-czarnej wersji kolorystycznej. Posiada szeroki, podwyższony, silikonowy podest. Hulajnoga 4Swiss EX4 e-orange posiada dobre recenzje. Jej dużym atutem jest stabilna kierownica, w której znajduje się wymienny akumulator. Na górze kierownicy znajduje się rączka hamulca linowego, wyświetlacz oraz manetka gazu. Pojazd jest niezwykle stylowy i nowoczesny.

Hulajnoga 4Swiss-EX4-e-orange elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY 4Swiss EX4 e-orange

Zalety

system składania

wymienna bateria

podwyższony, silikonowy podest

wyświetlacz

tempomat

trzy tryby jazdy

duży udźwig

system odzyskiwania energii

potrójny system hamowania

składane rączki

Wady

niewielki zasięg

pompowane, podatne na przebicie opony

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ 4Swiss EX4 e-orange ?

To pojazd posiadający wszystkie brakujące cechy hulajnóg Xiaomi i Ninebota. Hulajnoga 4Swiss EX4 e-orange posiada dobre opinie. To świetna, miejska hulajnoga ze średniej półki cenowej, na którą zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

CENA 4Swiss EX4 e-orange

Hulajnoga elektryczna 4Swiss EX4 e-orange dostępna jest w cenie 2199 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: 4Swiss EX4 e-orange

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 4/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 15 km
Waga użytkownika: 75 kg
Średnia prędkość: 25 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 4 h
Największą zaletą tej hulajnogi są bardzo duże koła. Komfort jazdy jest dużo wyższy niż w przypadku innych modeli miejskich. Szkoda tylko że zasięg taki krótki, realnie pokonuję na niej 10-15 km , czyli mało, ale z drugiej strony bateria jest wyjmowana więc i ładowanie jest wygodne (nie muszę wnosić hulajnogi na 3 piętro za każdym razem) no i zawsze można dokupić drugą baterię i mieć w plecaku. Tak czy siak, zasięg mógłby być większy, ale poza tym jestem mega zadowolony bo rekompensuje to bardzo duży komfort jazdy i fakt, że hulajnoga jest bardzo solidnie zrobiona. Nie mam obaw wjeżdżając na wysokie krawężniki
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre