Hulajnoga elektryczna

Devron Zerga EH-100

Produkt wycofany
Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Wyświetlacz, Tempomat, System KERS
Cena
3990 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
250 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
25 km
Oferta

RECENZJA Devron Zerga EH-100

Hulajnoga Devron Zerga EH-100 to połączenie swobody i stylu podróżowania. Maksymalna prędkość urządzenia wynosi 20 km/h. Devron Zerga EH-100 posiada zasięg do 25 km.
Jakie są wady i zalety hulajnogi? Czym różni się pośród innych modeli?
Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze Denvron Zerga EH-100.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Devron Zerga EH-100

Hulajnoga elektryczna Devron Zerga EH-100 posiada wbudowaną w podeście baterię Li-Ion, Panasonic o pojemności 7,7 Ah (280 Wh). Pozwala ona przejechać na jednym ładowaniu 25 km. Jest również wyposażona w nowoczesną technologię rekuperacji. Podczas hamowania energia kinetyczna jest przekształcana z powrotem w elektryczną i następuje doładowanie baterii. Bateria Devron Zerga EH-100 potrzebuje tylko 3 h do pełnego naładowania.

SILNIK I MOC Devron Zerga EH-100

Hulajnoga Denvron Zerga EH-100 posiada test silnika, który wykazuje, że jego moc wynosi aż 250 W, który jest umieszczony w przednim kole. Zapewnia on prędkość maksymalną 20 km/h (maksymalna prędkość ekonomiczna to 15 km/h).

KOMFORT JAZDY Devron Zerga EH-100

Hulajnoga posiada 8,5 calowe koła bezdętkowe, dzięki czemu nie grozi im przebicie. Antypoślizgowy podest jest wystarczająco szeroki do wygodnej jazdy na dłuższych trasach. Hulajnoga wyposażona jest w elektroniczny ABS oraz tylny hamulec tarczowy.Hulajnoga Devron Zerga EH-100 posiada także tempomat , który utrzymuje stałą prędkość jazdy. Po lewej stronie znajduje się klasyczna dźwignia hamulcowa, której naciśnięcie automatycznie włącza tylne światło hamowania. Wysokość kierownicy wynosi 110 cm. Wyświetlacz na kierownicy pokazuje wszystkie niezbędne informacje: aktualną prędkość, stan naładowania baterii i tryb prędkości. Hulajnoga jest składana, a dodatkowo posiada nóżkę. Dzięki temu bardzo łatwo ją przechowywać. Waży 12,5 kg, co oznacza, że jest stosunkowo lekka i łatwo ją przenosić. Maksymalne obciążenie wynosi 120 kg.

WYGLĄD Devron Zerga EH-100

Hulajnoga jest koloru czarnego , z czerwonymi dodatkami. Wszystkie przewody są poprowadzone wewnątrz ramy z lekkiego aluminium lotniczego z piaskowaną powierzchnią (dzięki temu kable są praktycznie niezauważalne). Charakteryzuje się wyświetlaczem, odblaskowymi dodatkami po bokach i głośnym dzwonkiem przy kierownicy.

Hulajnoga Devron Zerga EH-100 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Devron Zerga EH-100

Zalety

funkcja składania

niewielka waga

światła odblaskowe

wyświetlacz LED

 

 

 

 

Wady

 wysoka cena

jedna wersja kolorystyczna

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Devron Zerga EH-100?

Na ten pojazd warto zwrócić uwagę nie tylko ze względu na nowoczesny i elegancki wygląd, ale także na jej osiągi. Dodatkowo jest wyjątkowo lekka i posiada wysoki udźwig.

CENA Devron Zerga EH-100

Hulajnoga elektryczna Devron Zerga EH-100 dostępna jest w cenie 3990 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre