Hulajnoga elektryczna

Motus Scooty 8.5 Power

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat, System KERS
Cena
1999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
30 km
Oferta

RECENZJA Motus Scooty 8.5 Power

Hulajnoga Motus Scooty 8.5 Power doskonale sprawdzi się dla osób, które chcą pokonywać długie dystanse. Jest to możliwe dzięki wymiennemu akumulatorowi, lecz sama bateria Motus Scooty 8.5 Power do pełnego ładowania potrzebuje tylko 4 h .
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Motus Scooty 8.5 Power? Jakie są jej wady i zalety? Co wyróżnia ją na tle konkurencyjnych modeli?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektrycznej Motus Scooty 8.5 Power !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Motus Scooty 8.5 Power

Wersja Power hulajnogi elektrycznej Motus Scooty posiada akumulator Panasonic o pojemności 6400 mAh . Hulajnoga Motus Scooty 8.5 Power posiada zasięg do 30 km bez konieczności ponownego ładowania baterii. Dużym atutem tego modelu jest możliwość wymiany baterii, gdy się rozładuje. Choć czas ładowania nie jest długi – wynosi około 4 godzin, to taka opcja zwiększa dwukrotnie zasięg urządzenia. Gdy jeden akumulator się rozładuje, wystarczy wymienić go na inny – naładowany i cieszyć się nieprzerwaną jazdą.

SILNIK I MOC Motus Scooty 8.5 Power

Ta hulajnoga elektryczna jest wyposażona w silnik o większej mocy niż jej poprzednia wersja. Ma on moc 350W-700W , co umożliwia osiągnięcie maksymalnie 25 km/h . Choć poprzedni model mógł pochwalić się takim samym wynikiem – różnice są odczuwalne podczas jazdy pod górkę i na wzniesieniu.

KOMFORT JAZDY Motus Scooty 8.5 Power

Ten pojazd jest został wyposażony w 8,5 calowe, pompowane opony, które mają gwarantować komfortową jazdę po nierównościach. Koła dętkowe co prawda są niezwykle wygodne, gdyż amortyzują pojazd i pochłaniają wibracje, jednak warto pamiętać o tym, że mogą ulec przebiciu. Motus 8,5 Power posiada mocny hamulec tarczowy, który jest uruchamiany przez rączkę znajdującą się przy kierownicy. Oprócz tego producent zapewnił użytkownikom możliwość hamowania silnikiem, jednocześnie odzyskując energię oraz hamulec nożny – w razie potrzeby nagłego hamowania. Hulajnoga została wyposażona w antypoślizgową matę oraz oświetlenie przednie i tylne.

Ta hulajnoga elektryczna posiada wyświetlacz LED, który informuje o prędkości, biegu oraz stopniu naładowania baterii, przycisk POWER/OFF, aby rozpocząć i zakończyć jazdę, przycisk funkcyjny, aby włączyć przednie i tylne światła oraz manetkę prędkości. Hulajnoga Motus Scooty 8.5 Power posiada także tempomat. Dodatkowym atutem jest składana nóżka, wykręcane rączki oraz dzwonek.

Dzięki trzem trybom prędkości użytkownik może dostosować swoją jazdę do indywidualnych oczekiwań. Hulajnoga posiada system szybkiego składania, a dzięki niewielkiej wadze (15 kg), można ją dowolnie przenosić i transportować.

WYGLĄD Motus Scooty 8.5 Power

Pojazd jest dostępny w trzech kolorach: srebrnym, czarnym oraz czerwonym. Jego niebieskie lub czerwone wstawki sprawiają, że wygląda bardzoinnowacyjnie i nowocześnie. W szerokiej kierownicy znajduje się wymienny akumulator, a na jej górze manetka gazu, rączka hamulca, wyświetlacz oraz dzwonek. Silikonowy podest zapewnia stabilną i bezpieczną jazdę. Całość dopełnia składana nóżka.

Hulajnoga Motus Scooty 8.5 Power elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Motus Scooty 8.5 Power

 

wymienna bateria

dzwonek

system składania

składana nóżka

odkręcane rączki

trzy tryby jazdy

trzy rodzaje hamulców

wodoodporność

tempomat

oświetlenie przednie; oświetlenie tylne; odblaski

wyświetlacz

 

pompowane, podatne na przebicia opony

nie osiąga pełnej prędkości na wzniesieniach

nieczytelny w słońcu wyświetlacz

zasięg mniejszy niż obiecuje producent

 

 

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Motus Scooty 8.5 Power?

Ta hulajnoga elektryczna posiada fabrycznie duży zasięg , który można zwiększyć wymieniając baterię. Pojazd doskonale sprawdzi się osobom mającym do pokonania spore dystanse i lubiącym nowoczesny styl .

CENA Motus Scooty 8.5 Power

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8.5 Power dostępna jest w cenie 1999 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre