Hulajnoga elektryczna

DUCATI Pro I Evo v2 2022

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Tempomat, Aplikacja mobilna, Wymienna bateria, Kierunkowskazy
Cena
2699 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
20 km
Oferta

RECENZJA DUCATI Pro I Evo v2 2022

Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro I Evo v2 2022 jest pojazdem elektrycznym , który doskonale sprawdzi się jako pierwszy model hulajnogi elektrycznej, prosty system składania, odporne na przebicie 8,5-calowe opony, 4-tryby jazdy, wygodny stabilny podest i funkcja tempomatu to cechy, które sprawiają, że DUCATI Pro I Evo v2 2022 to doskonały model dla osób rozpoczynających swoją przygodę z elektrycznymi hulajnogami.

Jakie jeszcze cechy DUCATI Pro I Evo v2 2022 o tym świadczą?

ZASIĘG I ŁADOWANIE DUCATI Pro I Evo v2 2022

Zasięg na jednym pełnym ładowaniu w przypadku DUCATI Pro I Evo v2 2022 wynosi 25 km, natomiast w pełni baterię naładujemy w przeciągu 3-5 godzin. Pojemność zastosowanego akumulatora wynosi 7.8 Ah, natomiast napięcie 36 V.

 

SILNIK I MOC DUCATI Pro I Evo v2 2022

Cechy charakterystyczne silnika DUCATI, to duża moc (350W), spora wydajność oraz niezwykle cicha praca. Poruszając się hulajnogą DUCATI Pro I Evo v2 2022 niemal jej nie usłyszymy, przy tak dużej mocy jest to spory plus.

KOMFORT JAZDY DUCATI Pro I Evo v2 2022

Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro I Evo v2 2022 została wyposażona nie w 3 ale w aż 4 tryby jazdy, dzięki którym podróżowanie jest płynne i komfortowe. Hulajnoga została również wyposażona w tempomat, dzięki któremu ustawimy stałą prędkość poruszania się, szczególnie na bardziej nierównej nawierzchni, gdzie podczas jazdy wstrząsy zmniejszają komfort zmiany prędkości na manetce. Hulajnogę można połączyć z aplikacją mobilną. Posiada kierunkowskazy, oświetlenie z przodu i tyłu, czytelny wyświetlacza oraz sygnał dzwiękowy. Na wygodę pozytywnie wpływają również mocne hamulce, dzięki którym użytkownik nawet ten niedoświadczony może czuć się bezpiecznie.

WYGLĄD DUCATI Pro I Evo v2 2022

Wszystkie modele DUCATI mają charakterystyczny sportowy wygląd. Model DUCATI Pro I Evo v2 2022 jest jednak nieco delikatniejszą wersją, którą docenią zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Hulajnoga DUCATI Pro I Evo bokiem

ZALETY I WADY DUCATI Pro I Evo v2 2022

Zalety

krótki czas ładowania baterii

4 tryby jazdy

funkcja tempomatu

mocny i wydajny silnik

stabilny, szeroki podest

aplikacja mobilna

 

 

 

Wady

brak systemu odzyskiwania energii

brak amortyzacji

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ DUCATI Pro I Evo v2 2022

Hulajnogę elektryczną DUCATI Pro I Evo v2 2022 warto kupić, kiedy szukamy pierwszego modelu, ale także kiedy szukamy dobrej klasy miejskiej hulajnogi elektrycznej. Dobra prędkość, odpowiedni zasięg, szybkie ładowanie, a także ciekawy design, to cechy charakterystyczne tej hulajnogi elektrycznej.

CENA DUCATI Pro I Evo v2 2022

Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro I Evo v2 2022  dostępna jest w cenie  2699 zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre