Hulajnoga elektryczna

Frugal Twist

Produkt wycofany
Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył
Cena
699 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
250 W
Prędkość
Prędkość max
23 km/h
Zasięg
Zasięg
13 km
Oferta

RECENZJA Frugal Twist

Hulajnoga Frugal Twist jest niesamowicie lekka, waży zaledwie 7,5 kg, a więc może z niej korzystać zarówno osoba dorosła jak i dzieci. Produkt doskonale sprawdzi się jako środek transportu do pracy bądź szkoły. Frugal Twist posiada zasięg 13 km, a jej maksymalna prędkość wynosi 23 km/h .
Chcesz zdobyć więcej informacji na temat hulajnogi elektrycznej Frugal Twist?
Jakie są jej wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektrycznej Frugal Twist.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Frugal Twist

Akumulator litowo-jonowy 4400 mAh umożliwia przejechanie do 13 km bez konieczności doładowywania go. Dzięki temu, że jego czas ładowania jest zaskakujący szybki (wynosi jedynie 2 godziny) można podładować w trakcie wykonywania swoich obowiązków.

SILNIK I MOC Frugal Twist

Ta hulajnoga elektryczna może pochwalić się całkiem mocnym silnikiem – ma on 250W . Dzięki temu, pojazd może rozpędzić się do 23 km/h – jest to jednak zależne od wielu czynników. W przypadku lżejszego użytkownika, prędkość będzie wyższa i osiągnięta znacznie szybciej. Przy kierownicy znajduje się manetka gazu, która jest odpowiedzialna za regulowanie prędkości.

KOMFORT JAZDY Frugal Twist

Podest tej hulajnogi oparty jest na 5,5 calowej oponie tylnej i 6 calowej przedniej. Pompowane koła zwiększają komfort jazdy, gdyż dodatkowo amortyzują pojazd. Warto jednak wspomnieć, że są narażone na przebicia. Hulajnoga jest niezwykle lekka – waży zaledwie 7,5 kg i posiada system składania, dzięki czemu można ją swobodnie podnosić, transportować i przechowywać. Dzięki swoim gabarytom zmieści się do każdego bagażnika samochodowego.

Pojazd jest wyposażony w hamulec elektromagnetyczny i amortyzator DualSpring . Posiada również dwa tryby jazdy oraz wyświetlacz LCD, który przedstawia podstawowe parametry hulajnogi. Maksymalna waga użytkownika tej hulajnogi elektrycznej nie powinna przekraczać 90 kg, a wzrost 195 cm. Dodatkowymi elementami wyposażenia tego urządzenia są: przednie oświetlenie LED, dzwonek, składana nóżka oraz tylne światło.

WYGLĄD Frugal Twist

Hulajnoga występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-niebieskiej i srebrnej. Posiada regulowaną kierownicę, przy której znajduje się wyświetlacz LCD, manetka gazu oraz dzwonek. Na jej rączkach znajdują się gumowe nakładki, zapewniające stabilne kierowanie pojazdem.

Hulajnoga Frugal Twist elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Frugal Twist

 

mała waga

krótki czas ładowania akumulatora

składana nóżka

dzwonek

wyświetlacz LCD

cena

system składania

amortyzator DualSpring

gumowe nakładki na rączkach

oświetlenie LED; światło z tyłu

Wady

niewielki zasięg

niewielkie, pompowane, podatne na przebicia opony

mały udźwig

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Frugal Twist?

Lekka i prosta do składania hulajnoga jest idealnym rozwiązaniem dla każdego użytkownika, dlatego korzystają z niej zarówno dorośli, jak i dzieci. To doskonały środek transportu do szkoły lub pracy.

CENA Frugal Twist

Hulajnoga elektryczna Frugal Twist dostępna jest w cenie 699 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Hulajnoga elektryczna Frugal Twist

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre