Hulajnoga elektryczna

Razor E100 Power Core

Wyposażenie
Nóżka, Blokada urządzenia
Cena
1099 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
100 W
Prędkość
Prędkość max
17 km/h
Zasięg
Zasięg
17 km
Oferta

RECENZJA Razor E100 Power Core

Hulajnoga Razor E100 Power Core jest przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia. Jej maksymalna prędkość wynosi 17 km/h , więc jazda nią jest bezpieczna. Razor E100 Power Core posiada zasięg do 17 km.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze Razor E100 Power Core? Jakie są jej wady i zalety? Co ją wyróżnia?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektrycznej Razor E100 Power Core !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Razor E100 Power Core

Hulajnoga ma wbudowane dwa akumulatory kwasowo-ołowiowe o pojemności 12V, które pozwalają na ciągłą jazdę przez aż 60 minut. W porównaniu do swojego poprzednika Razor E100 Power Core wydłużył swoją jazdę aż o ⅓ godziny. Przekłada się to również na zasięg, ponieważ wynosi on około 17 km. Bateria Razor E100 Power Core potrzebuje około 8 h do pełnego naładowania.

SILNIK I MOC Razor E100 Power Core

Hulajnoga wyposażona jest w silnik o wysokim momencie obrotowym o mocy 201-300 W, jak w pierwotnej wersji urządzenia. Silnik ten pozwala poruszać się z prędkością 17 km/h. Tutaj różnice nie są zauważalne, model Razor E100 Power Core jest szybszy o jedynie 1km/h.

KOMFORT JAZDY Razor E100 Power Core

Hulajnoga ma zamontowany hamulec ręczny (przednie koło), który podczas hamowania odcina napęd, dzięki czemu hamowanie jest łatwe i przede wszystkim bezpieczne. Hulajnoga startuje po odepchnięciu nogą (nie startuje od 0, musi być co najmniej 5km/h). Manetka przyspieszania jest przy prawej rączce kierownicy. Posiada podest antypoślizgowy, dzięki czemu możemy być spokojni o bezpieczeństwo naszych pociech. Waga użytkownika nie powinna przekraczać 54 kg.

WYGLĄD Razor E100 Power Core

Hulajnoga dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Posiada antypoślizgowy podest w trosce o bezpieczeństwo użytkownika. Zaopatrzona jest w stopkę. Waży zaledwie 11 kg. Wykonana jest z bardzo wytrzymałej stali oraz piankowych rączek.

Hulajnoga Razor E100 Power Core elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Razor E100 Power Core

Zalety

duży zasięg maksymalny

antypoślizgowy podest

kick to start

Wady

brak oświetlenia pojazdu

długi czas ładowania

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Razor E100 Power Core ?

Hulajnoga daje możliwość jazdy przez aż godzinę osiągając przy tym prędkość 17 km/h . To doskonały prezent dla nastolatków lub dzieci.

CENA Razor E100 Power Core

Hulajnoga elektryczna Razor E100 Power Core dostępna jest w cenie 1099 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych:Hulajnoga elektryczna Razor E100 Power Core

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre