Hulajnoga elektryczna

Razor E100 Power Core

Wyposażenie
Nóżka, Blokada urządzenia
Cena
1099 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
100 W
Prędkość
Prędkość max
17 km/h
Zasięg
Zasięg
17 km
Oferta

RECENZJA Razor E100 Power Core

Hulajnoga Razor E100 Power Core jest przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia. Jej maksymalna prędkość wynosi 17 km/h , więc jazda nią jest bezpieczna. Razor E100 Power Core posiada zasięg do 17 km.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze Razor E100 Power Core? Jakie są jej wady i zalety? Co ją wyróżnia?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektrycznej Razor E100 Power Core !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Razor E100 Power Core

Hulajnoga ma wbudowane dwa akumulatory kwasowo-ołowiowe o pojemności 12V, które pozwalają na ciągłą jazdę przez aż 60 minut. W porównaniu do swojego poprzednika Razor E100 Power Core wydłużył swoją jazdę aż o ⅓ godziny. Przekłada się to również na zasięg, ponieważ wynosi on około 17 km. Bateria Razor E100 Power Core potrzebuje około 8 h do pełnego naładowania.

SILNIK I MOC Razor E100 Power Core

Hulajnoga wyposażona jest w silnik o wysokim momencie obrotowym o mocy 201-300 W, jak w pierwotnej wersji urządzenia. Silnik ten pozwala poruszać się z prędkością 17 km/h. Tutaj różnice nie są zauważalne, model Razor E100 Power Core jest szybszy o jedynie 1km/h.

KOMFORT JAZDY Razor E100 Power Core

Hulajnoga ma zamontowany hamulec ręczny (przednie koło), który podczas hamowania odcina napęd, dzięki czemu hamowanie jest łatwe i przede wszystkim bezpieczne. Hulajnoga startuje po odepchnięciu nogą (nie startuje od 0, musi być co najmniej 5km/h). Manetka przyspieszania jest przy prawej rączce kierownicy. Posiada podest antypoślizgowy, dzięki czemu możemy być spokojni o bezpieczeństwo naszych pociech. Waga użytkownika nie powinna przekraczać 54 kg.

WYGLĄD Razor E100 Power Core

Hulajnoga dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Posiada antypoślizgowy podest w trosce o bezpieczeństwo użytkownika. Zaopatrzona jest w stopkę. Waży zaledwie 11 kg. Wykonana jest z bardzo wytrzymałej stali oraz piankowych rączek.

Hulajnoga Razor E100 Power Core elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Razor E100 Power Core

Zalety

duży zasięg maksymalny

antypoślizgowy podest

kick to start

Wady

brak oświetlenia pojazdu

długi czas ładowania

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Razor E100 Power Core ?

Hulajnoga daje możliwość jazdy przez aż godzinę osiągając przy tym prędkość 17 km/h . To doskonały prezent dla nastolatków lub dzieci.

CENA Razor E100 Power Core

Hulajnoga elektryczna Razor E100 Power Core dostępna jest w cenie 1099 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych:Hulajnoga elektryczna Razor E100 Power Core

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

  bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

  bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

  bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre

  2 osoby skomentowały “Razor E100 Power Core

  1. Kamila Starska mówi :

   Od właściwie już dłuższego czasu mam ta hulajnogę. W zasadzie to od września 2019. Młoda jeździła- jeździ na niej właściie cały czas ze względu na to, ze nie ma jako tako zimy. Co mogę na jej temat powiedzieć. Może zacznę od plusów. Na pewno jest bezpieczna dla dziecka. Można tutaj przyspieszać za pomocą specjalnej manetki. Ma ten taki podest antyposlizgowy, no i jest poręczna. Natomiast jest wada tej hulajnogi i jest to przede wszytskim długi czas ładowania. W innych hulajnogach widziałam 4h a tutaj jest aż 8 godzin :/ No ale…… grunt, że młoda zadowolona.

  Komentarze są wyłączone.