Ranking hulajnóg

Kugoo S1

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Tempomat
Cena
1399 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
30 km
Oferta

RECENZJA Kugoo S1

Hulajnoga Kugoo S1 doskonale sprawdzi się do jazdy po mieście. Dodatkowo dzięki regulacji kierownicy oraz możliwości ustawienia maksymalnej prędkości będzie pasować idealnie zarówno do młodszych jak i starszych użytkowników. Bateria Kugoo S1 do pełnego naładowania potrzebuje tylko 4,5h i na jednym ładowaniu jest w stanie przejechać 30km.

Co jeszcze ją wyróżnia wśród innych hulajnóg elektrycznych? Jakie ma wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje!
Hulajnoga Kugoo S1 jest dostępna na stronie Ceneo.pl.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Kugoo S1

Urządzenie zostało wyposażone w  akumulator litowo-jonowy 6 Ah. Hulajnoga Kugoo S1 posiada zasięg do 30 km. Pełne naładowanie hulajnogi zajmuje jedynie 4,5 h, co w stosunku do tak dużego zasięgu jest świetnym wynikiem. 

SILNIK I MOC Kugoo S1

Kugoo S1 posiada mocny, bezszczotkowy silnik o mocy 350W. Potrafi rozwinąć maksymalną prędkość do 25km/h. Hulajnoga Kugoo S1 posiada także tempomat, dzięki któremu możemy utrzymywać stałą prędkość podczas jazdy. Dla większej kontroli urządzenie zostało wyposażone w trzy tryby, dzięki czemu możemy zmienić maksymalną prędkość do 20 km/h lub 15km/h.

KOMFORT JAZDY Kugoo S1

Komfort podczas jazdy zapewniają 8-calowe koła. Dodatkowo są one bezdętkowe co sprawia, że nie są podatne na przebicia i spokojnie można pokonywać nimi przeszkody napotkane na drodze. Wszelkie wstrząsy są tłumione przez amortyzator znajdujący się nad przednim kołem. Bezpieczeństwo podczas jazdy zapewniają dwa hamulce: elektryczny oraz nożny. Doskonałe oświetlenie jest możliwe dzięki przedniej lampie LED oraz tylnemu światłu hamowania.  Kugoo S1 posiada także klasę wodoszczelności IP54 co oznacza, że można się nią poruszać nawet podczas lekkiego deszczu.

Dodatkowym elementem, który zapewnia komfort użytkowania jest regulowana kierownica. Można ustawić trzy wysokości kierownicy: 930mm, 1070mm, 1160mm. Dzięki tej możliwości zyskujemy pewność, że hulajnoga będzie świetnie dobrana do każdego użytkownika.

Duży, przejrzysty wyświetlacz dostarcza nam najważniejszych informacji takich jak: aktualna prędkość, poziom baterii, ilość pobieranych amperów, przebyty dystans oraz całkowity przebieg. Istnieje tylko możliwość szybkiego złożenia hulajnogi, która waży zaledwie 11 kg, a jej maksymalny udźwig wynosi 120 kg. 

WYGLĄD Kugoo S1

Hulajnoga posiada prosty, minimalistyczny design. Swoim wyglądem przypomina klasyczną hulajnogę. Na ramie urządzenia znajduje się niewielki haczyk, na którym możemy powiesić torbę lub plecak. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Hulajnoga Kugoo S1 elektryczna-recenzje

ZALETY I WADY Kugoo S1

Zalety

system składania

regulacja wysokości kierownicy 

wyświetlacz

tempomat

trzy tryby jazdy

duży udźwig

bezdętkowe opony 

 

 

Wady

barak blokady urządzenia 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Kugoo S1?

Hulajnoga Kugoo S1 to przede wszystkim środek transportu dla wszystkich. Za sprawą regulowanej prędkości oraz możliwości ustawienia wysokości kierownicy sprawdzi się zarówno dla dziecka jak i osoby dorosłej. Przeznaczona jest do poruszenia się po mieście, a jej 8-calowe, bezdętkowe koła oraz amortyzacja sprawiają, że jazda jest niezwykle komfortowa.

CENA Kugoo S1

Hulajnoga elektryczna Kugoo S1 dostępna jest w cenie 1399 zł na stronie Ceneo.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych:Kugoo S1

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 8 opinii

Ocena ogólna: 4.13/5
Komfort jazdy: 3.88/5
Przyspieszenie: 4.5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 32 km
Waga użytkownika: 49 kg
Średnia prędkość: 26 km/h
Prędkość maksymalna: 28 km/h
Czas ładowania: 4,5 h
Ta hulajnoga była dla mnie chyba najlepszym wyborem. Są wprawdzie modele, które lepiej wyglądają, ale ostatecznie to nie takie ważne a S1 ma przede wszystkim regulowaną kierownicę, co przy moim niskim wzroście jest bardzo ważne, bo pierwszy raz mam kierownicę na wygodnej dla mniej wysokości. Komfort jazdy jest w sumie typowy porównując do innych miejskich hulajnóg, na których jeździłam. Czyli ok. Jestem lekka więc w dobrych warunkach rozpędzam się nawet bardziej, niż deklaruje producent, co jest na plus.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 0 km
Waga użytkownika: 90 kg
Średnia prędkość: 27 km/h
Prędkość maksymalna: 31 km/h
Czas ładowania: 4 h
Przy wadze 90 kg jechałem prostą drogą bez wiatru po asfalcie 31 km/h. Solidna i mocna. Trochę trzęsie na kostce brukowej.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 20 km
Waga użytkownika: 80 kg
Średnia prędkość: 15 km/h
Prędkość maksymalna: 20 km/h
Czas ładowania: 2 h
Mam 2 lata , bez uwag
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 20 km
Waga użytkownika: 80 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 30 km/h
Czas ładowania: 4 h
Tylne koło jest za wąskie I jazda po kostce jest trudna. Dodatkowo nigdy nie udało mi się jej złożyć. No i po paru km wyświetlacz zaczął podswietlac niektóre segmenty na stałe. Także hulajnoga mocno średnia. Lepiej trochę dopłacić I mieć coś lepszego.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 15 km
Waga użytkownika: 55 kg
Średnia prędkość: 28 km/h
Prędkość maksymalna: 27 km/h
Czas ładowania: 4 h
Nie wiem ale po pelnym naladowaniu przejade 18 km. Dodam ze mam ja 2 mies.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 20 km
Waga użytkownika: 105 kg
Średnia prędkość: 25 km/h
Prędkość maksymalna: 33 km/h
Czas ładowania: 4 h
Kupiłem S1 jako tani środek transportu do pracy. Dzielnie pokonuje 20 km codziennie, głównie po ścieżkach rowerowych i kostce. Bez problemu wciąga moje cielsko pod największe napotkane wzniesienia. Przy mojej masie zasięg rzędu 20-24 km jest super wynikiem.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 20 km
Waga użytkownika: 85 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 30 km/h
Czas ładowania: 4,5 h
Hulajnoga jest rewelacyjna, a jazda na nuej to czysta przyjemność! Przy dużej prędkości na np bruku nie jest już tak komfortowo, ale dodatkowa adrenalinka to akurat dla mnie jej atut ;)
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 23 km
Waga użytkownika: 82 kg
Średnia prędkość: 15 km/h
Prędkość maksymalna: 29 km/h
Czas ładowania: 4h h
Czuję się oszukany tą hulajnogą. Spodziewałem się dobrego zasięgu a tu maks 23km. Słaby hamulec - jeżeli chce się szybko zahamować trzeba również hamować tylnym kołem. Podczas jazdy kierownica się trzęsie jakby się miała rozsypać. Sygnał dźwiękowy niesłyszalny - polecam kupić dodatkowy. Wskazanie pojemności baterii nie odzwierciedla stanu faktycznego na ostatniej czerwonej kresce jeździ się naprawdę długo a pojawia się ona bardzo szybko. Bardziej rzeczywiste jest napięcie aku. Kłopotliwe jest składanie i rozkładanie tej hulajnogi - czasami się zacina i trzeba się sporo namęczyć. Może niskie i lekkie osoby pojadą na niej dalej. Ja się zawiodłem.
Zobacz więcej opinii
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre