Hulajnoga elektryczna

Segway Ninebot ES1

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Amortyzacja, Tempomat, Aplikacja mobilna
Cena
1999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
250 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
45 km
Oferta

RECENZJA Segway Ninebot ES1

Hulajnoga Segway Ninebot ES1 doskonale sprawdzi się na przejażdżki po mieście. Jej maksymalna prędkość wynosi 20 km/h . Hulajnoga Segway Ninebot ES1 posiada zasięg do 45 km co daje możliwość pokonywania długich dystansów na jednym ładowaniu.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Segway Ninebot ES1? Jakie są jej wady i zalety? Jakie ma wady i zalety? Czym się charakteryzuje?
Sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Segway Ninebot ES1 !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Segway Ninebot ES1

Ten pojazd ma wbudowaną baterię o pojemności 187 Wh . Dzięki niej, użytkownik może pokonać do 25 km na jednym ładowaniu. Bateria Segway Ninebot ES1 nie wymaga długiego ładowania, ponieważ czas ładowania wynosi jedynie 4 godziny, co daje możliwość doładowania go w ciągu dnia. Istnieje możliwość zamontowania drugiego akumulatora, co zwiększy zasięg hulajnogi do 45 km . Model, który ma fabrycznie większą pojemność baterii to Segway S3. Segway ES1 to pojazd posiadający system zarządzania baterią, który chroni przed przegrzaniem, zwarciem, przepięciem i nadmiernym naładowaniem.

SILNIK I MOC Segway Ninebot ES1

Posiada silnik znamionowy o mocy 250 W. Umożliwia on rozpędzenie się pojazdu do 20 km/h – prędkość jest uzależniona od wagi użytkownika.

KOMFORT JAZDY Segway Ninebot ES1

Urządzenie posiada pneumatyczne opony, które z przodu mają 8 cali, a z tyłu 7,5 cala. Tego typu koła redukują ryzyko ich przebicia. Pojazd ma zapewnioną przednią amortyzację. Zaopatrzony jest w wyświetlacz, który wyświetla niezbędne informacje, takie jak prędkość, stan naładowania akumulatora, połączenie Bluetooth i tryb zasilania. Ta hulajnoga elektryczna waży 11,3 kg i posiada system składania, dzięki któremu można łatwo ją przenosić i transportować.

Hamulec elektryczny i regeneracyjny przedni oraz stopniowy tylny zapewnią efektywne hamowanie, tym samym zwiększając bezpieczeństwo użytkownika. Maksymalny udźwig tej hulajnogi elektrycznej wynosi 100 kg. Posiada przednie reflektory LED. Jej dodatkowymi funkcjami są Bluetooth, składana nóżka oraz system wodoodporności. Hulajnoga Segway Ninebot ES1 posiada także tempomat.

Urządzeniem steruje się przez aplikację w smartfonie. Zastosowano w nim system, który nieustannie monitoruje poziom żywotności baterii, temperaturę i wykonuje ogólną diagnostykę pojazdu. Dzięki funkcji antykradzieżowej , istnieje możliwość zabezpieczenia pojazdu.

WYGLĄD Segway Ninebot ES1

Hulajnoga Segway ES1 jest koloru czarnego. Materiały, z których ją wykonano zostały dobrane ze względu na swoją lekkość, strukturalną wytrzymałość i solidność. Wykorzystano m.in. magnez, tytan, włókno węglowe i aluminium. Reflektor LED z przodu oraz oświetlenie pojazdu sprawiają, że użytkownik będzie widoczny i bezpieczny nawet po zmroku.

Hulajnoga Segway Ninebot ES1 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Segway Ninebot ES1

 

opcja kontroli prędkości

dedykowana aplikacja

krótki czas ładowania

bezdętkowe, nieprzebijalne opony

możliwość zamontowania dodatkowego akumulatora

system zarządzania baterią

system składania

składana nóżka

Bluetooth

tempomat

reflektor LED

trzy tryby jazdy

Wady

dostępna w jednym kolorze

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Segway Ninebot ES1 ?

Ta hulajnoga elektryczna świetnie sprawdzi się użytkownikom, którzy szukają pojazdu, którym mogą pojechać do pracy, na zakupy czy po prostu na przejażdżkę. Amortyzator przedniego koła i duże opony zapewniają wysoki komfort jazdy, a hamulec mechaniczny i elektryczny bezpieczną odległość hamowania.

CENA Segway Ninebot ES1

Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot ES1 dostępna jest w cenie 1999 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 2 opinii

Ocena ogólna: 4.5/5
Komfort jazdy: 4/5
Przyspieszenie: 4/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 17 km
Waga użytkownika: 100 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 4 h
Polecam
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 33 km
Waga użytkownika: 89 kg
Średnia prędkość: 26 km/h
Prędkość maksymalna: 27 km/h
Czas ładowania: 4 h
Max predkosc z dodatkowa bateria pod warunkiem ze jest naladowana na 100% 27 km/h przy wadze 88 89 kg przy rozładowanej baterii do 3 kresek predkosc max 23 24 km /h
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre