Hulajnoga elektryczna

APRILIA E-SRZ

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Tempomat, Wymienna bateria, Kierunkowskazy
Cena
2299 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
300 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
20 km
Oferta

RECENZJA APRILIA E-SRZ

Hulajnoga elektryczna  APRILIA E-SRZ to model dobry dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tym środkiem  transportu. Wyposażona w 8.5 calowe koła, świetnie sprawdza się w mieście, dobre oświetlenie z przodu i z tyłu sprawia, że hulajnoga jest widoczna z dużej odległości, ma to ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa. Urządzenie potrafi rozpędzić się do 20 km/h, dzięki czemu szybko a przy tym bezpiecznie można przemieścić się np. do pracy, szkoły, czy na spotkanie. 

Jaka jest APRILIA E- SRZ?  Zapraszamy do lektury naszej recenzji.

ZASIĘG I ŁADOWANIE APRILIA E-SRZ

Maksymalny zasięg  na jednym ładowaniu hulajnogi APRILIA E-SRZ wynosi 20km. Kiedy bierzemy pod uwagę głównie przemieszczanie się w mieście taka odległość powinna być wystarczającą. Na bardzo dobrą ocenę zasługuje w tym przypadku czas ładowania. W przypadku tego modelu hulajnogę w pełni naładujemy w przeciągu 4 godzin. Szybkość ładowania hulajnogi to ogromna wygoda, można ją bez problemu naładować np. w pracy by później ze spokojem pojechać dalej.

SILNIK I MOC APRILIA E-SRZ

Silnik i jego moc świadczą o tym jak szybko możemy poruszać się hulajnogą elektryczną, ale nie tylko, moc silnika mówi również o łatwości pokonywania ewentualnych przeszkód na drodze. W przypadku hulajnogi APRILIA E-SRZ moc silnika to 300 W. Pojemność akumulatora 6 Ah, natomiast napięcie akumulatora 36V, można powiedzieć, że jest to średnia moc,  jednak odpowiednia do podróży szczególnie w mieście. Maksymalna prędkość z jaką pojedziemy na tej hulajnodze elektrycznej wynosi 20km/h.

KOMFORT JAZDY APRILIA E-SRZ

APRILIA E-SRZ, dzięki temu, że została wyposażona w 8.5 calowe opony a także amortyzację, zapewnia duży komfort podróżowania. Oczywiście jest to typowo miejski model, dlatego podróżowanie na bardziej ekstremalnych trasach nie będzie już tak komfortowe, a amortyzacja wstrząsów znikoma. Hulajnogą APRILIA E-SRZ dzięki oświetleniu można podróżować kiedy  na dworze jest już ciemno, a także w pochmurne dni, pamiętając o tym, że nasza widoczność jest szczególnie ważna dla bezpieczeństwa. W kwestii bezpieczeństwa bardzo ważną funkcję spełniają również hamulce, ta hulajnoga ma podwójny system hamowania na który składa się hamulec przedni elektryczny i tylny tarczowy. Na komfort jazdy wpływają również dodatkowe funkcje takie jak tempomat, sygnał dźwiękowy, prędkościomierz, czy tryby jazdy. Przemieszczając się na APRILIA E-SRZ nie możemy narzekać także na stabilizację, wszystko to dzięki szerokiemu pomostowi. Opinie klientów zdecydowanie wskazują, że doceniają oni widoczne kierunkowskazy w kierownicy.

WYGLĄD APRILIA E-SRZ

To hulajnoga, której wygląd jest elegancki i nowoczesny. Docenią ją zdecydowanie klienci, lubiący elegancję bez zbędnych elementów.

Hulajnoga APRILIA E-SRZ

ZALETY I WADY APRILIA E-SRZ

Zalety

4 tryby jazdy

8.5-calowe opony

 amortyzator

tempomat

kierunkowskazy i mocne oświetlenie

czytelny wyświetlacz

sygnalizacja dźwiękowa

składana nóżka

 

Wady

brak aplikacji mobilnej

 brak blokady antykradzieżowej

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ APRILIA E-SRZ?

Jeśli szukasz pierwszej hulajnogi elektrycznej, która będzie zapewniała bezpieczna jazdę,  hulajnoga APRILIA E-SRZ będzie bardzo dobrym wyborem. Również jej cena zasługuje na pozytywną ocenę. Jak na początek to bardzo dobry opcja.

CENA APRILIA E-SRZ

Hulajnoga elektryczna APRILIA E-SRZ   dostępna jest w cenie 2299 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 4 opinii

Ocena ogólna: 3/5
Komfort jazdy: 3/5
Przyspieszenie: 3/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 20 km
Waga użytkownika: 70 kg
Średnia prędkość: 18 km/h
Prędkość maksymalna: 20 km/h
Czas ładowania: 4gdz h
Po kilku tygodniach użytkowania pękła rama na spawie ewidentnie słaby spaw.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 18 km
Waga użytkownika: 98 kg
Średnia prędkość: 18 km/h
Prędkość maksymalna: 20 km/h
Czas ładowania: 4,5 h
Dobra na krótkie wypady w miasto. Przy maksymalnym obciążeniu 100kg slabo sobie radzi pod górki.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 18 km
Waga użytkownika: 60 kg
Średnia prędkość: 15 km/h
Prędkość maksymalna: 20 km/h
Czas ładowania: 4/5 h
Jest to bubel przy niewielkich opadach deszczu jakie mnie zastały na drodze się zalała i nie uwzględniają gwarancji nie polecam
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 15 km
Waga użytkownika: 35 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 22 km/h
Czas ładowania: 6 h
Bezprecedensowa parodia tego jak wygląda obsługa i reklamacja Firmy Aprilia po kupieniu hulajnogi (z ubezpieczenim 2300zł) firmy Aprilia po 2 miesiącach użytkowania sprzęt padł zero odzewu po prostu zgasło wszystko i tyle. Po oddaniu do reklamacji przyszła odmowa naprawy, a co lepsze napisali ,że wszystko do wymiany (bo zalane wodą wszystko, hulajnoga kupiona początkiem października jeżdżona może półtora miesiąca , a później w pokoju dziecka stała) od baterii po kable wyświetlacze itd. Ogólnie naprawa 2600 zł haha kurła jajaaaaa. Sprawa oddana do rzecznika praw , później jak nie pomoże idziemy wyżej adwokat , sąd itd. Nie zostawie tego tak na pewno. Odradzam stanowczo s firme Aprilia ich sprzęty to dno i jeszcze próbują klienta w „bambuko” zrobić zwalając na klienta złe użytkowanie jajaaaaaaaaaa.
Zobacz więcej opinii
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre