Hulajnoga elektryczna

RED BULL Racing 8.5

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Składane rączki, Wymienna bateria
Cena
1799 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
25 km
Oferta

RECENZJA RED BULL Racing 8.5

Tania a zarazem dobra hulajnoga elektryczna? Brzmi jak abstrakcja, niekoniecznie, na potwierdzenie tego, zajęliśmy się recenzją hulajnogi RED BULL Racing 8.5 . Taniej hulajnogi o bardzo dobrych parametrach. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do lektury naszej recenzji RED BULL Racing 8.5.

ZASIĘG I ŁADOWANIE RED BULL Racing 8.5

Już w tym przypadku robi się naprawdę dobrze. Zasięg hulajnogi RED BULL Racing 8.5 to 25 km, jak na hulajnogę miejską jest odpowiednim. Pojazd naładujemy bardzo szybko, bo w przeciągu zaledwie 4 godzin.

SILNIK I MOC RED BULL Racing 8.5

350 W to nieco większa moc silnika niż standardowo montuje się w typowo miejskich modelach. Co dzięki temu zyskujemy? Przede wszystkim lepsze przyspieszenie , a także łatwość pokonywania wzniesień, im moc silnika większa tym lepiej porusza się również na nierównej nawierzchni.

KOMFORT JAZDY RED BULL Racing 8.5

Biorąc pod uwagę cenę tej hulajnogi elektrycznej, sama podróż tym model bardzo pozytywnie zaskakuje. Począwszy od konstrukcji dzięki której jedzie się stabilnie, kierownica dobrze leży w dłoni, a stopy nie ślizgają się z podestu. Ważną zaletą jest tzw. standard IPX4, który chroni pojazd przed rozpryskującą się wodą. Hamulce to oczywiście bezpieczeństwo, lepsza pewniejsza i płynna jazda, w tym przypadku w hulajnodze zamontowano przedni hamulec elektryczny oraz tylny tarczowy. Oświetlenie pozwala na poruszanie się pojazdem po zmroku, dodatkowo nie jest ono oślepiające.

 

 

WYGLĄD RED BULL Racing 8.5

Jak przystało na team RED BULL, każda hulajnoga która wyjdzie spod ich skrzydeł jest wyjątkowo ładna i wyróżnia się na tle innych pojazdów tego typu.

Hulajnoga Red Bull 8.5 bokiem

ZALETY I WADY RED BULL Racing 8.5

Zalety

ciekawy design 

8,5-calowe opony

czytelny wyświetlacz

szybkie ładowanie

prosty system składania

Wady

brak blokady antykradzieżowej

brak funkcji tempomatu

 

 

CZY WARTO KUPIĆ RED BULL Racing 8.5?

Hulajnoga elektryczna RED BULL Racing 8.5 kosztuje w porównaniu z konkurencyjnymi pojazdami niewiele, co czyni ją idealną dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tego typu pojazdami. Przy czym oczywiście należy pochwalić ten model za bardzo dobre parametry, w odniesieniu do ceny właśnie.

Sprawdzi się bardzo dobrze jako pojazd służący do dojazdów do pracy, czy na uczelnie, z łatwością się również ją składa dzięki czemu można ją zabrać np. na wakacje.

CENA RED BULL Racing 8.5

Hulajnoga elektryczna RED BULL Racing 8.5 dostępna jest w cenie 1799  zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre